Treść opublikowana przez kamil20011
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Widziałem wczoraj rozkręciucha :D Stoi i czeka na moda :D
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Mam ten sam sterownik Aligator zrobił to ponad rok temu bez problemów
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Czy będzie ktoś z komputerkiem zeby przestawić mi start / stop Teraz mam całkowicie wyłączony a chciałbym zrobić tak aby pamiętał ostatnie przyciśnięcie przycisku ( albo caly czas wyłączony nie ważne czy było gaszone auto czy nie , lub całkowicie załączone )
-
Zlot KRAKOW
i tak wiemy ze to FORD :norty:
-
NURBURGRING - 18.07.2015
KoKoS jedziesz na ring ?
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Pewnie Waldku będziesz o 7 rano :D żeby wjechać jako pierwszy
-
Zlot KRAKOW
OK jakoś dojadę tam swoją taśtachą , nie jeżdżę szybciej w trasie jak 70 km/h więc nie przejadę
-
NURBURGRING - 18.07.2015
O ktorej planowany jest wyjazd ? Mam jeszcze po drodze dwie sprawy do załatwienia i chcialbym wiedzieć jak się umówić
-
Zlot KRAKOW
Mi pasuje tylko podaj dokładną lokalizację bo nie bardzo wiem gdzie to jest :D
-
Zlot KRAKOW
Dlatego nie chciałem przyjeżdzać bo wiedziałem że będzie " gadania a gadania " ale będąc w M1 na zakupach głupio nie wpaść bo to jakieś 300 metrów od miejsca spotkań Tak jakoś wyszło , powiedzmy że się przefarbowała ;p
-
Zlot KRAKOW
Ups ... dowody w sieci Fajny spot ale strasznie krótki , przyjechałem na zdjęcia i wyjechałem :D O samochodach dużo nie powiem bo każdy wie , że Kraków ma je najlepsze :P
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja hotel będę brał dopiero na miejscu , chyba nie będzie problemu
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Z tego co wiem Ja Karol Damian Jedziemy jedna taxi
-
Zlot KRAKOW
DECATLON 21;00 Pod plazą już nic nie ma ... wyrzucają
- Zlot KRAKOW
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ja u siebie mam logic7 i naprawdę dobrze gra , choć o jakiś dopalacz do bagażnika ( tak jak miał matti ) aż się prosi Dobrze mi się wydawalo , stała ale jeszcze na starych lampach
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Wczoraj chyba stała Twoja u Pawła czy mi się wydawało ?
-
NURBURGRING - 18.07.2015
OK Czekamy na info i dobrej zabawy :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Mi się nie podoba w dodatku trzeba być chyba ginekologiem żeby jakoś to wyglądało
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Widziałem na żywo , robi robotę Lampy LCI zmienią ten samochód Szkoda tylko że jasny środek
-
Zlot KRAKOW
Robimy coś dziś Panowie ?
-
NURBURGRING - 18.07.2015
KoKoS - liczę że się nie dowie ;) Ciekawe ile osób będzie w tym roku 1. damp21plbe ring + Alpy 2. wujekwaldus ring + ... 3. klagosz ring +... 4. kamil20011 ring + ... 5. Mój kolega Renault Megane RS ( ? ) w zależności czy sam ring czy coś jeszcze
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Tak jak rozmawiałem z Karolem przez telefon , tam gdzie on jedzie tam jadę i ja
-
Zlot KRAKOW
Cholera , ładną ma ktoś tą czarną e90 :D Wszyscy mają fajne samochody aż miło popatrzeć Karol i jego Z3 :cool2: Oby więcej takich spotkań Ja się trochę Panowie alienowałem ale powód chyba każdy widział ;/ ......
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Dziś byłem w salonie lexusa i stałem obok LFA na parkingu , kolor się nie zmienił :D