Treść opublikowana przez kamil20011
-
Wymiana sprzęgła(LUK) WROCŁAW M47 163KM
Kolego ja w e60 miałem do wymiany sprzęgło , dwumas był OKey i niestety nie zdało to egzaminu . Według mnie jak wymieniać to tylko komplet .
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja tak na 80% jadę Możecie mnie wpisywać w listę ;) Zobaczymy jak będzie z $ bo mam troszkę inny plan na ich zagospodarowanie :)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja niestety nie wiem czy pojadę na 100% ale wstępnie mogę się zapisać
-
ppatryk -->> E92 320dA
Nie opłacało sie bardziej kupić cały kompletny silnik ? Ja w e60 robiłem łańcuch bo tak głośno chodził ze szok ale koszt i usługa nie była na tyle poważna aby szukać innego silnika
-
E87 120d BLACK SAPPHIRE METALLIC by matti
Krzysiek czy Ty kiedyś z tego wyrośniesz :D hahha
-
felgi - czy bedą pasowały
Ten wzór to chińczyko-ciastkowy double spoke ten wzór był chyba montowany w e39 M5
-
e87 wymiana foteli
z tego co pamiętam to hipo u siebie zakładał boczki po lifcie i pasowało
-
E87 120d BLACK SAPPHIRE METALLIC by matti
A no właśnie gdzie galeria e90 ? :)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Hahah Karol w tym roku zabiorę się z Tobą :D Żarty żartami ale nasza wyprawa faktycznie robi się coraz dłuższa Wesoła Holandia powiadacie hah
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Komentarz mojego taty do jedno ze zdjęć " przecież Ty zarżniesz auto " Tylko to jest takie umawianie się jak rok temu na tor , przed terminem ludzi kupa a pózniej temat cichnie i ludzie się wymigują .
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
dzięki :)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
i jaaaaa chętny :D Tylko musiał bym znać dokładny termin i ile liczy KM cała trasa
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Właśnie ile ludzi tyle opinii , ja do e87 jak dokładałem m-pakiet to również był tylko taki adapter miejmy nadzieję że w e90 też tak jest bo koszt całej osłony prawie 450 zł
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Czy stosując 51117892935 która przedłuża osłonę silnika ( ze zwykłego zderzaka ) na m-pakiet to nie trzeba zmieniać całej osłony silnika ?
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
ale bez sensu robić pre LCI , LCI :)
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Też mam takie nakładki do swojej , lecz narazie chyba nie będę zakładał lusterek PRE lci do swojej więc leżą Do spliterów może być lala jeszcze z twoim kolorem samochodu
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Czy zna ktoś numer katalogowy przedłużenia osłony silnika pod zderzak m-pakiet do LCI ?
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Mam u siebie te opony i faktycznie można polecić na śniegu rewelacja na mokrym również ogólnie według mnie bardzo dobra opona Fakt koło domu mam taką górkę że bez względu na opony nie wyjadę ..... ostatnio jak popadał deszcz ze śniegiem to wyjeżdzałem pod górkę 7 razy a sąsiad starą corsą wyjechał za drugim
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ja na Poznań chętnie tez sie wybiore , postać , popatrzeć
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Waldek do osób chętnych i pewnych wypadu na tor proszę mnie tez zaliczać ;)
-
Adapter do Iphone..
jak chcesz to mam taki adapter oryginalny do sprzednia , kupiłem iphone 5 i już nie pasuję.....
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Mnie też wyszedł wyjazd ok. 4k ale według mnie warto Hotel konkretny szacunek dla Waldka i napewno drugi raz chętnie wrócę w to samo miejsce , ale oczywiscie tylko z takim towarzystwem :) Za te pieniądze leżymy w fajnym hotelu na płaskiej wyspie "jajami" go góry dwa tygodnie ale no właśnie leżymy , tego co na torze zobaczyć gdzie indziej się nie da :) Zapach spalin , pisk opon i piękny dżwięk silników oraz wydechów ...... aż się rozmarzyłem :)
-
Parujące reflektory
dziś oglądałem co prawda dwie nowe F10 i niestety ale też parują lampy ... to chyba znak rozpoznawczy bmw
-
Parujące reflektory
u mnie końcówka 2009 jest to samo a bezwypadek w lecie nie ma problemu , zimą parują ..... ciekawe czy można to jakoś reklamować bo problem jest tutaj widzę znany ... w serii 1 coupe był problem z parującymi tylnymi lampami i bmw zrobiło kampanie wymieniane były na nowe za free
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Srebrne e90 LCI i m-pakiet = cud miód i orzeszki Chyba odemnie kupiłeś progi ? Ja mam nowy fabrycznie zapakowany dyfuzor do LCI bo jak zamawiałem doposażenie w m-pakiet w ASO to przez przypadek zamówili mi dyfuzor lecz będzie dopiero na sprzedaż na wiosnę bo nie wiem który bardziej mi się będzie podobał m-pakietowy czy performance