Treść opublikowana przez mlody_d
-
prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
Ciekawy pomysł, masz jakieś zdjęcia jak to robiłeś?
-
prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
co wygluszasz? Plan jest na boczki drzwi, pod subami i maskę. Dzisiaj przesyłka dotarła, a jutro z Halfim montujemy :)
-
prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
Naklejki na grilla, retrofit Alpine i maty wygłuszające :)
-
Tlumik koncowy do 320i
To raczej będzie dobry optyczny tuning :cool2:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Czapki nie mam, dresów nie mam, adidasów nie mam, butów z czubkiem też brak chyba muszę się na zakupy wybrać bo mnie ze wsi eksmitują :wink:
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Wszystkie felgi mają 8 cali więc moim zdaniem wszystkie opony powinny mieć tą samą szerokość.
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Faktycznie nie zauważyłem. Moim zdaniem bardziej odpowiedni byłby rozmiar 255/40 lub 225/40.
-
sposób na fotoradar
Jeśli chodzi o zdjęcia od tyłu to gdzieś czytałem, że jeśli nie widać kierowcy to wystawienie mandatu jest niezgodne z prawem. http://superauto24.se.pl/przepisy/mandaty-z-fotoradarow-nielegalne_308426.html
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Na zlot weź magiczny kociołek tego swojego specyfiku :wink:
-
sposób na fotoradar
Działa tylko z silną lampą na moje oko :D
-
sposób na fotoradar
Niby fajnie działa, ale wystarczy, że się tablica przykurzy i pewnie już nie odbije tak mocno światła. Fotoradar robi też zdjęcie pod kątem 30 stopni więc moim zdaniem te naklejki nic nie dadzą ( pomijając, że dalej mamy naklejkę na szybie ).
-
Dziwny rozmiar opon 245/40 r/8
Najlepiej podaj dokładne parametry felgi tj. jej szerokość i ET, a dobierze się odpowiednie opony :)
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Jak dla mnie naklejenie 3 pasków to jeszcze nie agro, to nie jest podszywanie się pod auta serii M. W sumie można powiedzieć, że samo BMW promuje agro :wink: http://euroactiveparts.com/images/E70%20M%20Performance%20Decals.jpg Oczywiście gdyby te paski były oryginalne i kosztowały 150 zł to dla niektórych byłby świetny mod:)
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Musiałem to na wikipedii sprawdzić żeby się upewnić, że moczka po śląsku to nie znaczy wpier**l :norty:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Poczęstuję domowymi piernikami :norty:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Osobiście mogę poczekać, albo zróbcie świąteczną wycieczkę po kraju z Vale46 i dostarczcie prezenty :norty:
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Ile sztuk potrzeba?
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Poproszę o linka do tych szczotek :D
-
[E90] Gdzie kupię taki IC?
Pisz do kolegi Wlodi i Kacpercio oni wymieniali icki u siebie. Z tego co kojarzę firma Wagner jest polecana.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Dzięki, jak wygłuszę drzwi to podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Wielkie dzięki za szczegółowy opis :) Oryginalną piankę czym przykleiłeś potem do drzwi?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Powiedz jeszcze czy maty kleiłeś na oryginalne wygłuszenie drzwi czy je zrywałeś? Po oklejeniu mniej słychać muzykę na zewnątrz?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Tylko drzwi robiłeś czy też pod subami? Masz może jakieś fotki z oklejania?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Panowie czy ktoś mógłby polecić maty wygłuszające w rozsądnej cenie i nie będące zbyt trudne w montażu dla laika? :wink: Ile trzeba zużyć mat na wygłuszenie wszystkich drzwi i czy ktoś pod subami też wygłuszał?
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
To świetnie, bo już zacząłem się martwić czy dobry numer konta wkleiłem do przelewu.