Treść opublikowana przez tom3k90
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
sprawdzalem tez przerywa czyli raz wejdzie do modulu raz nie ;/
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
ok dzieki wielkie kolego za pomoc :) bede musial sprawdzic ale chyba najpierw kupic nowy kabel bo stary mi tak raz dziala raz nie :| raz probuje wejsc do jednego modulu wchodzi a za 2 pisze ze jakis blad polaczenia ;/
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
na zamykaniu z pilota to mi juz mniej zależy bardziej na tym ze jak z konsoli zamykam to żebym nie musiał trzymać caly czas tego guziczka ;)
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
yhm no na pewno musieli mieć jakiś powód do tego, czyli mam rozumieć ze nie ma tez sposobu na obejście tego i muszę przywyknąć ?;)
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
tak coupe no nic to dzieki kolego za info :) w sumie szkoda bo czemu by sie nie mogły same domykać do końca tylko trzeba trzymać te guziki.....
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
tak wiem to bedzie moje 3 bmw dlatego wiem troszke ;) i posprawdzalem auto dosc konkretnie dlatego pytam teraz o takie pierdoly ale dlamnie dosc ważne ;) a o spryskach wiem jak maja działac bo mialem juz w poprzednim ksenon :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie WBABN51090JT69193 PILNIE ! z gory dzieki :)
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
nie ksenon byl w orginale sprawdzalem po vinie i wlasnie to mnie martwi czemu nie dzialaja :| nie wiem co moze byc powode, a jeszcze odnosnie kontroli trakcji tu jest DSCII czy przy tym systemie ma nie byc nic w miejscu gdzie jest zwykle akumulator ? bo w 318i mialem dsc i mialem tam wsadzone rakie cos z jakby rureczkami a tu tego nie ma czy tak ma byc ? na bank nie jest to asc tylko dsc2
-
e46 330i pytania o szyby i spryskiwacze?
Witam koledzy mam zamiar kupic e46 330i i mam pytanko wlasnie ogladalem jedno i wszystko jest niby ok ale ma drobne mankamenty i chcialbym wiedziec czym moga byc one spowodowane: - niedzialajace spryskiwacze lamp przednich - tylne szyby nie domykaja sie z pilowa wszystkie inne lacznie z szibrem zamykaja sie ok - lewa szyba kierowcy i tylne po pociagnieciu guzikow na konsoli nie domykaja sie trzeba caly czas trzymac guziki aby domknac szybe i czy normalne jest ze na jalowym biegu obroty wynosza ok 0,7-0,8 ?
-
e46 330ci 2002r WBABN51060JT67921
tom3k90 odpowiedział(a) na pawuLLon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie a tu masz jeszcze dowód jak sprzedający kłamie tu jest jego poprzednia 330i która tez sprzedawał bo zmienił na M3 http://allegro.pl/bmw-330ci-2000-2001r-m-pakiet-stan-idealny-i2576151514.html ;)
-
e46 330ci 2002r WBABN51060JT67921
tom3k90 odpowiedział(a) na pawuLLon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolego powiem Ci tak to auto sprzedaje handlarz kupił go jakieś 2tyg temu za niecałe 18.000zl (do naprawy była tylko chłodnica lub zbiorniczek wyrównawczy) wiem bo sam miałem jechać po to auto tylko ze niestety sprzątnął mi go sprzed nosa auto było malowane całe w koło poza tym reszta była chyba ok przynajmniej tak twierdził właściciel które go wtedy sprzedawał niestety nie oglądałem tego auto bo jak ja już dzwoniłem to było niestety zarezerwowane. Więc jeśli naprawdę chcesz kupić to auto to raczej nie wież w to co tam powpisywał sprzedający bo nie ma pewnie zielonego pojęcia o tym aucie chce po prostu zarobić ;) ale jeśli mimo wszystko będziesz chciał kupić to auto to radze się ostro potargować ;)
-
e46 328i różnice pod maską ?
ok dzieki za info, ale jeszcze takie pytanie czy to cos daje? czy poprostu sztuka dla sztuki :)?
-
e46 328i różnice pod maską ?
właśnie miałem pytać czy jeśli to jest to czy można to po prostu wywatowując i czy wszystko będzie działać normalnie ;)
-
e46 328i różnice pod maską ?
ok dzięki wielkie ;) chciałem własnie wiedzieć czy brak tego to cos normalnego czy po prostu powinno byc a nie ma ;)
-
e46 328i różnice pod maską ?
witam ponieważ zacząłem szukać dla siebie jakiejś fajnej 328i zauważyłem ze niektóre maja drobne różnice pod maska i zastanawiam się co to za element który w jednych z nich występuje a w innych nie. Wie ktoś może od czego to jest? http://img3.imageshack.us/img3/344/autofotka538283.jpg
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosiłbym o rozkodowanie tego vin'u: WBAAM51080EZ50871 PILNE ! z góry dzięki !
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosiłbym o rozkodowanie vinu: WBAAL31070JJ51789
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosiłbym o rozkodowanie e46 VIN: WBAAL11030AX10193
-
320d drżenie przy ruszaniu i puknięcie z tyłu?
no ja jestem w szoku myślałem ze taka wymiana to więcej roboty i przynajmniej 500-600 będzie kosztować ;)
-
320d drżenie przy ruszaniu i puknięcie z tyłu?
kolego a jesli mozna wiedziec to skąd jestes? i jaki mechanik Ci to naprawiał?
-
320d drżenie przy ruszaniu i puknięcie z tyłu?
no wlasnie kolego napisz ile Cie skrobneła ta cała zabawa + mechanik ;)
-
zamiast emulatora maty pasażera??? MRS3
tak jeśli dobrze zrozumiałem to trzeba było wymiąć cały ten taki modulik ktory jest pod siedzeniem do ktorego ida 3 kable ? czy jeszcze gdzies wcześniej? a no i u kierowcy tez? bo ja tylko u pasażera tak zrobiłem
-
zamiast emulatora maty pasażera??? MRS3
no dzisiaj próbowałem ze zmienionym job na CODIERENDATA_LESEN i wyglądało bardzo dobrze nie wyskakuje żaden błąd na końcu jest napis coding enden ale niestety nie wiem czemu to nic nie daje tzn zmieniłem w man ERKENNUNG_SITZBELEGUNG_1 na nicht_aktiv ale nic to nie dało jak włączyłem NCS na nowo to w nowym pliku TRC dalej jest jak było czyli aktiv czy ktoś ma jakiś pomysł co robię źle? albo jest może jakiś inny sposób na dezaktywacje tego? tak to wygląda jak kliknę code car http://img30.imageshack.us/img30/9462/screenshot225b.th.jpg ps sprawdzilem sobie jeszce przy okazji inne bledy i w silniku mam takie cos http://img215.imageshack.us/img215/7296/screenshot228b.th.jpg czy to jakas powazna usterka? i co z tym zrobic ;)?
-
zamiast emulatora maty pasażera??? MRS3
eh ;D wybaczcie koledzy jestem ślepy i głupi nie zauważyłem tego faktycznie jest i mam źle ustawione, miałem na job_ermitteln jutro zmienie sprawdzę czy działa tak jak mówicie :) http://img825.imageshack.us/img825/310/37279880.th.png[/img]
-
zamiast emulatora maty pasażera??? MRS3
wlasnie nie wiem co za job gdzie to jest i w ogole :(