Treść opublikowana przez tom3k90
-
318i zapalona kontrolka silnika na zolto
witam co może byc powodem tego ze po przekręceniu kluczyka swieci kontrolka silnika na zolto ale po zapaleniu gaśnie ? bmw 318i 1.9 2000r co jest ewentualnie do wymiany oraz jakie sa koszty?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosilbym o rozkodowanie 2 vinow: WBAAS71050CH01508 WBAEU51020KK26127 to dosc pilne !
-
Co to za bledy !?
ok dzieki wielkie ;)
-
Co to za bledy !?
Witam jesli ktos moze rozszyfrować co to za bledy i powiedzieć mniej wiecej co do naprawy to bylbym wdzięczny bardzo ! http://img685.imageshack.us/img685/2367/89805124.th.jpg http://img94.imageshack.us/img94/1169/44327037.th.png http://img517.imageshack.us/img517/1682/48982106.th.jpg
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
witam mam e46 własnie sie podłączyłem ustawiłem sobie światła dzienne i wszystko ładnie dziala zobaczyłem tez opcje DWA ktora tez aktywowałem bo jak wyczytałem tu na forum ona jest od alarmu i faktycznie przy zamknięcie auta zapalają sie kierunkowskazy ale juz przy otwarciu nie :( i stad pytanie czy jak nie mam opcji: QUIT_OPT_ENTSCH : optical Acknowledge remote un-locking (two flashes) QUIT_OPT_SCHAERF : optical Acknowledge remote locking (one flash) to da sie je jakoś dopisać? czy to co zrobiłem to max co mogę ;)? oraz pytanie nr2 chce sobie ustawić automatyczne domykanie szyb przy zamknięciu auta z pilota jak na razie mam ustawione domykanie ale musie trzymać przycisk do czasu aż zamknie te opcje mam aktywowane: FH_BEIFAHRERTUER_TIPP_AUF : power window Passenger Door Window Down one touch FH_BEIFAHRERTUER_TIPP_ZU : power window Passenger Door Window Up one touch FH_FAHRERTUER_TIPP_AUF : power window Driver Door Window Down one touch FH_FAHRERTUER_TIPP_ZU : power window Driver Door Window Up one touch KOMFORTOEFFNUNG : Comfort Opening KOMFORTOEFFNUNG_FB : Comfort Opening remote key KOMFORTSCHLIESSUNG : Comfort Closing KOMFORTSCHLIESSUNG_FB : Comfort Closing remote key i pod tymi opcjami mam już tylko: FH_NACH_TUERE_AUF (jesli ktos moze niech napisze co to)
-
320d skrzynia 5/6biegow?
a to jeszcze mam pytanie od którego rocznika 2.0d jest na CR od 2001?
-
320d skrzynia 5/6biegow?
witam mam takie pytanie ponieważ rozglądam sie za 320d i z tego co wyczytałem to wersja 150konna ma CR i powinna mieć 6biegów a ta 136konna ma pompę i 5biegów wiec stad moje pytanie bo np. jak widzę autko z 2004 320d to ma 5biegow a np z 2003 ma 6 wiec może mi ktoś wyjaśnić jak były montowane te skrzynie? i czy to możliwe żeby np oryginalne 320d 150konne bylo na CR i miało 5biegow? jesli tak to jakie sa różnice w osiągach tej 5 i 6 biegowej skrzyni
-
[E46]Wymiana gumy na wale, Trzęsie autem przy przyspieszaniu
kolego mam takie pytanie bo mi np przy przyspieszaniu i zwykłej jeździe nie szarpie ale przy ruszaniu ( z '1' ) i to zwykle na zimnym silniku to okropnie czy to może byc tez wina tej gumy?
-
318i odpiecie przepływki?
ok dzięki kolego tylko co do 2 części pytania to nie spowoduje to jakis uszkodzeń czy błędów?
-
318i odpiecie przepływki?
Witam mam takie pytanie zastanawiam sie nad sprawdzeniem przeplywki i z tego co juz wyczytałem na forum to wystarczy odpiąć od niej kabelek i mozna dostrzec wtedy roznece i w zwiazku z tym mam 2 pytania: 1) gdzie jest przeplywka i ten kabelek ;) 2) czy jak odepnę kabelek od przeplywki a okaże sie ze byla dobra to czy jak z powrotem podepnę nie będzie żadnych uszkodzę błędów problemów itp?
-
318 Klimatyzacja, ust.LO
ja polecam ustawienie sobie na nawiewach na te 3 kropki niebieskie potem żeby nawiew był tylko na te nadmuchy( bez szyby i nóg) i ustawić na max nawiew ja tak robię jak jest za ciepło ;) ale fakt LO bylo by fajne ale chyba nie ma takiej opcji :(
-
318i szarpie przy ruszaniu
nie czegos takiego nie mam ;P
-
318i szarpie przy ruszaniu
nie przy wyprzedzaniu nic nie muli ale czasem czuje ze jest mocniejszy a czasem slabszy ale myślałem ze to kwestia paliwa ok sprawdze swiece i przeplywke dzieki wielkie za rade ;)
-
318i szarpie przy ruszaniu
nie tylko przy ruszaniu z 1 i to tez nie zawsze jak jest juz ciepły to nie szarpie teraz to zauważyłem
-
318i szarpie przy ruszaniu
a w ktorym to jest miejscu kolego jak można to samemu sprawdzić?
-
318i szarpie przy ruszaniu
właśnie nie sprzęgło bierze tak od polowy a autko ma przejechane dopiero 130.000 (realny przebieg) wiec to nie bardzo to
-
318i szarpie przy ruszaniu
Witam od jakiegoś czasu mam problem przy ruszaniu z 1 nie wiem czemu ale strasznie zaczyna trząś autem przy ruszaniu, na innych biegach juz tego nie ma i nie wiem co jest grane w sumie jak ruszam troszkę z większym gazem to juz tak nie ma ale na niskich obrotach to jest okropne miał juz może ktos taki problem?
-
320d rozrzad
witam widze ze ktoś poruszył temat łańcuchów wiec i ja sie dołączę mam e46 318i i mam takie pytanko czy musze coś robić z łańcuchem ? bo nie wiem czy go sie jakoś naciąga po pewnych przebiegach czy kompletnie nic z nim nie trzeba robic?
-
330d 184KM vs 320d 150KM ?
zebys kolego nie zapeszyl xd ale bardzo mnie raduje twoja wypowiedz :)
-
330d 184KM vs 320d 150KM ?
no ja wlasnie tak mysle o 2.0 kombiaczku po lifcie bo sedana 2.0 po lifcie ciezko dorwac w dobrym stanie albo o tym 3.0 przed liftem sedanikiem zobaczymy ;)
-
330d 184KM vs 320d 150KM ?
ok dzieki wielkie koledzy w takim razie jak bede szukal to zaczne poszukiwania jednak 3l chyba ze sie trafi jakas fajna 2l ;p ale bardziej będę sie nastawiał na 3l i mam rozumiec ze 3l jest lepsza tzn lepiej ze jest CR niz ta pompa vp44?:p tzn mniej awaryjne to jest?:)
-
330d 184KM vs 320d 150KM ?
w sumie mi nie zależny na ekonomi oraz osiągach bo wiadomo ze 3l będzie palił troszkę więcej i jest troszkę mocniejszy najbardziej mi zlaezy żebym nie musial stac wiecej autem w warsztacie niz jezdzic nim po drogach ;) a oco chodzi z tymi klapkami?
-
330d 184KM vs 320d 150KM ?
witam chciałbym się Was zapytać co sadzicie o tych 2 modelach który z nich byłby lepszy ? najbardziej mi zależy na malej awaryjności oczywiście liczę sie z autem tak z przebiegiem 200k ;p bo ciężko znaleźć cos poniżej tego w dislu chyba ze za wyższe kwoty którymi nie dysponuje na razie :P jesli ktos moze niech napisze czy bywają poważniejsze awarie w tych silnikach itp. no i oczywiście zdaje sobie sprawę z tego ze to tez zależny od tego na co się trafi ;)
-
320d wymiana zbiornika wyrównawczego płynu chłodzącego
allegro / ASO ;p w aso chyba ok 300zł na allegro po ok 200-250
-
318i e46 podstawka pod telefon ?
chodzi mi właśnie o cos takiego jak kolega kozi podesłał dzieki bardzo