Treść opublikowana przez betek
-
Silniczek szyberdachu
Chyba nie obejdzie sie bez nowych kabelkow.
-
Silniczek szyberdachu
Co do zlacza 2 pinowego to na pewno jest zasilanie,a z tym drugim zaczynaja sie "schody" bo w silniczku jest 6 pinow a w przelaczniku tylko 4...!!! Bede wdzieczny za schemacik. pozdrawiam betek
-
Silniczek szyberdachu
Witam Wszystkich. Dostalem silniczek do szyberdachu do swojej beci ale nie moge rozszyfrowac podlaczen w tej wiekszej kostce.Dodam tylko ze w tej chwili mam korbke i cala instalacje elektryczna musze zrobic sam.I czy wystarczy do tego dokupic tylko przelacznik i bedzie dzialalo czy trzeba dokupic cos jeszcze. http://img108.imageshack.us/img108/9000/silniczek0028ig.th.jpg pozdrawiam Betek
-
Modele e36
Witam. Ja posiadam 316-ke i odradzalbym zakup tego silniczka,posiada strasznie malo konikow pod maska w stosunku do swojej masy.Jak bedziesz chcial troszke "zwawiej" pojezdzic zaczniesz narzekac na bolaca prawa reke od czestego redukowania biegow.Osobisie nastepnym razem wybiore minimum 2.0 ale 1.8 to juz tez o wiele lepszy wybor. pozdrawiam
-
inspection - problem z kasowaniem
Tylko jeszcze jeden maly szczegol!Skasowalem inspekcje odwrotnie niz Oli servis tzn. najpierw zaplon potem zworka,odczekalem az zgasnie INSPECTION z zegarkiem i wylaczylem zaplon potem rozlaczylem zworkei jest ok.Powodzenia. pozdrawiam
-
inspection - problem z kasowaniem
W koncu poszlo,przeczyscilem styki w zlaczu i sie udalo. pozdrawiam
-
inspection - problem z kasowaniem
Witam. Ja ma ten sam problemik,a mianowicia jakis czas temu skasowale Oil service bez klopotu a tu dzisiaj wskakuje mi zegarek i Inspaecja(wszystkie diody zielone sie swieca)proby kasowania nie przynosza rezultatow.Pomocy. pozdrawiam betek
-
regulacja luzu zaworowego
Ok. Dzieki.Zostanie wtedy tylko wymiana popychacz. pozdrawiam
-
regulacja luzu zaworowego
No niestety ale mam pasek zamiast lancuszka i niestety musze sam regulowac zaworki. pozdrawiam
-
regulacja luzu zaworowego
Witam A jak ja mam silnik 1.6 M40 i nie ma popychaczy hydraulicznych to jaki powinien byc luz na zaworach.Jak dotad znalazlem tylko informacje 0.25 ssacy i 0.3 wydech ale gosc nie byl w 100% pewien. Moze ktos wie? pozdrawiam
-
Dołożenie małego komputerka
Ja chetnie obejzalbym taki schemacik [email protected] pozdrawiam
-
Kto wstawiał elektryke szyb POMOCY?
Witam. Planuje przeprowadzic tan sam zabieg z szybami w mojej 316-ce i bardzo by mi sie przydal taki schemacik [email protected] pozdrawiam
-
Numery silnika w bmw 318i e36 92 rok
zobacz tutaj http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9349 pozdrawiam
-
Obroty silnika, odcięcie?
Jak juz pisalem wczesniej tez mialem taki problemik ale nie wymienialem niczego( zadnych walkow... itp) wystarczylo oddac autko osobie ktora wie jak zlikwidowac to odciecie.Teraz becia lata za do czerwonego bez problemu. pozdrawiam
-
zamiana zegar -> obrotomierz
Witam. Z tego co ja wiem to 1.6 ma do 220 a 1.8 ma juz 240 km/h. pozdrawiam
-
Ogrzewanie
Sprawdz filtr przeciwpylkowy( chyba tak on sie nazywa) w mojej bylo to samo i wymiana filtra pomogla. pozdrawiam
-
Obroty silnika, odcięcie?
Ja w mojej tez to mialem,normalna blokada aby za szybko nie jezdzic.A teraz juz tego nie mam i moge spokojnie poslac wskazowke na czerwone pole. pozdrawiam
-
Światła drogowe
Napewno sa obie :D Po lewej stronie kierownicy masz napewno mozliwosc ustawiania swiatel elektrycznie,ustaw je prawie na max do gory i wtedy ustaw swiatla recznie,napewno znajdziesz srobki regulacyjne na obudowie reflektora. pozdrawiam
-
Silniczek szyberdachu?
psychop-mozesz podac numer tego produktu Loctita pozdrawiam
-
czujnik temperatury
Mam tylko male pytanko-jak to cudenko wyglada po wymianie,chetnie sam bym sobie wymienil bo ten zegarek to troszeczke nie pasuje.Masz moze jakies fotki? pozdrawiam
-
Schemat podłączenia alarmu
To jak juz robisz jakies fotki niech beda w jakis sposob opisane(co podpiac w jakiej kostce,jaki kabelek itd.) tutaj nie wszyscy sa fachowcami od elektryki samochodowej,a wiec jak juz cos robisz to rob to tak aby pomoc innym.A poza tym wcale sie nie czepiam. pozdrawiam
-
Schemat podłączenia alarmu
Sorki ale chyba nigdy w zyciu nie ogladales programu "Adam Slodowy -zrob to sam".Troszke znam sie na kabelkach,rezystorkach lub jak kto woli oporniczkach itd. ale nie mam zielonego pojecia czemu maja sluzyc te fotki,gdyby nie te pedaly od sprzegla i chamulca obstawialbyn ze to raczej obwody jakiej pralki czy cos takiego..... pozdrawiam
-
Co sadzicie na temat klucza serv. BMW do kasowania inspekcj?
Moje autko korzystalo wiele razy z "drucika" i jak na razie dziala wszystko bez zastrzezen,zbliza sie kolejna Inspakcja i napewno metoda kasowania bedzie taka sama.W zyciu nie kupilbym za taka kase tego co oferuja na Allegro.To jest po prostu dla tych osob ktore zielonego pojecia nie maja na temat wlasnego samochodu. pozdrawiam
-
Problem -centralny zamek
Jesli przekazniki sa dobre a central dziala z kluczyka to problem jest z centralka od alarmu.Jak masz kogos z takim samym alarmem to latwo podmienic centralki i bedziesz wiedzial juz na 100%. Jesli chodzi o obiawy jakie ma R19 to ja stawialbym na "wysychajace elektrolity" w centralce ale to tylko moje przypuszczenie bo nie wiem jaki model alarmu macie zainstalowane. pozdrawiam
-
Problem -centralny zamek
Z tym "po nidce do klebka" jesli chodzi o ta diode to masz racje ale tylko czesciowo poniewaz dioda polaczona jest tylko z alarmem,a zazwyczaj sama centralka od centralnego zamka bedzie na pewno w innym miejscu lub gdzies niedaleko,ale mozna to rowniez znalezc wykozystujac manewr z "dioda" od centralki alarmu musza wychodzic kable do sterowania centralem.powodzenia. pozdrawiam betek