Skocz do zawartości

betek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez betek

  1. betek odpowiedział(a) na betek temat w E36
    Chyba nie obejdzie sie bez nowych kabelkow.
  2. betek odpowiedział(a) na betek temat w E36
    Co do zlacza 2 pinowego to na pewno jest zasilanie,a z tym drugim zaczynaja sie "schody" bo w silniczku jest 6 pinow a w przelaczniku tylko 4...!!! Bede wdzieczny za schemacik. pozdrawiam betek
  3. betek opublikował(a) temat w E36
    Witam Wszystkich. Dostalem silniczek do szyberdachu do swojej beci ale nie moge rozszyfrowac podlaczen w tej wiekszej kostce.Dodam tylko ze w tej chwili mam korbke i cala instalacje elektryczna musze zrobic sam.I czy wystarczy do tego dokupic tylko przelacznik i bedzie dzialalo czy trzeba dokupic cos jeszcze. http://img108.imageshack.us/img108/9000/silniczek0028ig.th.jpg pozdrawiam Betek
  4. betek odpowiedział(a) na yaru temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Witam. Ja posiadam 316-ke i odradzalbym zakup tego silniczka,posiada strasznie malo konikow pod maska w stosunku do swojej masy.Jak bedziesz chcial troszke "zwawiej" pojezdzic zaczniesz narzekac na bolaca prawa reke od czestego redukowania biegow.Osobisie nastepnym razem wybiore minimum 2.0 ale 1.8 to juz tez o wiele lepszy wybor. pozdrawiam
  5. betek odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    Tylko jeszcze jeden maly szczegol!Skasowalem inspekcje odwrotnie niz Oli servis tzn. najpierw zaplon potem zworka,odczekalem az zgasnie INSPECTION z zegarkiem i wylaczylem zaplon potem rozlaczylem zworkei jest ok.Powodzenia. pozdrawiam
  6. betek odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    W koncu poszlo,przeczyscilem styki w zlaczu i sie udalo. pozdrawiam
  7. betek odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    Witam. Ja ma ten sam problemik,a mianowicia jakis czas temu skasowale Oil service bez klopotu a tu dzisiaj wskakuje mi zegarek i Inspaecja(wszystkie diody zielone sie swieca)proby kasowania nie przynosza rezultatow.Pomocy. pozdrawiam betek
  8. betek odpowiedział(a) na sebastian_e36 temat w E30
    Ok. Dzieki.Zostanie wtedy tylko wymiana popychacz. pozdrawiam
  9. betek odpowiedział(a) na sebastian_e36 temat w E30
    No niestety ale mam pasek zamiast lancuszka i niestety musze sam regulowac zaworki. pozdrawiam
  10. betek odpowiedział(a) na sebastian_e36 temat w E30
    Witam A jak ja mam silnik 1.6 M40 i nie ma popychaczy hydraulicznych to jaki powinien byc luz na zaworach.Jak dotad znalazlem tylko informacje 0.25 ssacy i 0.3 wydech ale gosc nie byl w 100% pewien. Moze ktos wie? pozdrawiam
  11. betek odpowiedział(a) na Zimny temat w E36
    Ja chetnie obejzalbym taki schemacik [email protected] pozdrawiam
  12. Witam. Planuje przeprowadzic tan sam zabieg z szybami w mojej 316-ce i bardzo by mi sie przydal taki schemacik [email protected] pozdrawiam
  13. zobacz tutaj http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=9349 pozdrawiam
  14. betek odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    Jak juz pisalem wczesniej tez mialem taki problemik ale nie wymienialem niczego( zadnych walkow... itp) wystarczylo oddac autko osobie ktora wie jak zlikwidowac to odciecie.Teraz becia lata za do czerwonego bez problemu. pozdrawiam
  15. betek odpowiedział(a) na realowiec temat w E36
    Witam. Z tego co ja wiem to 1.6 ma do 220 a 1.8 ma juz 240 km/h. pozdrawiam
  16. betek odpowiedział(a) na realowiec temat w E36
    Sprawdz filtr przeciwpylkowy( chyba tak on sie nazywa) w mojej bylo to samo i wymiana filtra pomogla. pozdrawiam
  17. betek odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    Ja w mojej tez to mialem,normalna blokada aby za szybko nie jezdzic.A teraz juz tego nie mam i moge spokojnie poslac wskazowke na czerwone pole. pozdrawiam
  18. betek odpowiedział(a) na Janek Poranek temat w E36
    Napewno sa obie :D Po lewej stronie kierownicy masz napewno mozliwosc ustawiania swiatel elektrycznie,ustaw je prawie na max do gory i wtedy ustaw swiatla recznie,napewno znajdziesz srobki regulacyjne na obudowie reflektora. pozdrawiam
  19. betek odpowiedział(a) na LONGMA temat w E36
    psychop-mozesz podac numer tego produktu Loctita pozdrawiam
  20. betek odpowiedział(a) na bmw316 temat w E36
    Mam tylko male pytanko-jak to cudenko wyglada po wymianie,chetnie sam bym sobie wymienil bo ten zegarek to troszeczke nie pasuje.Masz moze jakies fotki? pozdrawiam
  21. To jak juz robisz jakies fotki niech beda w jakis sposob opisane(co podpiac w jakiej kostce,jaki kabelek itd.) tutaj nie wszyscy sa fachowcami od elektryki samochodowej,a wiec jak juz cos robisz to rob to tak aby pomoc innym.A poza tym wcale sie nie czepiam. pozdrawiam
  22. Sorki ale chyba nigdy w zyciu nie ogladales programu "Adam Slodowy -zrob to sam".Troszke znam sie na kabelkach,rezystorkach lub jak kto woli oporniczkach itd. ale nie mam zielonego pojecia czemu maja sluzyc te fotki,gdyby nie te pedaly od sprzegla i chamulca obstawialbyn ze to raczej obwody jakiej pralki czy cos takiego..... pozdrawiam
  23. Moje autko korzystalo wiele razy z "drucika" i jak na razie dziala wszystko bez zastrzezen,zbliza sie kolejna Inspakcja i napewno metoda kasowania bedzie taka sama.W zyciu nie kupilbym za taka kase tego co oferuja na Allegro.To jest po prostu dla tych osob ktore zielonego pojecia nie maja na temat wlasnego samochodu. pozdrawiam
  24. betek odpowiedział(a) na dandi81 temat w E34
    Jesli przekazniki sa dobre a central dziala z kluczyka to problem jest z centralka od alarmu.Jak masz kogos z takim samym alarmem to latwo podmienic centralki i bedziesz wiedzial juz na 100%. Jesli chodzi o obiawy jakie ma R19 to ja stawialbym na "wysychajace elektrolity" w centralce ale to tylko moje przypuszczenie bo nie wiem jaki model alarmu macie zainstalowane. pozdrawiam
  25. betek odpowiedział(a) na dandi81 temat w E34
    Z tym "po nidce do klebka" jesli chodzi o ta diode to masz racje ale tylko czesciowo poniewaz dioda polaczona jest tylko z alarmem,a zazwyczaj sama centralka od centralnego zamka bedzie na pewno w innym miejscu lub gdzies niedaleko,ale mozna to rowniez znalezc wykozystujac manewr z "dioda" od centralki alarmu musza wychodzic kable do sterowania centralem.powodzenia. pozdrawiam betek

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.