Potrzebuje konkretnej informacji gdzie znajduje sie termostat w mojej 318, silnik m40, z gory dzieki, szukalem w postach ale nie znalazlem gdzie on wkoncu jest :/ ,jakby ktos byl mily i zapodal moze jakies zdjecia bylo by wspaniale ;p,z gory dzieki
Tak jak w temacie ,szukalem po bloku silnika i nie moge ich odnalesc,a potrzebuje ich na jutro...moze mi ktos pomoc? Dopiero zakupilem swoje pierwsze bmw, i probuje je zarejestrowac :)
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.