Skocz do zawartości

stones1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stones1

  1. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    no wiem ze mocniej zaczyna leciec, ale oprocz tego to powietrze robi sie duzo chlodniejsze niz przed zamknieciem obiegu wiec mam wrazenie ze zalacz sie klima mimo ze przycisk z platkiem sniegu nie zapala sie. Dzieje sie tak tylko przy tym manualnym obiegu zamk. A skad wiesz ze u Ciebie dziala ten automatyczny? Jak go wlacze to sie zapal ta lewa dioda i innych efektow nie wiedze, stad mam wrazenie ze to chyba nie funcjonuje. Jak jest u Ciebie?
  2. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    a jak u Ciebiue dzial ten automatyczny? bo u mnie chyba nie bardzo.....
  3. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    o, przepraszam
  4. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    masz jakis pomysl czemu tak jest? masz na przycisku od obiegu zam. dwa "malunki" A w kolku i puste kolko czy tylko jedno puste??
  5. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    NIKI daj znac jak u Ciebie jest. Ja mam dwa rozne obiegi zamkniet - jak raz nacisne to automatycznie sie zamyka jak jest smrod na zewnatrz, no i moge nacisnac dwa razy aby zamknac manualnie, nie zapala wtedy przycisk z platkiem sniegu ale czuje ze jak mam wlaczony 1 albo 2 rodzaj obiegu zamknietego to chlodzi powietrze jak bym wlaczyl klime
  6. stones1 opublikował(a) temat w E32
    Mam taki problem ze jak wlacze obieg zamkniety to zalacza sie klima mimo ze jej nie wlaczam. Czy to normalne? Bo wydaje mi sie ze nie........ i co z tym mozna zrobic?
  7. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    no wlasnie za miesiac wybieram sie do wloch i nie wiem co ile zatrzymywac sie na ogladanie bagnetu(mam zamiar jechac dosc szybko). Poza tym na goracym silniku, w trasie, kiepsko sprawdzic olej. A wedlug moich doswiadczen komunikat Oelstand Motor pojawia sie dosc pozno......
  8. stones1 odpowiedział(a) na stones1 temat w E32
    NIKI co ile wymieniasz olej co 10.000 km? Mozesz mi powiedziec ile mniej wiecej dolewasz lacznie oleju od wymiany do wymiany? Ja mam swoje BMW od dwoch miesiecy. Wszyscy mi mowia ze v12 ma prawo wziac olej ale chcialbym wiedziec jak to wyglada w innych 750.
  9. stones1 opublikował(a) temat w E32
    Chcialbym sie dowiedziec ile wasze 750 zuzywaja oleju np. na 1000 km. Czy po szybkiej jezdzie w trasie, gdy czesto zmusza sie skrzynie do redukcji i ciagnie sie silnik do konca obr. ma prawo wziac olej? Jesli tak to ile? A jakie zuzycie powinno mnie martwic? Czy zuzycie na poziomie 200 ml na 500 km przy przebiegu 200.000 km i "ostrej" jezdzie to za duzo?
  10. a mozesz mi podpowiedziec gdzie jest czujnik? ja raczej sam nie grzebi przy samochodzie, ale to musze zrobic sam bo mechanicy w ogole nie wiedza o co chodzi. Przynajmniej w moim miescie
  11. Witam! Mam maly problem z czujnikiem od plynu do spryskiwaczy. Gdy mam pelen zbiornik plynu wszystko jest dobrze, ale tylko przez pare minut. Troche pojezdze i wyswietla sie WASCHWASSERSTAND. Dopiero gdy zbiornik jest pusty wreszcie ten komunikat mnie nie meczy. Wiec czujnik dziala na odwrot. Moze ktos wie jaka jest tego przyczyna? I co z tym mozna zrobic? Prosze o pomoc.....
  12. stones1 odpowiedział(a) na Irkii temat w E32
    niektore e32 maja wspomaganie na ATF. Ja mam 750 i musze miec plyn chf11s - tak jest napisane na korku. Moj kolega ma 730 z 91 i ma na korku napisane ATF. U niego do krecenia kierownica trzeba uzyc duzo wiekszej sily niz u mnie.Pewnie dlategoze ATF jest mineralnym olejem, a CHF to syntetyczny. Wiec mysle ze z Twoim wspomaganiem jest wszytsko ok. Jezeli jest na ATF to musi tak chodzic.
  13. stones1 odpowiedział(a) na Irkii temat w E32
    w mojej e32 mechanik dolal do wspomagania ATF220 i tez zaczelo ciezko pracowac. Wylalem ten syf i wlalem odpowiedni olej : zalezy od poj. silnika u mnie musi byc (750) syntetyczny olej CHF11S a nie ATF. Starsze 7 maja CHF7S (mozna go zastapic CHF11S). Zobacz co jest napisae na korku od wlewu plynu do wsp. Jezeli ktorys z CHF to wine za slabo wspomaganie ponosi wlany do ukladu ATF220 (dextron II). Ja mialem dolany ATF i jezdzilem tak tydzien. Z kazdym dniem wspomaganie dzialalo coraz gorzej, wymienilem caly plyn i po tygodniu wspomaganie dziala tak dobrze jak przed felerna dolewka ATF-u.
  14. stones1 odpowiedział(a) na Martinez temat w E32
    ja mam inny maly problem ze spryskiwaczami.P przejechaniu paru kilometrow zapala sie komunikat "Waschwasserstand" mimo ze zbiornik plynu jest pelny. Jest tak caly czas, dopiero jak mam pusty zbiornik to ten komunikat sie nie zapala, wiec czujnik dziala na odwrot niz powinien. Jaka jest tego przyczyna? Czy w zbiorniku jest moze jakis plywak czy tylko czujnik? BMW E32 750iL

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.