Treść opublikowana przez Dominik86
-
gdzie znajdę numer farby... ?
Jak w temacie, gdzie znajdę numer farby w samochodzie ?? e46 330d sedan Pozdro
-
Nowe paliwo V-POWER DIESEL GTL...padły mi po nim wtryski!!!!
przejechałem już ok 200 km i nic sie nie dzieje, a jeszcze dodałem xeramicsa na czyszczenie wtryskow ;)
-
BMW 330cd jakie felgii,opony na zime??
ja przejezdzilem na zimowych 225/45 tak więc tez się da, ważne, żeby z głową ;)
-
Nowe paliwo V-POWER DIESEL GTL...padły mi po nim wtryski!!!!
hym a ja właśnie dziś jadę to przetestować... zobaczymy co będzie ;] najwyżej się shella pozwie ;]
-
Jakie audio - e46 harman kardon
a miałeś już styczność z tym alpine x305 r ?? wygląda fajnie i ma wejscie usb + na iphone co mi bardzo odpowiada, bo to dodatkowe 16gb muzy
-
Jakie audio - e46 harman kardon
to bym potrzegbbował w takim wypadku na miar na coś dobrego, idealni by było, gdyby jeszcze było w kolorze podświetlenia, ale to nie jest najważniejsze. BTW: jak wyjąc to cholerne radio??
-
Jakie audio - e46 harman kardon
Witam, w moim e46 jest zamontowany system harmana kardona, ale niestety radio cos nawala (czyt. raz działa raz nie, zwykle nie) chciałbym je wymienić, najlepiej na takie które ma mozliwość odtwarzania mp3. Nie mam zielonego pojęcia co wybrac, wiem tylko, że mam 10 głośników: po 3 na przedni drzwi, po 1 na tylnie i 2 w bagazniku, patrzałem na skapiec.pl ale tam widze, ze wszedzie jest moc 4x costam a wydaje mi sie ze ja potrzebuje 10x costam, jakies pomysły co można by zamonotować? Nie jestem audiofilem, ale tez nie lubie jeździć po cichu ciągle, szału można dostać w dłuższej trasie. Czy jest możliwość, zeby nowe radio współpracowało z wielofunkcyjną kierownicą? pozdrawiam
-
wypadek
niech sprawdzi w umowie czy ma naprawe liczoną z amortyzacją czy bez, ja miałem małą przygodę i całe szczęśćie miałem AC wykupione bez amortyzacj tzn. wymiana na nowe - rzeczoznawca wycenił na 4 kółka, a w warsztacie na prawie 15 - tak więc teraz wszędzie nówki mam, rzadnej rzeźby i używanych części tylko nowe, oryginalne z fabryki.
-
radio z e90 do e46?
jestem właśnie w trakcie, ale widzę, ze do e90 często są tańsze niż do e46. pytanie inne - mam zestaw harmanna - kardona, w teori jak podłącze taki samo model radia to będzie wszystko działać tak jak powinno?
-
radio z e90 do e46?
Hej, Czy można zamontować radio z e90 do e46? Pytam bo niestety moje czasami gra a czasami nie i chyba się już z tym nic nie da zrobić jak wymienić na nowe. pozdro
-
predkosc maxymalna diesla 2.0 - 136 km
normalna, jeźeli założymy, że przez te x lat paru kucy nie straciły ;)
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
po pierwszym dniu dziadkowania odpusciłem sobie - tak więc przy ekonomicznej jeździe po mieście(pierwsze 50km dalej nie wytrzymałem) (gdańsk i gdynia - fakt faktem jeźdżę o takich godzinach, ze w korkach praktycznie nie stoje) 700km i zaświeciła się rezerwa hymmm po tej dziadkowej jeździe musiałem odreagować heheh to przyciskałem więcej niź zwykle ;) komp pokazuje 7,4 i się to mniej więcej pokrywa, aha śnieg spadł to bączki też poszedłem kręcić, a wiadomo jaki to ma wpływ na spalanie hehehe ;)
-
predkosc maxymalna diesla 2.0 - 136 km
raczej rzeczywiste 210 bo wg danych bmw vmax to 216 ;] w 330d jest 226 v-max wg bmw, i tak jak mówiłem na starych oponach, prawie łysych o mniejszej średnicy pokazuje mi 240 a na nowych zimówkach zatrzymuje się przy 220 i nie idzie dalej, można uznać, że mam mało straconych kucy na przestrzeni lat.
-
predkosc maxymalna diesla 2.0 - 136 km
na letnich (prawie sliki ;) ) oponach max 240 z pedałem w glebie, na zimówkach nowych max 225 (plus minus 5km) wniosek - im mniejsze opony (mniejsza średnica zużytej opony) tym szybciej jeździsz hehehe - licznik przekłamuje ;) aha 225/45x17 obydwa komplety
-
320d olej silnikowy
ja mam zalany edge 0w30 i przez 8000km nie wziął ani grama ciągle mam max - nie wiem co było wcześniej zalane bo nie było karteczki ale nie narzekam, nic się nie poci ani nic z tych rzeczy - przebieg w teorii 190 tys prawie. btw: nie tankujcie na łukoilu! dla testów tankowałem tam w sobote ale paliwo chyba z gnojówki robione, jak tylko zjade do zera to lece na neste spowrotem. Best regards D.
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
hehe czyli narazie prowadze ;D zobaczymy co będzie w piątek wieczorem :)
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
Mnie również jest miło, bardzo możliwe, że mieliśmy nawet okazje kiedyś się spotkać osobiście, bądź co bądź przede wszystkim serdecznie gratuluje Ci rezultatów Isys. Oczywiście masz racje, że tego rodzaju jazda(ekstremalnie ekonomiczna) jest na dłuższą mete męcząca i mało kto będzie odnotowywał takie rezultaty jeżdząc do pracy, co nie zmienia jednak faktu, że warto się jej nauczyć i w jakimś tam stopniu stosować tą technike jeżdząc na codzień. Zgadzam się również, że samochód służy też do tego by się nim pobawić, aczkolwiek nie podzielam stylu jazdy który prowadzi do średniego spalania na poziomie 12-15 litrów w samochodzie takim jak BMW 330d, bo krótko mówiąc oznacza to ni mniej, ni więcej jak zasade: puść wariata, niech polata. Pobawić się, wyszaleć, przegonić samochód z dużą prędkością po autostradzie jest jak najbardziej normalne, ale jazda w taki sposób non-stop, za każdym razem gdy usiądzie się za kierownicą jest, przepraszam, ale szczeniactwem. Swoim BMW narazie zrobiłem raptem 500 km, więc nawet nie próbowałem sie nim bawić, nie przywiązuje też narazie szczególnej wagi do oszczędzania, jeżdze poprostu ze swojej mieściny do trójmiasta, nie przekraczając 100 km/h - rezultatem tego jest takie a nie inne spalanie. Z wyrzeczeniami pewnie udało by się zejść do 5,0 litrów, czego napewno kiedyś spróbuje dokonać :wink: dziś pełnego baniaka zatankowałem i zobaczymy na jak długo starczy, przestawiłem się również w tryb extremalnie eko ;D jak narazie na BC mam 5,4L (na obwodnicy ok 100, pogoda i tak nie pozwala na duzo więcej) a po mieście 50 masując małym palcem u stopy gaz ;]
-
tylny podnośnik szyby e46 coś się posypalo ,proszę o pomoc
ja wymienialem caly prawy przod za czesci ok 100 brali, serwis poza gdanskiem
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
srednia 37,8 | ON 6,6 dane z kompa
-
dobre radio
Mam w swoim e46 system nagłośnienia harman-kardon z funkcja dzwieku przestrzennego (chyba tak to sie nazywa - taki głośniczek obok asc) tylko mam z nim taki problem, ze jak zgasze silnik i odpale po chwili to nie dziala - tzn radio sie swieci - mozna zmieniac stacje ale zero dzwieku, jak sobie postoi czas jakis to wraca do normy i normalnie odtwarza - teraz zastanawiam się nad zmiana na cos innego - ale to czy pomoze? i jak z tym dzwiękiem przestrzennym będzie...? http://picasaweb.google.com/Dominik.Hoga/BMWE46330D20000404#5250702691879674162
-
otwieranie bagażnika w sedanie ?
pokrywa odskakuje, ale się nie otwiera cała
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
pytales o rezerwe a nie ile na połowie, jak skończę prace to spojrze edit : widze mały misunderstood - jak dojdzie do połowy baku to tankuje a nie, ze wskazówka nie schodzi poniżej :)
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
pojęcia nie mam ;D u mnie nie schodzi poniżej połowy bak bo tankuje wtedy, podejrzewam, ze moze 100 zrobie jeszcze.
-
330d Ile robicie na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerw
Ciekawe ile w trasie pewnie 1500 :mad2: sorka to do pustego zbiornika, nie do rezerwy :)
-
Prosz o pomoc w dobraniu odpowiednij felgi i opony
tu akurat nie wiem o czym mowisz... auto na 17tkach prowadzi sie swietnie... ze czuc dzury to inna sprawa