Treść opublikowana przez Dominik86
-
E46 BMW Business radio cd
jak się do niej dobrać? mam wyciągnąć radio czy coś....? tak to wyglada... http://picasaweb.google.com/Dominik.Hoga/BMWE46330D20000404?authkey=DFsAsckfisU#5250702386218801922
-
Jakie opony na zime
http://www.skapiec.pl/site/cat/2100/filtr/_0_6118_6140,6141_6163,6161,6162_6126_0_0_0_0_0/1 które byście polecili w tym momencie?
-
Jakie opony na zime
nie wiem czy kolego zauwazyles na aukcji Rok produkcji: 2006-2007r. no własnie, a teraz mamy 2008-a wlasciwie to prawie 2009. 2,3 lata tyle nowa opona nie powinna lezec :nienie: faktycznie przegapiłem :oops:
-
Jakie opony na zime
taki oponki beda dobre do 330d? http://moto.allegro.pl/item454747656_zimowe_yokohama_v901_205_50r17_gdansk_wysylka0z.html
- co to za kontrolka?
-
BMW X3 kodowanie kluczyka
W e46 też tak można?
-
co to za kontrolka?
czasami się zapala w czasie jazdy, czasami gaśnie jest gdzieś może jakiś manual? http://picasaweb.google.pl/Dominik.Hoga/Downloads#5254446852729418354 [/img]
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Dominik86 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnedosyc sensowna cena, ja za e46 2000 placilem ~2960
-
E46 BMW Business radio cd
Witam, od jakiegoś czasu mam taki problem, że w czasie jazdy radio potrafi wyłączyć dźwięk -- nadal się świeci i można zmieniać stacje itd. ale nie wydobywa się z niego nic, po wylaczeniu silnika i wlaczeniu jeszcze raz zaczyna grac, czasami trzeba zrobic to dwukrotnie. Jakies pomysly?
-
talblice czasowe, przedluzenie oc itd...
Dominik86 odpowiedział(a) na Dominik86 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnetemat mozna by przykleic dla potomnych
-
Cera Tec - temat dedykowany dla solaris520 i Tomek_M
Polecam lekturę ;) http://rapidshare.com/files/149752623/oleje.pdf.html
-
320d czy 330d
z tego co się orientuję do 330 tylko 17 bo mniejsze nie wejda... ;P
-
320d czy 330d
i akcyza!! :P to dodatkowe 6 tysiecy które trzeba dołożyć (akycza+ac+oc) ja biore oc w allianz - ze znizkami mam 1200 z czyms ze wzgledu na wiek i samochod a AC w generali - moja mama tam pracuje i ma znizke pracownicza w wysokosci 50% wiec place 1500 zamiast 3000, ac w allianz dla normalnego (czyli ty z ojcem) klienta wyjdzie Ci jakies 2200 za rok, po rok jesli nie bedziesz mial szkody(albo nie zglosisz) allianz nie bedzie liczyl zwyzki za wiek (tak fajnie tylko w allianz z tego co sie dowiadywalem)
-
320d czy 330d
pamietaj, ze jeśli jesteś młodym kierowca to płacisz bardzo wysokie oc i ac, akcyzy na 330d zapłacisz jakies 3000 minimum, ja mam oc i ac razem z ojcem i płace jakieś 2800. Fajny samochód dla młodego to kosztowna inwestcja
-
320d czy 330d
przy 330d nie jedziesz długo lewym pasem a na trzeciego też nie musisz , raczej takie rzeczy robią ci ze słabymi silnikami dlatego ja zawsze mówie że mocniejszy motor jest bezpieczniejszy w trasie , a v-max to wyciagam tylko na autostradach bo gdzie indziej się po prostu nie da , nawet na A2 tez łatwo się nie jedzie są tylko 2 pasy i nagminne jest jak ci biłorusin lub litwin tirem tuż przed tobą wyprzedza innego tira , czasem wyprzedza 5km bo róznica w ich prędkościach jest 1km/h - i zrób coś takiemu , jeden głupi drugi jeszcze głupszy bo nie zwolni by szybciej wyprzedził tamten , A2 to nie wiem kto to nazwał autostradą , dla mnie autostrada to taka co przynajmniej ma 3 pasy ruchu i pobocze , i jeszcze każą sobie za to płacić , no ale lepsze to niż nic , a jaki motor 184 czy 204 ? byliśmy w Poznaniu na Mistrzostwach Europy w Drifcie ,warto było naprawde tam to bokami latają przy prędkościach 150 km/h a silniki mają grubo powyżej 500 KM , bardzo widowiskowe motor 184 - naprawde daje rade, jasne wiecej to lepiej, ale to moje pierwsze wlasne zupełnie auto, próbowałem sprawdzić, czy faktycznie tylnie łatwo w poślizgu wprowadzić, ale coś nie chce - asc sie kłania ;) ;)
-
320d czy 330d
ja mam przedlifotwe 330d (dokladniej miesiac przed liftem :P) jak masz blisko do gdańska to możemy się przejechać, tylko najpierw muszę skończyć rejestrować, później jakaś obwodnica czy coś to nie problem
-
talblice czasowe, przedluzenie oc itd...
Witam, jak to jest z jazdą na żółtych tablicach wywozowych? czy mogę na nich przedłużyć oc czy muszę mieć czasowe tablice polskie?
-
320d czy 330d
jak wciśniesz gaz w 330d nie będziesz już chciał 320d :) ;)
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Dominik86 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneurzad dziś łyknął 6600 - powiedzieli, że mieszczę się w zakresie - czyli 1000 został mi w kieszeni :)
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Dominik86 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnektoś może sprawdzić w tym infoexpercie jaka jest niby wartość rynkowa e46 330d, jakoś nie mogę tego znaleźć... Edit: w mbanku jak wypełniacie wniosek o ubezpieczenie to w trakcie podawana jest wartoś auta wg info experta, oszczedzilismy roche kasy z tego co widzialem wartosc mojego to 31k wiec chyba sie z tym euro zmieszcze. :)
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Dominik86 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnea na jakiej podstawie jest odejmowane te 30%?
-
Dorabianie kluczy
dziś do nich dzwoniłem to na start powiedzieli 500 ;(
-
Dorabianie kluczy
Witam, potrzebuję dorobić klucz do e46 czy gdzieś na terenie trójmiasta oprócz FOTY w gdynii można to zrobić za rozsądne pieniądze?
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Dominik86 odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemożesz w dwóch-trzech zdaniach napisać jak obliczyć tą akcyzę? kupiłem e46 330d z 2000 roku. Na umowie mam wpisane 6600 euro - to ile w końcu zapłacę tej akcyzy??
-
kontrolka dde
faktycznie okazało się, że silnik... kontrolka paliwa źle pokazywała i był pusty back zamiast 1/4 ;) już jest alles git :)