Treść opublikowana przez scarb88
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
500zł to dużo, mysle, że używke lub zamiennik!kupie o połowe taniej. Słyszałem o dobrym sklepie na obwodnicy Wieliczki, ma tam gość części do BMW. Może ktoś tam kiedyś cos kupował i ma zdanie na jego temat. :dance:
-
Wspomaganie piszczy.
Nikt nie wie czemu tak sie dzieje???
-
Wspomaganie piszczy.
Masz ciekawy opis. Kółka to 16cali g€ma 205
-
Wspomaganie piszczy.
Witam ponownie. Pytanko co zrobić ,aby pozbyć się głośnego pisku przy max. skręcie w prawo i lewo. Od czego to może byc też uzależnione lub co jest przyczyna. Dodam ,że nie zawsze piszczy.
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
Witam ponownie po ciężkim popołudniu dnia 2.06.2008. Autko zacholowałem do znajomego lakiernika, bo właśnie ma mi się bawić z blacharką. Chłop konkretny mówi, że mi BMWice dopieści tak jak swoją touring 318tds po dachowaniu :jawdrop:jak z salonu . Pare zaprawek wymiana amorów na tyle i oczywiście kwestia chłodnicy hmmmm. Wyszło szydło z worka kiedy zdjęliśmy osłone wiatraka :cry2: dziura od wewnętrznej strony na jakiś 2/3 wysokości chłodnicy. Trza nowa założyć tzn może używaną i tu jest nastepne pytanie do kolegów co lubią "zabijać muchy bocznymi szybami" :dance: Jaka chłodnie nową czy uzywke, jakie są mniej wiecej ceny i czego się mozna spodziewać po zakupie. :8)
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
No nie bardzo tu nie mam warunków KRAKÓW. Dzwonie do brachola żebhy m mnie ściągnął będę patrzył w domu. Ale teraz wynika z tego że chłodnica jest walnięta :mad2: . Nie lubie obrazka że BMW jest holowane ale cóż. Dzięki chłopaki za poświoęcony czas mojej becie, jak coś wykombinuje w domu to się odezwe. POZDRO :clap:
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
odkręciłem odpowietrznik ale cóż z tego jak kur.. kapie
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
Czuć pod ręką, jak jest woda to ciężej uciskać. Ale motyw najlepszy,że dalej kapie woda. Odpaliłem na chwile i zaczęlo kapać.
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
Tylko powiedżcie mi teraz co jest że w przewodach pusto a w chłodnicy jest płyn? temp rośnie szybko! :cry2:
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
No robi sie coraz ciekawiej i jaśniej. NIE odkręcałem tej śrubki do odpowietrzania :duh: . jest to moja pierwsza bunia więc sie ucze. powiedz gdzie jest ona ulokowana i co zrobiić aby dolać poprawnie płynu ( za jakieś 3 godziny bo prace kończe). A jeszcze jedno --możliwe , że mogło puścić jakieć łączenie na wężach----- nie nie napewno poszło z zaworka bo tam jest tylko mokro. Chyba zarypałem z tym odpowietrzeniem i zrobiła sie ta poducha jak piszesz. To może być przyczyna.
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
Na chłodnicy jest pasek stanu max min. dolewając płynu ostatnio mogłem zalać więcej auto stało pod górkę, wykluczam blok, ponieważ woda ewidentnie poszła z dolu chłodnicy, a raczej jak mówisz z jednej strony( prawej patrząc od przodu) czyli może to ten zawór spustowy? Ale czemu się zagotowała. Miałem temp. 90C non stop. Może cos z termostatem? aslbo z tym sprzęgłem visco na wiatraku. Kurde dziwi mnie to bo nie było żadnych wcześniejszych objawów. No jak w szwajcarskim zegarku było wszystko. :doh:
-
CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
POMOCY!!! SIEMKA wszystkim. Mam problem, zajechałem pod robote jakieś 20 km, jadąc spokojnie oczywiście, wysiadłem z auta a tu coś cieknie, patrze pod spód i woda leci z dołu chłodnicy. Płyn dolewałem w piątek. Co mogło być przyczyną takiego obrotu sprawy. Którędy może też ta woda się wydostawać? :modlitwa:
-
Problem z wydechem
Siema. Słuchaj ja mam taki sam problem ze starym tłumikiem.Od 2500tys/obrotów słychać brzęczenie, wkurza mnie to bardzo. pojechałem do zaprzyjaźnionego gościa co się bawi w tłumiki, on powiedział że, może się coś w srodku przepaliło i dostaje rezonansu. To ja do niego to zamów nowy(chociaż stary jest całkiem zdrowy na zew.) i założymy go. Wymieniliśmy ja odpalam a tu ta sama historia 2500 t/o i brzęczy. No to sciągnąłem go i do dziś jeżdże na tym starym, co będę płacił za to samo prawie 320zł. Teraz myśle żeby jedynie jakąś normalną końcówke założyć, lekki bas i te sprawy. Uroki rzeczy martwych. Może nie pomogłem, ale się podzieliłem problemem. Pozdrawiam :dance: OO=[][]=OO dodam że stary nie ucicha.
-
Licznik i jego funkcje
Dzieki stary. a nie wiesz czy w IS 92r. da sie cos takiego zrobić???
-
Czy w waszych e36 da sie zrobic prędko/obrotomierz cyfrowy?
Dzieki stary!!!
-
Licznik i jego funkcje
HEJ!!! Szukam od jakiegoś czasu tematu w którym jest opisane jak ustawić na liczniku przejechanych kilometrów, np. opcje obrotomierza. Myśle, że mi pomożecie bo to jest ciekawostka na którą warto zwrócić uwage. Pozrd
- Zmiana Oleju w M40
-
Szarpanie przy 2000 obrotów.
:cool2: :clap:
-
Tłumnik końcowy
:dance: :roll2: :cool2: :mrgreen: :P :lol: :D
- Tłumnik końcowy
-
alusy 16 do e36 ,oznaczenia
:cool2:
- dywaniki
-
[E87] Spalanie w naszych jedynkach
:8) :cool2:
- Strzały w dolot
- Uzytkowanie diesla 320d