Treść opublikowana przez scarb88
-
Pytanie o felgi.Jaki to model i czy orginał BMW?
http://www.bmw.pl/produkty/samochody/Samochody_BMW.html tu masz felgi z nowych oczywiście BMW ale warto zobaczyc na czym wychodza serie :dance:
-
Oznaki padającego dyfra ??
No dzięki kolego. Doleje jak brakuje i zobaczymy :cool2:
-
Dziwne cykanie w tylnym kole
- Dziwne cykanie w tylnym kole
A jeżali chodzi kolego o tarcze na tyle??? :norty:- Ciufa i BMW ;)))))
TALLIN to chyba stolica Estonii- Poprzednicy waszych BMW..
HEHEHEHEHEH dobry temat.- Poprzednicy waszych BMW..
HEHEHEHEHEH dobry temat. To jedziemy: 1. Jak żeby nie inaczej Maluch 650 '85 24KM full wersja czyli z bagaznikiem na dachu, palony pewien czas na patyk a potem na PRZYCISK hehehe to były czasy. Pamiętam kiedyś jeździliśmy z kumplami ,za małolata po trawie. I jeden wsiadł na bagażnik i mówił że jest worek ziemniaków ale była beka. 2. Coś lepszego bo 700ccm czyli CC. Nie było bata na niego wszystkie maluchy były moje. Do dziś jeźdżi u szwagra co prawda 5km dziennie ale jeździ. Tu już trawy nie paliłem. 3. Wszechobecny VW GOLF 2 '88 1,6ccm + gaz. Ale go sobie zrobiłem ehhhhh. Kupiony od kobiety, biały podstawowa wersja. Dodałem mu szerokie zderzaki, nowe oświetlenie i szybki 54% ciemna, i car audio. Żadne moje auto nie było wiejsko tuningowane, a jeszcze miał wydech lekko pierdzący. Ale jak to auto chodziło , wkońcu 75KM co to było w porównaniu z poprzednikami. Jeżdzi do dzisiaj. 4. Teraz obecnie posiadam auto które nauczyło mnie pokory, spokoju na drodze i dystansu do samego siebie. A przede wszystkim daje wielka satysfakcje z jazdy. BMW 318IS od pierwszego właściciela Niemca, człowieka który ma 65 lat a auto posiadał od 1993 roku do grudnia 2007. Nie mozliwe a jednak. :clap: Także nie prawdą jest, że jak sie taki gość który nie miał do czynienia z mocnym autem, albo jęździł tym co ja, wsiada do BMW to odrazu wioche widać, człowiek uczy się od nowa i dostrzega błędy młodości. Ale niestety zdarzaja sie takie przypadki, szkoda tylko tak wspaniałych starych ale jarych wozów. 5. BMW 6. BMW 7.BMW 8. ...............- Jakie opłaty?
Dokładnie masz racje poprzedniku. Ja jak kupowałem swoja wpisałem sobie 100 euro i co, i .... im w .... na tym składzie celnym. hehehehhe rupta co chceta :dance:- Oznaki padającego dyfra ??
Nikt nie wie??? :jawdrop:- Dziwne cykanie w tylnym kole
A masz alu felgi czy jakieś stalówki? Bo jak stalówki to może być poluzowany wyważnik koła i po prostu lata, miałem tak kiedyś na stalówkach i dlatego pisze. Ale mogą to byc tez druty jak wczesniej kolega pisał. :doh:- piszczy przy pelnym skrecie kierownica
Dziwna sprawa chłopaki bo ja wymieniłem sam pasek od wspomagania i żaden inny (alternator)itp. To mi pomogło. MANIACBLUE NAPISAŁ((((że pasek wieloklinowy jest jeden i napędza koła pasowe alternatora,pompy wspomagania,pompy wody i koło pasowe na wale korbowym.))) tego nie rozumie po co wymieniać inny jak tylko wystarczy jeden. :duh:- piszczy przy pelnym skrecie kierownica
co ma wspulnego alternator ze wspomaganiem :jawdrop:- Oznaki padającego dyfra ??
Hmmm ciekawe to jest. Mam tak samo więc dołączam sie do pytanie czemu wyje. :cool2:- piszczy przy pelnym skrecie kierownica
Kolego miałem tak samo pisk okropny, aż obciach. Kupiłem pasek za 7 zł i co, pomogło także jedz do motoryzacyjnego i zapodaj pasek. :dance: Od alternatora????? :jawdrop:- Szukam czerwonej na wzór
No niestety nie ma takich jak moja czerwona coupe :cry2:- Szukam czerwonej na wzór
- Szukam czerwonej na wzór
Siema prosze o pokazanie się forumowiczów którzy jeżdżą czerwonymi coupe. Chciałbym zobaczyć jekieś ładnie zrobione autka. Wiejski tuning nie mile widziany. Dzięki :dance:- Montaż tarcz samemu??
:) Spróbuj, zyskasz troche wiedzy na temat swojego auta, a także na temat innych, bo to w sumie to samo. Urodziłeś się, aby pozyskiwać wiedze, a płacić za nią. Dla mnie zrobienie czegoś w swojej buni jest wyzwaniem, oczywiście jeżeli mówimy o wmiare prostych rzeczach, a ta do takiej należy. Niech moc będzie z tobą :cool2:- Jazda przez progi zwalniające... obalenie mitu.
Nie ta kategoria!!! Ale napisz czym to uzasadniasz? :naughty:- Wspomaganie piszczy.
a jaki olej nalać do tego zbiornika, macie jakieś dobre specyfiki. :?:- CHŁODNICA??? TERMOSTAT??? VISCO???
Załtwione 290zł za chłodnice taką jak w intercars, czyli nie używana a nową. A tak na marginesie: Jeździć BMW to nie znaczy mieć gruby portfel tylko dobre znajomości :8) Pozdro Zbyl- Wspomaganie piszczy.
Może i masz racje z tym paskiem, ale niepokoi mnie też , że zbiornik na płyn jest cały czas mokry! :doh:- Czy ta są fele w chromie ?
Mi się raczej chrom kojarzy z felga w której moze zobaczyć i policzyć ile sie ma włosów w nosie :mrgreen: czyli lustro.- Które alusy?
Pooglądaj pierw na jakich felach wychodzą seryjne modele, ja mam alusy z touringa najnowszego :twisted2: jakos szukały nowego właściciela. Double spoke 156 Prześle fotki jak się na nich moja beta prezentuje jak tylko od lakiernika odbiore autko. http://www.bmw.pl/produkty/samochody/Seria_3/Modele_BMW_serii_3/BMW_serii_3_Touring/Wprowadzenie.html- Nowy nabytek i parę pytań.
Jeżeli masz mało zaprawek proponuje pierw przeleciec całe auto pastą TEMPO i wtedy zobaczysz jaki jest naprawde lakier. Jeden kolega pisał(GADDSS), że może byc wyblaknięty, więc pasta w ręke pare szmat i cała dniówka z glowy efekt powalajacy. Potem kup sobie (nie pamietam nazwy) dobry amerykański wosk, pierwsza klasa po umyciu woda spływa jak głupia. Znajde nazwe to napisze. A jeżeli chodzi o kabelki, nie masz więcej wolnych? Może to kable od wzmacniacza??? ale sam nie wiem wiec sie nie sugeruj może. :hand: - Dziwne cykanie w tylnym kole
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.