Treść opublikowana przez JanekBMW
-
Wymieniłem filtr kabinowy i KLIMATRONIK zyskał nowe funkcję!
Ja przed zima zalozylem gumowe dywaniki, a szyby umylem od srodka plynem do mycia szyb.Wiadomo jest on na alkoholu i jak dotad nie mam problemu z parujacymi szybami.Szyby maja teraz jakas taka powloke i nie paruja :)
-
PYTANIE DO WSZYSTKICH?
Wymien olej i wtedy obaczysz roznice :)
-
Pompka spryskiwaczy pada?
ja mam to samo.Jak zrobicie to napiszcie na forum co bylo - tez musze sie za te spryskiwacze wziasc :P :)
-
Jaki olej i filtr oleju najlepszy do bmw 318is m44 ???????
bez roznicy - filtron jest ok :D
-
Płyn w chlodnicy co dolać
no to gitara... jak dolejesz to powiedz czy widac jakas roznice :D pewnie teraz nie zobaczysz... no ale :)
-
Co zrobić po długim nieodpalaniu.
wydaje mi sie ze to niejest najlepsy pomysl!!zmien wszystkie plyny z filtrami odpal samochod i po krzyku!! zgadzam sie ze slowami kolegi... wtedy napewno bedzie wszystko ok :D
-
Płyn w chlodnicy co dolać
Wymienic plyn to nie jest duzy koszt - a masz 100% pewność co masz tam wlane.Nie wiadomo tez ile ten plyn ma lat...
-
Demontaż panela klimatyzacji manualnej - pomocy!!
Tak czy inaczej jak nie bedziesz probowal to nie wyjmiesz :8)
-
Demontaż panela klimatyzacji manualnej - pomocy!!
Wyjmiesz wyjmiesz... musisz wziasc srubokreta i podwadzic po bokach i wyjdzie. Niedawno wyjmowalem u siebie zeby wyjać zarowke bo sie spalila.Umeczylem sie z tym ale dalem rade ;)
-
Jaki olej i filtr oleju najlepszy do bmw 318is m44 ???????
Ja uzywam mobil super s 10w-40 i jest ok. Filtr oleju to filtron ale przy nastepnej wymianie zainwestuje w oryginal.Ciekawe czy bedzie jakaś roznica
-
E 36 1,6i czy tak powinno być?
Moze po prostu jest lekko zamulona i nie chce ciagnać na wyzszych obrotach? :| na 3 biegu do 120-130km/h
-
PRZEDNI ZDERZAK DO BMW E36 M-PAKIET
Jak zderzaki to tylko m pakiet. Jest najlepszy bo najmniej szpeci samochod.Podrobki są do kitu :8)
-
Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało?
moze i to dlatego tak jest... wez podjedz do mechanika ktory sie zna na bmw - oni powinni sprawdzic i powiedza co jest :|
-
klekotanie zaworów e36 320 Vanos
jezeli bedzie stukac to beda do wymiany popychacze... byc moze takze panewki.Oby nic wiecej :|
-
spalanie 318is
Moj IS po miescie wychodzi 10-11 a w trasie 7-8l. Wszystko zalezy od wagi prawej nogi :8)
-
moje BMW 318 przerywa na gazie i na benzynie.
a moze silniczek krokowy? :8)
-
Szarpie silnikiem na jałowym biegu - co się stało?
tak samo bylo u mnie.mialem przebicie na przewodach do swiec, przy okazji wymienilem swiece, podłaczylem kable tak jak powinny byc no i wszystko gra :)
-
Silnik przerywa i szarpie w 320i
Ja mialem niedawno to samo.Bylo przebicie na jednym z przewodow do swiec, przy okazji wymienilem swiece bo od starosci i temperatury sie powyginaly :P nie jestem pewien ale kolejnosc podloczenia przewodow do cewek tez ma znaczenie
-
nie dziala licznik
a jak tam sie dostac?? pewnie pol samochodu trzeba rozgrzebac :|
-
jakie kupić bmw na początek?
Dla mnie beem jest pieknym samochodem ktorym mozna sie lansowac ale bez tzw"wiochy"... nie mozna obwieszac samochodu choinkami zapachowymi lub zakladac czerwonych postojówek bo to wyglada chamsko
-
jakie kupić bmw na początek?
ja na początek kupilem 1.8 is i jestem zadowolony :) nie jest to najwiekszy litraz ale jak dla mnie na pierwsze auto jest dosyc dynamiczne. 140kM to dla mnie bylo takie minimum i stad taki a nie inny wybór ;)
-
spryskiwacze e 36 - zatkany :(
Ja swoje spryskiwacze wyjąlem calkowicie, na noc wlozylem do roztworu zeby te kamienie i syfy zmiekczyc, pozniej spreżone powietrze no i przez chwile bylo dobrze... teraz znow ten problem powrocil.Raz dzialaja dobrze a pozniej jakby sie zatykały, nie bylo cisnienia...
-
wałki rozrządu i korbowody do 1.8 is
dziekować!! teraz juz wiem - trzeba szukać ;)
-
nie dziala licznik
Ja mam ten sam problem... wskaznik spalania zacina sie.Delikatnie mowiac to irytuje mnie to troche.Powiedzcie gdzie i co sprawdzic. bogdan Debica jak cos bedziesz wiedzial to pisz!!
-
wałki rozrządu i korbowody do 1.8 is
Witam! mam is z 94r. Chcialbym mu podnieść troche mocy wiec zwracam sie do was z pytaniem: Czy mozna zamontowac do is inny walek rozrzadu i korbowody?chodzi mi o cześci z innych silnikow bmw.Moze ktoś z was tak juz robil i chcialbym sie was poradzić