Skocz do zawartości

JanekBMW

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JanekBMW

  1. masz szczescie :8)
  2. JanekBMW odpowiedział(a) na Andrzej87 temat w E36
    Ja chcialbym sprobowac z tymi lampami depo lub in.pro. Ciekawe jak to bedzie wygladalo i czy dlugo wytrzymaja?
  3. JanekBMW odpowiedział(a) na bmwojtas temat w E46
    dokladnie :D moim zdaniem co 2 wymiana oleju
  4. JanekBMW odpowiedział(a) na jacacity temat w E36
    igla lub szpilka - uwazam tak samo jak koledzy :D
  5. JanekBMW odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    no dokladnie :D:D
  6. JanekBMW odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    nie chodzi o to zeby bylo glosno ale o to zeby bylo wiecej mocy :)
  7. JanekBMW odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    podziekowal kolego :)|
  8. a gdzie zakladales instalacje?Ile Cie to kosztowalo?
  9. JanekBMW odpowiedział(a) na lukas_zielinski temat w E36
    czyli zaworki zwrotne tak?? jaki koszt??
  10. noo... tez niezle :) kurde jednak ringi to jest to :)
  11. noo... o to wlasnie mi chodzilo :) dzieki serdeczne.Tak nawiasem to jaki masz zalozony gaz?
  12. a mozesz wstawic fote??
  13. fajnie to wyglada.W oryginalnych lampach soczewka tak rozprasza swiatlo jakby swiecil caly klosz a wlasnie chcialbym cos takiego.Bardzo mi sie te lampy podobaja.Jaki koszt lamp+xenony?
  14. JanekBMW odpowiedział(a) na dziqsek temat w E46
    no i sie powtorze - dlatego zostaje przy serii :)
  15. no tez tak mi sie zdaje ale gosciu u ktorego bylem mowi ze nie zmiesci sie wlew gazu obok wlewu paliwa.Macie moze jakies foty swoich autek jak to macie zrobione?
  16. JanekBMW odpowiedział(a) na dziqsek temat w E46
    kazdy lubi to co lubi :) a tak na powaznie jedynymi modami ktore zrobie w aucie bedzie uklad dolotowy oraz uklad wydechowy.Nic wiecej w tym aucie nie bede grzebal :)
  17. JanekBMW odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    uklad dolotowy - mam na mysli stozek dobrej firmy (K&N) dedykowany do danego silnika i rure do niego dopasowana i uklad wydechowy od kolektora do konca.Koszt calego wydechu z nierdzewki to ok.1500zl ale jest efekt :D
  18. Mam pytanko - jaki jest najlepszy gaz do is?? oraz czy mozna wlew gazu zamontowac przy wlewie paliwa?Ma ktos z was taki wlew w e36?
  19. JanekBMW odpowiedział(a) na dziqsek temat w E46
    takie cos mnie nie rajcuje... zostane przy serii :)
  20. jak mozesz to wrzuc fotke jak wyglada na zwyklej zarowce i na tym ksenonie co chcesz zalozyc
  21. JanekBMW odpowiedział(a) na dziqsek temat w E46
    a duzo daje takie odelzone kolo??
  22. JanekBMW odpowiedział(a) na joke12 temat w E46
    Sam filtr nic Ci nie da.Musisz zalozyć caly dolot.Najlepszym rozwiazaniem ktore moim zdaniem najlepiej podnosi moc jest kompletny uklad wydechowy i dolotowy.To da sporo wiecej.Pozniej po tym wszystkim dopiero chipa :)
  23. JanekBMW odpowiedział(a) na pawelski temat w E36
    dokladnie tak jak mówisz :8)
  24. JanekBMW odpowiedział(a) na quino temat w E36
    Ja mam ten sam problem.Wlasnie wrocilem od znajomego mechanika ktory stwierdzil ze sroby mocujace most zostaly wyrwane.Mowil tez cos o poduszkach na moscie.Wiem ze musze rozebrac cala tylna czesc podwozia i przyspawac ja do blachy.Kupe roboty no ale wiek samochodu robi swoje :/
  25. JanekBMW odpowiedział(a) na waldek888 temat w E36
    Plyn wywala bo sie zapowietrzyl.Najprawdopodobniej wymieniales plyn w chlodnicy i nie odpowietrzyles go dobrze...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.