Treść opublikowana przez JanekBMW
-
Stanie sie cos mojemu is-kowi????
masz szczescie :8)
-
Lampy przednie
Ja chcialbym sprobowac z tymi lampami depo lub in.pro. Ciekawe jak to bedzie wygladalo i czy dlugo wytrzymaja?
-
Filtr powietrza
dokladnie :D moim zdaniem co 2 wymiana oleju
-
Spryskiwacze szyby
igla lub szpilka - uwazam tak samo jak koledzy :D
-
jaki dobry filtr powietrza???
no dokladnie :D:D
-
jaki dobry filtr powietrza???
nie chodzi o to zeby bylo glosno ale o to zeby bylo wiecej mocy :)
-
spryskiwacze
podziekowal kolego :)|
-
Jaki gaz jest najlepszy do is'a??
a gdzie zakladales instalacje?Ile Cie to kosztowalo?
-
spryskiwacze
czyli zaworki zwrotne tak?? jaki koszt??
-
Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI
noo... tez niezle :) kurde jednak ringi to jest to :)
-
Jaki gaz jest najlepszy do is'a??
noo... o to wlasnie mi chodzilo :) dzieki serdeczne.Tak nawiasem to jaki masz zalozony gaz?
-
Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI
a mozesz wstawic fote??
-
Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI
fajnie to wyglada.W oryginalnych lampach soczewka tak rozprasza swiatlo jakby swiecil caly klosz a wlasnie chcialbym cos takiego.Bardzo mi sie te lampy podobaja.Jaki koszt lamp+xenony?
-
Lekkie kolo zamachowe ??
no i sie powtorze - dlatego zostaje przy serii :)
-
Jaki gaz jest najlepszy do is'a??
no tez tak mi sie zdaje ale gosciu u ktorego bylem mowi ze nie zmiesci sie wlew gazu obok wlewu paliwa.Macie moze jakies foty swoich autek jak to macie zrobione?
-
Lekkie kolo zamachowe ??
kazdy lubi to co lubi :) a tak na powaznie jedynymi modami ktore zrobie w aucie bedzie uklad dolotowy oraz uklad wydechowy.Nic wiecej w tym aucie nie bede grzebal :)
-
jaki dobry filtr powietrza???
uklad dolotowy - mam na mysli stozek dobrej firmy (K&N) dedykowany do danego silnika i rure do niego dopasowana i uklad wydechowy od kolektora do konca.Koszt calego wydechu z nierdzewki to ok.1500zl ale jest efekt :D
-
Jaki gaz jest najlepszy do is'a??
Mam pytanko - jaki jest najlepszy gaz do is?? oraz czy mozna wlew gazu zamontowac przy wlewie paliwa?Ma ktos z was taki wlew w e36?
-
Lekkie kolo zamachowe ??
takie cos mnie nie rajcuje... zostane przy serii :)
-
Lampy soczewkowe BLACK DEPO + RINGI
jak mozesz to wrzuc fotke jak wyglada na zwyklej zarowce i na tym ksenonie co chcesz zalozyc
-
Lekkie kolo zamachowe ??
a duzo daje takie odelzone kolo??
-
jaki dobry filtr powietrza???
Sam filtr nic Ci nie da.Musisz zalozyć caly dolot.Najlepszym rozwiazaniem ktore moim zdaniem najlepiej podnosi moc jest kompletny uklad wydechowy i dolotowy.To da sporo wiecej.Pozniej po tym wszystkim dopiero chipa :)
-
Wielki SZOK BMW 323
dokladnie tak jak mówisz :8)
-
zgrzyty w tylnej osi
Ja mam ten sam problem.Wlasnie wrocilem od znajomego mechanika ktory stwierdzil ze sroby mocujace most zostaly wyrwane.Mowil tez cos o poduszkach na moscie.Wiem ze musze rozebrac cala tylna czesc podwozia i przyspawac ja do blachy.Kupe roboty no ale wiek samochodu robi swoje :/
-
płyn chłodzący
Plyn wywala bo sie zapowietrzyl.Najprawdopodobniej wymieniales plyn w chlodnicy i nie odpowietrzyles go dobrze...