Treść opublikowana przez JanekBMW
-
czy jest ktos kto moze dla mnie cos zamowic z ebay.de ?
ale z tego co mi wiadomo nie ma rds-u wiec nie wiem czy bedzie takie chcial :P
-
328i Gdzie jest czujnik temperatury w e36 coupe?
Prawidlowo tzn jak??On powinien byc przymocowany? czy jak??
-
328i Gdzie jest czujnik temperatury w e36 coupe?
domyslam sie ze bylo...a powiedzcie mi czy to jest wina czujnika??czy on po prostu bedzie tak pokazywal??
-
tarcze hamulcowe do e-36
a co bedziesz robil? Wydajniejszy uklad dolotowy, kompletny uklad wydechowy, sportowe swiece i przewody WN i na koncu chip :D
-
328i Gdzie jest czujnik temperatury w e36 coupe?
Tak jak w temacie: gdzie jest umieszczony czujnik temperatury w e36 coupe?Bo z moich obserwacji wynika ze termometr zawyza o 1,5-2 stopnie. ______ Poprawiłem tytuł tematu. Proszę zapoznać się ze sposobem tytułowania tematów właściwym dla tego działu! Do przeczytania jest on jako ogłoszenie na górze działu E36. Następne nieprzestrzeganie formatu tytułowania "nagrodzę" ostrzeżeniem. mattiss
-
POLEROWANIE FELG!!
Witam! chcialbym sie dowiedziec jak wypolerowac ranty felg?Potrzebuje maszyne do polerowania no i nie wiem co tam jeszcze:) moze mi podpowiecie?Z gory dzieki :) ps. podsylajcie linki z rzeczami ktore sa potrzebne bo musze wiedziec jak one wygladaja
-
318is ile pali
na oponach 205/55/15 palila mi po miescie 11 a w trasie nawet 7 a teraz na oponach z przodu 215/45/17 i 235/40/17 z tylu pali mi srednio o 1.5-2L wiecej
-
spryskiwacze reflektorow, jak zamontowac i co jest potrzebne
Wiem ze jest duzo czesci i jak byc chcial robic to na oryginalnych czesciach to nowe wyniesie cie ponad 1000 PLNów wiec nie polaca sie.Musisz poszukac uzywek albo zamiennikow.Ja zrezygnowalem z montazu spryskow na reflektory
-
do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
nie wiem ile pojdzie zwykle 1.8 ale moj is na benzynie idzie 218 katalogowo a na gazie jechalem 210 i moglem jeszcze przyspieszac wiec mysle ze tyle samo poleci... zalezy jaki gaz zalales(czy na BP, Orlen czy jakis gowniany na stacji "u Zbycha") lej gaz ze stacji najwiekszych koncernow
-
tarcze hamulcowe do e-36
Ja bede chcial zalozyc tarcze EBC zacinane bo zamierzam zwiekszyc troszke swoja moc i mysle ze bardziej wydajne hamulce sie przydadza :)
-
WIEM JAK ZROBIC 300KM i wiecej w 3.0 dieslu M57.
caly czas czekamy na wykres ;]
-
tarcze hamulcowe do e-36
tak czy inaczej najlepiej jest kupic nacinane tarcze bo lepiej odprowadzaja pylki z klockow i brud.Sa wytrzymalsze oraz co najwazniejsze sa skuteczne :)
-
skaczace obroty pomocy!!!bmw e36 1.8is
najpierw sprawdz przewody i swiece.Ja tez tak mam ale wiem ze mam przebicie na jednym z przewodow.Czeka mnie ich wymiana ale jak wszyscy wiedza przewody WN do is'a nie naleza do najtanszych :/
-
WIEM JAK ZROBIC 300KM i wiecej w 3.0 dieslu M57.
Nooo... jezeli jest odpowiednio przygotowany czyli wzmocniony(caly zakuty, wymienione sprzeglo na mocniejsze) to moze wytrzymywac taka moc... Oczywiscie trzeba pamietac o wzmocnieniu skrzyni oraz calego ukladu napedowego :D koszty takiej przerobki przewyzszaja wartosc samochodu ale to sie wytnie :P
-
WIEM JAK ZROBIC 300KM i wiecej w 3.0 dieslu M57.
wiem ze taki wyscig sie odbyl i e46 wygralo ten pojedynek.Dziwie sie dlaczego nikt z kolegów z łodzi jeszcze tego nie potwierdzilo :/ napewno ktos byl i to wszystko widzial...
-
tarcze hamulcowe do e-36
wydaje mi sie ze ATE sa najlepsze bo takie sie montuje w beemkach... tamte firmy nie sprawdzone - odradzam
-
Co ile wymiana oleju???
ja wymieniam co 10 tys. jezdze "dosc dynamicznie" i dlatego... trzeba dbac o motor :)
-
Lampy przednie
kolega mój kupił je i nie pasują idealnie a jak kupiłem szkła reflektorów depo i wogole nie pasowały ( dobrze ze mogłem oddać ) jezeli tak to z nich zrezygnuje - nie bede sie pchal w jakis shit :8)
-
Nerki po lifcie do auta przed liftem
ok dziekowac :)
-
Tłumnik końcowy pol ostrów w 318is
trzeba precyzowac pytanie a nie pisac skrotami i polslowkami - wtedy wszyscy zrozumieja :8)
-
Nerki po lifcie do auta przed liftem
Czy moge wlozyc w te same miejsce nerki po lifcie? mam teraz te stare nerki a chcialbym nowe.Moge zakladac bez problemu?
-
Piszczenie przy automatycznym domykaniu szyby E36 Coupe
ja mam to samo... chyba bede musial tak zrobic jak Lukas mowi... strasznie mnie ten dzwiek wpienia :/
-
530d jakie paliwo?
im lepsze paliwo - a V jest lepsze niz zwykly on (czyms sie musza roznic) to dluzej pochodzą ci wtryskiwacze, a koszt ich naprawy jest spory :)
-
jaka opona bedzie najlepsza
ja mam zimowki 195/60/15 i w porownaniu do letnich a mam 205/55/15 jezdzi sie zupelnie inaczej... wygodniej gdy jedzie sie po wybojach a przy przyspieszaniu nie ma roznicy :) polecam jak najwezsze ale nie do przesady:) przy 150kM polecam juz 215
-
BMW 318IS E36 FALUJACE OBROTY! ZAPCHANA ODMA?
no wlasnie... forum jest po to zeby sie na nim wymieniac swoimi doswiadczeniami :8)