Skocz do zawartości

JanekBMW

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JanekBMW

  1. Ja przed zima zalozylem gumowe dywaniki, a szyby umylem od srodka plynem do mycia szyb.Wiadomo jest on na alkoholu i jak dotad nie mam problemu z parujacymi szybami.Szyby maja teraz jakas taka powloke i nie paruja :)
  2. JanekBMW odpowiedział(a) na BAXBMW temat w E36
    Wymien olej i wtedy obaczysz roznice :)
  3. JanekBMW odpowiedział(a) na waldek77 temat w E46
    ja mam to samo.Jak zrobicie to napiszcie na forum co bylo - tez musze sie za te spryskiwacze wziasc :P :)
  4. bez roznicy - filtron jest ok :D
  5. JanekBMW odpowiedział(a) na blackjack29 temat w E46
    no to gitara... jak dolejesz to powiedz czy widac jakas roznice :D pewnie teraz nie zobaczysz... no ale :)
  6. wydaje mi sie ze to niejest najlepsy pomysl!!zmien wszystkie plyny z filtrami odpal samochod i po krzyku!! zgadzam sie ze slowami kolegi... wtedy napewno bedzie wszystko ok :D
  7. JanekBMW odpowiedział(a) na blackjack29 temat w E46
    Wymienic plyn to nie jest duzy koszt - a masz 100% pewność co masz tam wlane.Nie wiadomo tez ile ten plyn ma lat...
  8. Tak czy inaczej jak nie bedziesz probowal to nie wyjmiesz :8)
  9. Wyjmiesz wyjmiesz... musisz wziasc srubokreta i podwadzic po bokach i wyjdzie. Niedawno wyjmowalem u siebie zeby wyjać zarowke bo sie spalila.Umeczylem sie z tym ale dalem rade ;)
  10. Ja uzywam mobil super s 10w-40 i jest ok. Filtr oleju to filtron ale przy nastepnej wymianie zainwestuje w oryginal.Ciekawe czy bedzie jakaś roznica
  11. JanekBMW odpowiedział(a) na Mufy temat w E36
    Moze po prostu jest lekko zamulona i nie chce ciagnać na wyzszych obrotach? :| na 3 biegu do 120-130km/h
  12. Jak zderzaki to tylko m pakiet. Jest najlepszy bo najmniej szpeci samochod.Podrobki są do kitu :8)
  13. moze i to dlatego tak jest... wez podjedz do mechanika ktory sie zna na bmw - oni powinni sprawdzic i powiedza co jest :|
  14. jezeli bedzie stukac to beda do wymiany popychacze... byc moze takze panewki.Oby nic wiecej :|
  15. Moj IS po miescie wychodzi 10-11 a w trasie 7-8l. Wszystko zalezy od wagi prawej nogi :8)
  16. a moze silniczek krokowy? :8)
  17. tak samo bylo u mnie.mialem przebicie na przewodach do swiec, przy okazji wymienilem swiece, podłaczylem kable tak jak powinny byc no i wszystko gra :)
  18. JanekBMW odpowiedział(a) na Osti temat w E36
    Ja mialem niedawno to samo.Bylo przebicie na jednym z przewodow do swiec, przy okazji wymienilem swiece bo od starosci i temperatury sie powyginaly :P nie jestem pewien ale kolejnosc podloczenia przewodow do cewek tez ma znaczenie
  19. JanekBMW odpowiedział(a) na bogdan Debica temat w E36
    a jak tam sie dostac?? pewnie pol samochodu trzeba rozgrzebac :|
  20. JanekBMW odpowiedział(a) na malutki temat w E36
    Dla mnie beem jest pieknym samochodem ktorym mozna sie lansowac ale bez tzw"wiochy"... nie mozna obwieszac samochodu choinkami zapachowymi lub zakladac czerwonych postojówek bo to wyglada chamsko
  21. JanekBMW odpowiedział(a) na malutki temat w E36
    ja na początek kupilem 1.8 is i jestem zadowolony :) nie jest to najwiekszy litraz ale jak dla mnie na pierwsze auto jest dosyc dynamiczne. 140kM to dla mnie bylo takie minimum i stad taki a nie inny wybór ;)
  22. Ja swoje spryskiwacze wyjąlem calkowicie, na noc wlozylem do roztworu zeby te kamienie i syfy zmiekczyc, pozniej spreżone powietrze no i przez chwile bylo dobrze... teraz znow ten problem powrocil.Raz dzialaja dobrze a pozniej jakby sie zatykały, nie bylo cisnienia...
  23. dziekować!! teraz juz wiem - trzeba szukać ;)
  24. JanekBMW odpowiedział(a) na bogdan Debica temat w E36
    Ja mam ten sam problem... wskaznik spalania zacina sie.Delikatnie mowiac to irytuje mnie to troche.Powiedzcie gdzie i co sprawdzic. bogdan Debica jak cos bedziesz wiedzial to pisz!!
  25. Witam! mam is z 94r. Chcialbym mu podnieść troche mocy wiec zwracam sie do was z pytaniem: Czy mozna zamontowac do is inny walek rozrzadu i korbowody?chodzi mi o cześci z innych silnikow bmw.Moze ktoś z was tak juz robil i chcialbym sie was poradzić

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.