Skocz do zawartości

ogolnopolski zlot Z3 :)


saron22

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie tylko ja osobiscie to nie mam czasu na zadna organizacje :cry:

oraz moj pobyt na takim zlocie zalezy od wielu czynnikow

Z tym pobytem na zlocie to tak jak u mnie ale z drugiej strony jesli byloby to wczesniej zaplanowane to mysle ze nie byloby wiekszego problemu. Dlatego jesli chcielibysmy cos zorganizowac to nalezaloby pomyslec o tym wczesniej. Niech kazdy sie wypowie co i jak i moze wtedy cos ustalimy. Co do organizacji to ja rowniez nie dysponuje nadmiarem czasu ale moze jest na forum jakas operatywna osoba dla ktorej nie bylby to problem. Mysle ze wszystko jest kwestia dobrych checi i dogadania sie. Nigdy nie bedzie tak ze wszystkim bedzie wszystko super pasowac no ale niestety tak to juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja rowniez mialem na mysli "sezon". Tez mysle ze maj/czerwiec to najlepszy termin. Mi konkretnie pasuje caly maj oraz pierwsza polowa czerwca. Po 15 czerwca mi nie pasuje poniewaz moj wspolnik wyjezdza na wczasy. Co do miejsca zlotu to majowka w Toruniu jak dla mnie moze byc. Ale... Sa pewne ale... Ja myslalem raczej o spotkaniu "elitarnej" grupy uzytkownikow Z3 ;) ale jestem otwarty na wszystkie propozycje no i wspolnie trzeba znalezc jakis kompromis. Co do zlotu w Toruniu to moge cos wiecej na ten temat powiedziec. Jestem tam praktycznie co roku z racji tego ze mam z Bydgoszczy do Torunia ok 50km. Zawsze przyjezdza sporo samochodow ale z reguly sa to zajezdzone E34, E30 i E36 z silnikiem 1,6, tona szpachli, ryczacym wydechem prowadzone przez burakow z Bydgoszczy, Torunia i okolicznych wiosek. Z reguly towarzysza im wypacykowane dlugonogie blondyny ktora ru..... polowa sobotniej dyskoteki. Zawsze jest tam sporo pijanstwa itp ale wcale nie jest powiedziane ze nie mozna sie tam dobrze bawic. Z ciekwaszych rzeczy to co roku organizowany jest konkurs palenia gumy i jesli ktos lubi palenie to moze sie napatrzec dowoli. Zawsze tez organizowane sa jakies dodadkowe atrakcje dla uczestnikow i odwiedzajacych zlot. Do pozytywow nalezy zaliczyc fakt ze Torun jest w centralnej Polsce a co za tym idzie wszyscy maja tam wzglednie blisko. Ktos ma moze jakies inne propozycje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie znalazl by sie nikt kto by mogl poswiecic troche swojego czasu na zorganizowanie takiego spotu to najlepiej wbic sie do kogos innego, w tym wpadku torun. zgodze sie z Toba ze duzym plusem jest to ze kazdemu bedzie dosyc blisko bo mi osobiscie np z Gdanska dralowac do Krakowa niewidzi sie (no moze bym sie skusil w tym wypadku bo w Krakowie jest co pozwiedzac ;)). Co do "poziomu" na jakim sa zloty w Toruniu to nierozpisujmy sie tu ale nie znaczy to ze nie mozemy tam sie dobrze bawic i np tylko w swoim towarzystwie.
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje wania, Torun to jest jakas alternatywa. Co do dojazdu to zawsze ktos bedzie mial blizej, ktos dalej ;) z jakimis konkretymi ustaleniami poczekajmy az wiecej uzytkownikow sie wypowie. Do sezonu zostalo jeszcze sporo czasu, ale jak wiadomo czas leci szybko wiec myslcie intensywnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na jakąś dłuższa imprezę raczej nie dam rady się zapisać. Ale jednodniowe "coś" czemu nie. Ale niestety tylko weekend. Zasięg do 300km, tak żeby wyjechać rano i wrócić wieczorem :D. Jakby co to oczywiście zapraszam do Krakowa :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na jakąś dłuższa imprezę raczej nie dam rady się zapisać. Ale jednodniowe "coś" czemu nie. Ale niestety tylko weekend. Zasięg do 300km, tak żeby wyjechać rano i wrócić wieczorem :D. Jakby co to oczywiście zapraszam do Krakowa :D.

 

To chyba oczywiste Gerath ze wszyscy myslimy o czyms jednodniowym, w ktorys weekend :cool2: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze chodzi o weekendowe spotkanie. Chyba nikt nie mial na mysli wczasow dwutygodniowych... Ja myslalem o sobotnim spotkaniu. Oczywiscie jak ktos by chcial to moze przeciez zostac od niedzieli. Gdyby np spot byl daleko ode mnie to wolalbym przyjechac w sobote, przenocowac na miejscu i wracac do siebie w niedziele po poludniu. Wiadomo ze wszystko jest kwestia dogadania sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie też bym sie pisał, ale raczej jeden dzień (bez noclegu). Jak będzie termin to będę negocjował przepustke od zony, bo z dwójka dzieciaków raczej nie przyjedziemy. :D

Toruń ok jesli chodzi o odległość, ale boję się tego buractwa co napisaliście. Szczerze mówiąc nie moje klimaty. No, ale sie dostosuję do tego co postanowicie.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, mysle ze Torun to dla wszystkich ownerow Z3 nie sa ich klimaty :lol: , ale co zrobic, jak juz koledzy pisali latwiej sie dolaczyc do jakiegos spotu niz samemu organizowac.
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowka z BMW w Toruniu zawsze jest w pierwszy lub drugi weekend maja i odbywa sie na terenie torunskiego aeroklubu. Nie pamietam dokladnie ale wydaje mi sie ze zawsze jest w drugi. Co do buractwa itd to przeciez po pierwsze nie trzeba tam jechac na caly dzien a po drugie to jesli ktos sam nie szuka zaczepki to nikomu nic zlego nie grozi. Az tak zle nie jest wiec mysle ze nie ma sie czego obawiac. Impreza zawsze jest zabezpieczona i wrazie czego mozna sie zwrocic do ochrony. Ja bylem tam kilka razy z rzedu i nigdy nic zlego mnie tam nie spotkalo. Pisalem o burakach itd bo sam widok dresiarzy bez koszulek z tatuazami na piersi i bez przednich zebow mocno mnie irytuje a niestety jest to czesty widok. Mozemy wpasc na kilka godzin, obejzec fury, popatrzec na palenie laczka i pojechac dalej. Przypominam ze ja jestem z Bydgoszczy i Bydgoszcz, Torun i okolice to moje rejony. Niedaleko Bydgoszczy w kierunku Gdanska mamy w lesie rowny, dlugi i szeroki pas startowy na ktorym mozna posmigac na cwiartke itd. Obok znajduje sie lesny parking na ktorym mozna rozpalic grilla i wciagnac kielbaske. Nieopodal jest tez zalew koronowski wiec nad woda tez mozna posiedziec. W najblizszej okolicy pasa w miejescowosci Stopka jest tez fajny zajazd z przepyszna karkowka z grilla. Zarowno pas startowy i zajazd w Stopce to miejsce spotkan bydgoskich motocyklistow. Jak by sie tak mocniej zastanowic to mysle ze znalazlo by sie w okolicy jeszcze kilka fajnych miejsc jak chocby zabytkowa zabudowa miasta Chełmna lub pozostalosci zamku krzyzackiego w Swieciu. Starowka a Toruniu rowniez jest bardzo ladna. Jak sami widzicie troche sie tego nazbieralo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe saron jak zaczalem czytac o tych atrakcjach w twojej okolicy to naprawde sobie narobilem smaczku na ten zjazd zetkowy wlasnie tam :mrgreen: . Ladnie to wszystko opisales.
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozna sie tak wstepnie umowic na taki plan np:

spotkanie na torunskim zlocie posiedzenie tam pare h az sie wszyscy zjada i pogladaja fury po tym zrobimy rzad i pojedziemy na grilla lub poogladac resztki zakonu :twisted:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze termin majowki ustalono:

http://www.bmwmpowerclub.fora.pl/majowka-2009,42/majowka-2009,3938-10.html

 

Majówka z BMW 2009

odbędzie się 02.05.2009r. na terenie Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu ul. 4 Pułku Lotniczego 17

 

i wynika z tego ze odbedzie sie w innym miejscu niz zwykle (teraz tam gdzie ATS kiedys)[/code]

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to skoro sa chetni to nie ma co sie dluzej zastanawiac :) trzeba zebrac ekipe, poinformowac organizatora o przyjezdzie wiekszej grupy i niech kazdy rezerwuje sobie pierwszy weekend maja i przyjezdza do Torunia :mrgreen:. Co do miejsca zlotu to nadal odbywa sie na terenie torunskiego aeroklubu tyle ze z drugiej strony. Dawniej wjezdzalo sie w ulice Okrezna i skrecalo w lewo w Lukasiewicza i ta droga dojezdzalo sie az do toru RallyCrosowego ktory widac na mapce. Auta ustawialy sie na zachod od toru w w strone pasa startowego a scena i inne atrakcje odbywaly sie na duzym betonowym parkingu obok toru. Teraz pewnie samochody beda ustawiac sie wzdloz pasa startowego albo w bezposredniej okolicy. Co do atrakcji w moim regionie to pewnie jakby sie mocniej zastanowic to znalazlo by sie jeszcze kilka fajnych miejsc. Na szybko przychodzi mi do glowy jeszcze zamek w Golubiu Dobrzyniu czy chocby Bory Tucholskie. Gdzie mozna by jechac po wyjezdzie ze zlotu zalezec bedzie od ilosci samochodow ktore przyjada jak i od checi uczestnikow. No i oczywiscie od pogody ale na to ostatnie nikt nie ma przeciez wplywu... Ja te miejsca znam i na pewno nie bedziemy nigdzie bladzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widze ze w ostatnim czasie forum calkowicie zamarlo wiec moze pora odgrzac kotleta. Konkretnie chodzi mi o to zeby zrobic jakas wstepna liste gosci na Zetkowy spot ktory odbedzie sie 02 Maja roku Panskiego 2009 w na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego przy okazji Majowki z BMW w Toruniu. Chcialbym aby na liste wpisaly sie osoby ktore maja na powaznie w planach przybyc na w/w uroczystosc. Ja bede na 100% chyba ze wydarzy sie jakis niespodziewany kataklizm typu wojna, atak bombowy, powodz, skasowanie samochodu, nieprzewidziana choroba albo jakas inna straszna rzecz, o ktorych nawet nie chce myslec. Wiec do dziela!!

01. Saron22 w BMW Z3 2,8i (nie wiem jeszcze czy sam czy moze z osoba towrzyszaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wiem ze na 90% mnie nie bedzie :cry2: okazalo sie ze 3 maja sa komunie i jade za Woclawek, musze tam byc juz w sobote wiec (2 maja), niestety jedziemy tam w 4 osoby (jestem kierowca) wiec podroz eMka odpada :cry: jest jeszcze mala nadzieja ze znajdzie sie inny kierowca z autem wiec w tedy dal bym rade zajechac do Torunia i bezposrednio ze spotu pojechac do celu ostatecznego....
ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.