Treść opublikowana przez wania
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
205 na przod to dobry pomysl ale raczej juz nie mniej. u mnie na przodzie jest 225/45/17 a z tylu jest 255/40/17 ale na ten sezon planuje dac na tyl 245/40/17
-
Na jakich kołach jeździcie?.....potrzebuję podpowiedzi
Piotres, szczegolnie tyl by sie zacnie prezentowal na 205 w 2.8 :lol: co do szerokiego kapcia to mi on przeszkadza jedynie przy hamowaniu, w tedy naprawde na koleinach jest ciezko a tak to jest si :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
normalnie pelny kozak i na dodatek taki szybki ze mu zagiecia na progach sie poprzesowaly do tylu :mrgreen:
-
końcówka na wydechu
nie chodzi o to ze eM tylko ze dosyc dopasowana, ale ta plaska tez super przypomina mi moja ultera jaka mialem w e34 :cool2:
-
końcówka na wydechu
u mnie po dwie lufffy na strone :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img50.imageshack.us/img50/8937/31355726vt6.jpg http://img50.imageshack.us/img50/31355726vt6.jpg/1/w2048.png
-
BMW Italdesign - concept car na ulicy?
Śliczne :!:
-
Tarcie z tyłu auta
jak masz szpere to moze sprawdz czy most jest suchy i czy poziom oleju jest odpowiedni
-
wskaźniki temeperatury oraz paliwa szaleją
sprobuj zrobic test zegarow, na forum znajdziesz jak to sie robi, w tedy bedziesz wiedzial czy to wina zegarow czy cos innego, jakies zwarcie czy cus
-
[E36] Z3 - Pojemność zbiornika paliwa
jaka pojemnosc maja nasze baki? byly jakies rozne? ostatnio gdzies znalazlem ze 50l ale nie jestem pewien. moze ktos sie jeszcze orientuje przy ilu litrach powinna sie zapalic rezerwa? (w Z3M :) )
-
ubezpieczenie od kradziezy a ac?
ja mam to minicasco w pzu i tak jak koledzy pisali wczesniej, kradziesz, zalania itp do tego dochodza zwierzeta i zniszczenia przy probie kradzierzy i wandalizm, minimum 500zl wyplaty (przy zniszczeniu). jak dobrze pamietam to skladke liczy sie tak: 15% wartosci auta + - (zniszki ,zwyszki - bmw +40%, VW +40%, Fiat -30%)
-
jak sprawdzic Z3 po VIN??
brak windshota i palakow w 2.8 w takiej cenie i do tego wymiana swiatel to chyba nie jest "okazja"
-
jak sprawdzic Z3 po VIN??
ja po swoja jechalem 550km, agrumentow za jak i przeciw bylo sporo (przeciez to 10 letnie auto - cudow nie ma!) ale glownym ktory mnie przekonal byl taki: albo ta biore albo pozostaje mi dacia logan z salonu :mrgreen: czy zaluje? pewnie ze nie! napewno eMki nie sprzedam a jak by byla nowka z salonu to na co bym wydawal pieniadze z radoscia, na benzyne? :P
-
pytanie o tył auta ;]
z tym silnikiem w budzie od 1,8 nawet nie zly pomysl, przeciez to tylko jedna modyfikacja a nie zmiana nadkoli, zderzakow na szersze i wielu wielu innych czesci wraz z emblematem ///M, ciekawe tylko czemu wszyscy robia to naopak zamiast wymienic ta jedna jedyna rzecz :P
-
pytanie o tył auta ;]
nie mowiac juz o pozniejszej odsprzedazy takiego auta (odrazu pojawia sie watpliwosci o jego "bezwypadkowosci")
-
jak zdjac boczek?
witam! ktos wie jak sciagnac boczek od nadkola w bagazniku? chce sie dostac do tylnich kielichow zeby przymierzyc rozporke. mam wrazenie jak by to ucho do mocowania bagazy zaznaczone strzalka trzymalo caly boczek %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img386.imageshack.us/img386/2564/boczekgz3.jpg http://img386.imageshack.us/img386/boczekgz3.jpg/1/w2048.png jakis sposob oprocz szlifierki katowej? :mrgreen:
-
Pytanie o kod z VIN
tylne wahacze w ///M sa napewno inne niz w reszcie Zetek, czy w M-Techniku oprocz amorkow i sprezyn cos jeszcze jest z ///M to nie wiem, moze eMek albo Piotres beda sie orientowac lepiej?
-
Pytanie o kod z VIN
masz dyfer i zawieszenie od Z3M
-
Jakie aluski i jakie radyjko?
radio jak nie bisnes to jakas alipnke z pomaranczowym podswietleniem a najlepszym rozwiazaniem jest jakis porzadny becker, skrome dedykowane do BMW bardzo dobrej jakosci i odtwarzaja mp3 :cool2:
-
Zetkowy DIY :)
Piotres, jestes pewien ze aluminiowa sie nie nadaje? Mam mozliwosc kupienia wiechersa wlasnie alu i teraz nie wiem czy go brac czy nie :worried:
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
ten film to Mr i Mrs Smith
-
Zetkowy DIY :)
masz kontakt do tego sprzezdawcy? po angielsku idzie sie dogadac czy tylko szprechanie wchodzi w gre?
-
Zetkowy DIY :)
Piotres widze ze masz rozporke, gdzie kupiles i ile dales za nia? duzo problemow z zalozeniem? rozumiem ze do mnie powinna pasowac taka sama jak do Ciebie czyli do R6?
-
Tarcze hamulcowe na tył
na terenie polski napewno bo zamawialem u nich swiece i bylem bardzo zadowolony, NGK w dobrej cenie :cool2:
-
No i kupiłem Z-3
gratuluje zakupu :cool2: co do foteli to chyba nie doczytales do konca bo w tym temacie byl podany link nawet do aukcji na ebay.de do takich podkladek co trzeba wymienic w fotelu zeby sie nie przesuwal
-
koncowka drazka? i wahacz tylny
nie ma problemu i tak juz akcja zima wiec w tym roku pewnie tego nie zrobie