Treść opublikowana przez Piotr 1968
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Ok, dziękuję 👍
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Dzisiaj rozpiołem tą wtyczkę i jest sucho zero oznak ON. Sprawdziłem przewody czujników temperatury i nie widać oznak uszkodzenia. Czy jak zmierzę oporność czujników w kostce czujnika to jaka powinna być oporność i czy mam pomierzyć jeszcze na kostce na dojściu?
-
Żaluzje chłodnicy w F15
To trzeba go nacisnąć, czy wysunąć?
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Tak ciężko?
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Co do czujnika to już wiem, a w aplikacji BimmerTool weszłam w sekcję funkcje serwisowe i sterowanie klapami chłodnicy. Ustawiłem i potwierdziłem sterowanie klapami i nic się nie działo. Ciekawe co to może być, a niedawno się zamknęły. Ręcznie nie idzie ich ruszyć,byłem sprawdzić, będę musiał trochę więcej rozebrać, na parkingu przed blokiem trochę nie bardzo. Poczekam jak pojadę do rodziny.
-
Żaluzje chłodnicy w F15
U mnie ten czujnik ciśnienia ON jest w tym samym miejscu co na filmiku?
-
Żaluzje chłodnicy w F15
A te rolety to z jaką siłą próbować zamknąć, bo u mnie trochę jej użyłem i nic, one swobodnie chodzą wraz z silniczkiem?
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Oki, dziękuję za podpowiedź, muszę to sprawdzić, teraz klapy są znowu otwarte.
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Byłem trasie na autostradzie i pokazywało mi temperaturę od 470 do 560 stopni, tak skakała temperatura. Wypalanie ukończone, zero sadzy, 12,9 g popiołu i sprawdziłem jeszcze błędy i tu coś takiego; 2024-03-02 10:26:18 X5/F15/2017/Auto / D75BX7A0 ------------------------------------------------------------ MOTOR (!) [Silnik] 279800 Aktywna klapa powietrza chłodzącego, diagnostyczna informacja zwrotna: Otwarte zatrzymanie zostało rozpoznane zbyt wcześnie 282E00 Sonda lambda za katalizatorem, sterowanie ogrzewaniem: zwarcie do plusa 283400 Sonda lambda za katalizatorem, aktywacja grzania: przerwa
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Też tak myślę, ale po wypalaniu jutro jadę w trasę sprawdzę oporność czujnika tego co zaznaczyłeś na zdjęciu. Ale zawsze mam podłączony telefon z aplikacją BimmerTool i sprawdzam, zobaczę jutro i dam znać.
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Jak miałem wypalanie i podpięty byłem pod BimmerTool to temperatura jest w granicach od 400 do 500 stopni, nigdy nie było 600 Dzisiaj jest potwierdzenie, zaplanowane wypalanie na aplikacji, więc udam się w trasę i będę monitorował
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Kod silnika B47, bezpiecznik sprawdzony i profilaktyczne wymieniony,a z błędów to takie 2BA100 Particle sensor, diagnostic feedback: meander temperature measurement, electrically defective 27AB00 Internal DDE control unit (cyclical authentication): data record check not OK 2BA100 Particle sensor, diagnostic feedback: meander temperature measurement, electrically defective 27AB00 Internal DDE control unit (cyclical authentication): data record check not OK
-
Po nocy akumulator rozladowany (wdlg mnie)
Oki dziękuję za poradę 😉
-
Adblue nadal rezerwa po tankowaniu
Mi pokazuje 10000 km i tak od 2000 tyś km rezerwa.
-
Adblue nadal rezerwa po tankowaniu
Jedni tankują na włączonym zapłonie, drudzy na wyłączonym, a czujnik poziomu pokazuje swoje, tak to jest z tą marką, ale cóż zrobić szkoda że tak się dzieje. Ale i tak jest to bardzo wygodne auto 😉
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Wczoraj zauważyłem że same się zamknęły ciekawe co miało wpływ, może temperatura zewnętrzna? Podłącze jeszcze i sprawdzę programem czy nie chce wypalać, dam znać 😉
-
Klapy chłodnicy.
Dzisiaj, tzn wczoraj zauważyłem że same się zamknęły ciekawe co miało wpływ, może temperatura zewnętrzna? Podłącze jeszcze i sprawdzę programem czy nie chce wypalać, dam znać.
-
problem z silnikiem B47
Dzisiaj, tzn wczoraj zauważyłem że same się zamknęły ciekawe co miało wpływ, może temperatura zewnętrzna? Podłącze jeszcze i sprawdzę programem czy nie chce wypalać, dam znać.
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Widzę, że nie mieliście chyba z tym problemu, szkoda.
-
Po nocy akumulator rozladowany (wdlg mnie)
A słyszałem że jak włożysz o tych samych parametrach to tylko trzeba za pomocą programu BimmerTool lub Ista zarejestrować nowe aku i nic więcej. I wtedy nie musisz kodować pojemności akumulatora bo jest bardzo zbliżona tylko wykonać rejestrację nowego.
-
Po nocy akumulator rozladowany (wdlg mnie)
Masz może jakaś ofertę? Będę wdzięczny 😉
-
Po nocy akumulator rozladowany (wdlg mnie)
Witam. Jest tu poruszony temat akumulatora, więc skorzystam z zapytania, jaki akumulator polecacie do X5 F15,2,0 diesel 231 KM, oryginał czy zamiennik? Zdjęcie akumulatora, który mam zamontowany w załączniku.
-
Żaluzje chłodnicy w F15
Witam. Wymieniał może ktoś silniczek żaluzji/rolet chłodnicy? Pozdrawiam wszystkich i życzę Zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
-
Klapy chłodnicy.
A może ktoś wymieniał silniczek?
-
ŻALUZJE CHŁODNICA W F10
Ja natomiast mam taki problem, a mianowicie po ostatnim wypalaniu DPF nie zamknęły się klapy chłodnicy i cały czas są otwarte, silnik B47 , 2.0 diesel 231KM, 2017r., jakaś podpowiedź?