Skocz do zawartości

Czujnik temperatury zewnętrznej


Piotr 1968

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Piotr 1968 napisał(a):

Witam.

Dzisiaj zauważyłem leżący podpięty czujnik na dole zderzaka przedniego. Mam pytanie, gdzie powinien być zamontowany, zdjęcie czujnika.

21_46_56_3_max.jpg

O takim numerze  65816905050 tyle znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotr 1968 napisał(a):

Ja mam odkręcone nadkole i nic nie widzę, tylko to miejsce na zdjęciu poniżej bo tam tylko było wolne miejsce

IMG_20240503_113846.jpg

Chyba że może ma być wpięty w kanał chłodzenia tarcz, zdjęcie poniżej 

22_50_31_f0d861894401a66065076313a13f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po stronie kierowcy jest ta osłona jak na pierwszym zdjęciu i ten otwór co zaznaczyłeś na zdjęciu jest zaślepiony, a na drugiej stronie nie ma nic, drugie zdjęcie, miałem to ściągnięte i nic nie widziałem z tych tuneli powietrza.

 

IMG_20240505_123549.jpg

IMG_20240505_123604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie doczytałem że ściągałeś osłonę. W takim razie możliwe, że to zależy od wersji silnikowej.

 

Myślę, że jak zostawisz to w taki sposób to będzie i tak dobrze.

Cytat

Ja mam odkręcone nadkole i nic nie widzę, tylko to miejsce na zdjęciu poniżej bo tam tylko było wolne miejsce

IMG_20240503_113846.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2024 o 13:06, Piotr 1968 napisał(a):

Z drugiej strony też jest wyjście kanału zaślepione, możliwe że zależy to od wersji silnika ja mam B47 

Z tego co się orientuję to ma być wpięty w kanał chłodzenia tarcz hamulcowych, tylko u mnie ich nie ma są zaślepione, także odpada. Ta wersja silnikowa chyba nie miała, gdzie teraz go wpiąć? Ja podpiąłem go z przodu w kratkę, bo tam było takie miejsce, pokazałem na pierwszym zdjęciu. Może ktoś z tym silnikiem o oznaczeniu B47 pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 12:29, Piotr 1968 napisał(a):

Z tego co się orientuję to ma być wpięty w kanał chłodzenia tarcz hamulcowych, tylko u mnie ich nie ma są zaślepione, także odpada. Ta wersja silnikowa chyba nie miała, gdzie teraz go wpiąć? Ja podpiąłem go z przodu w kratkę, bo tam było takie miejsce, pokazałem na pierwszym zdjęciu. Może ktoś z tym silnikiem o oznaczeniu B47 pomoże?

Nikt z forumowiczów nie ma takiego przypadku z zamocowaniem tego czujnika i nie ma kanałów powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Krzyś111685053072 napisał(a):

Z tego co się domyślam to chcesz ściągać zderzak będzie dużo łatwiej namierzyć miejsce mocowąnia tego czujnika. 

Raczej nie będzie innego wyjścia, jak nikt nie podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.