Skocz do zawartości

oizo_pl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez oizo_pl

  1. oizo_pl odpowiedział(a) na szaryBMW temat w E36
    Witam , szkoda ze do tej pory nie odpowiedział na to zjawisko , wklejam filmik czy o taki dzwięk chodzi od spodu auta z prawej strony
  2. prawdopodobnie tak :D jeśli tak to czemu to nie działa , i jaki program jest to wstanie zrobic :D
  3. witam , mam elektrycznie reg. kolumnę , auto z 96 r , wszystko fajnie działa ale nie mam tego bajeru ze po wyłączeniu auta kierownica wraca do pozycji ,,0'' . Mój brat ma e39 z 98r i u niego taka funkcja istnieje , co mam zrobić żeby było ??? :P :P :P
  4. Witam , chciałbym się dowiedzieć opinii od forumowiczów którzy korzystają z adaptera na kasety , Ja zakupiłem w Media adapter i okazało się ze mi to nie działa pokazywało Tape 1 po chwili Tape 2 i Error, oddałem to dziadostwo , ale jednak ludzie to kupują i korzystają moze ktoś mi doradzi z jakiej firmy kupic adapter
  5. oizo_pl odpowiedział(a) na Patryk12345678 temat w E36
    dobre pytanie , bo sam chcial bym wiedzieć ??? mi tez sie wydaje ze tak ma być . Syczenie o którym teraz piszemy delikatne zasysanie korka z oleju na cieplym silniku bulgotanie po wyciągnięciu bagnetu odme mam nową z Febi Rurke do pokrywy tez ma nową Kolanko gumowe z przepustnicy te nowe krokówka i pozostałe węże gumowe poczyszczone poskręcane mogę się mylić ale ja przy tym zostaje :lol: :lol: :lol: :lol:
  6. a jak dodaje troszke gazu i ssyczenie znika ?
  7. Niema sensu otwierać nowy temat , u mnie problem jest bardzo prosty , odpalę ale delikatnie rozrusznik przeciąga nie zawsze , pytanie, czy zabieg czyszczenia pomoże ? czy kwalifikuję się bendisk do wymiany ?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
  8. dobra juz wiem czyli mam radio jedno częściowe i dlatego mam wolną tyczkę
  9. Raczej tak :) czyli jakiego radia ?
  10. http://allegro.pl/bmw-5-e39-520-525-530-540-radio-i4813244355.html takie albo takie http://allegro.pl/bmw-5-e39-radio-odtwarzacz-i4882391230.html
  11. mam e39 przed lift po wyciągnięciu Climatronica jedną luźną wtyczkę , mam grzanie foteli ASc , czy ktoś ma jakąś rozpiskę tych wszystkich wtyczek
  12. oizo_pl opublikował(a) temat w E39
    Witam , Czy da sie do kupic emblemat do kierownicy M bo Mój jest pognieciony
  13. oizo_pl opublikował(a) temat w E39
    Witam , muszę kupic osłonę silnika pod silnik m52 96r i na allegro są zmieniki za 50 zł BADZ ORGINAL ZA 100 150 nawet widziałem za 200zł ktoś z was kupował zamienik np takie coś http://allegro.pl/bmw-5-e39-1996-2004-oslona-pod-silnik-i4861142610.html http://allegro.pl/bmw-e-39-e39-oslona-silnika-oslona-pod-silnik-i4766707702.html zakładam ze zamiennik nie ma gąbki wygłuszającej
  14. oizo_pl opublikował(a) temat w E39
    Mam taki problem ze czasami kuleje mi a benzynie a na gazie nie ??? jak za to sie zabrac ? viewtopic.php?f=72&t=117890
  15. to jakie mają miec parametry te rezystory 4 sz ?
  16. debilny temat
  17. Skoro sie pytasz ile lakeru pójdzie na auto to jakie ty masz doświadczenie w lakierowaniu? :duh:
  18. z tom uszczelką to nie jest takieproste :idea: nowa jest dosyć droga , a uzywana hmmm no mozna ją obklejić na nowo tasmą dwustroną ale musisz kupić naklejki którę pomagają naklejić równo uszczelkę :) :nienie:
  19. co.... znajdzie sie jakiś kozak co potrafi logicznie odpowiedzieć napytanie..... :| sam jestem ciekaw .. :idea:
  20. Jak ktoś potrzebuje lakiernika z okolic Gliwic piszcie na codzien robie przy bmw wiec nic mnie nie zaskoczy .
  21. oizo_pl odpowiedział(a) na Roberrt2 temat w E38
    ja mam inną propozycję zórób reseta kompa :) czytałem to na innym forum
  22. oizo_pl odpowiedział(a) na Astray temat w E38
    no niby tak ale śmiga:)
  23. oizo_pl odpowiedział(a) na Astray temat w E38
    i tu lest lipa z tom zielonom tablicczką , jutro dopiesze bo niewiem ze skrzynie z bmw tą wkładane są do jakis amerykanców i GM zaleca wymiane co 60 tys a bmw nie ;) ja do skrzyni z zielonom tabliczkom lałem dextrola (czerwony) i skrzynia do dzisiaj smiga ale w mojej skrzyni 5hp30 mam zmieniony olej ;) i smiga ;P
  24. oizo_pl odpowiedział(a) na Jurek1979 temat w E38
    ty ja tez tak miałej błąd czujnika abs-u tył lewy :D a ile kosztuje taki czujnik?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.