Treść opublikowana przez oizo_pl
-
320.Słychać klekot spod auta!
Witam , szkoda ze do tej pory nie odpowiedział na to zjawisko , wklejam filmik czy o taki dzwięk chodzi od spodu auta z prawej strony
-
[e39] Elektryczna kolumna kierownicy
prawdopodobnie tak :D jeśli tak to czemu to nie działa , i jaki program jest to wstanie zrobic :D
-
[e39] Elektryczna kolumna kierownicy
witam , mam elektrycznie reg. kolumnę , auto z 96 r , wszystko fajnie działa ale nie mam tego bajeru ze po wyłączeniu auta kierownica wraca do pozycji ,,0'' . Mój brat ma e39 z 98r i u niego taka funkcja istnieje , co mam zrobić żeby było ??? :P :P :P
-
[e39] Adapter Kaseta
Witam , chciałbym się dowiedzieć opinii od forumowiczów którzy korzystają z adaptera na kasety , Ja zakupiłem w Media adapter i okazało się ze mi to nie działa pokazywało Tape 1 po chwili Tape 2 i Error, oddałem to dziadostwo , ale jednak ludzie to kupują i korzystają moze ktoś mi doradzi z jakiej firmy kupic adapter
-
e36 320 m52 syczy
dobre pytanie , bo sam chcial bym wiedzieć ??? mi tez sie wydaje ze tak ma być . Syczenie o którym teraz piszemy delikatne zasysanie korka z oleju na cieplym silniku bulgotanie po wyciągnięciu bagnetu odme mam nową z Febi Rurke do pokrywy tez ma nową Kolanko gumowe z przepustnicy te nowe krokówka i pozostałe węże gumowe poczyszczone poskręcane mogę się mylić ale ja przy tym zostaje :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[320i m52] syczenie/dzwonienie przy dodawaniu gazu.
a jak dodaje troszke gazu i ssyczenie znika ?
-
M52 Straszny jazgot przy odpalaniu na zimnym.
Niema sensu otwierać nowy temat , u mnie problem jest bardzo prosty , odpalę ale delikatnie rozrusznik przeciąga nie zawsze , pytanie, czy zabieg czyszczenia pomoże ? czy kwalifikuję się bendisk do wymiany ?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
-
KABLE ZA CLIMATORONICEM PRZED LIFT
dobra juz wiem czyli mam radio jedno częściowe i dlatego mam wolną tyczkę
-
KABLE ZA CLIMATORONICEM PRZED LIFT
Raczej tak :) czyli jakiego radia ?
-
KABLE ZA CLIMATORONICEM PRZED LIFT
http://allegro.pl/bmw-5-e39-520-525-530-540-radio-i4813244355.html takie albo takie http://allegro.pl/bmw-5-e39-radio-odtwarzacz-i4882391230.html
-
KABLE ZA CLIMATORONICEM PRZED LIFT
mam e39 przed lift po wyciągnięciu Climatronica jedną luźną wtyczkę , mam grzanie foteli ASc , czy ktoś ma jakąś rozpiskę tych wszystkich wtyczek
-
Emblemat do kierownicy M
Witam , Czy da sie do kupic emblemat do kierownicy M bo Mój jest pognieciony
-
Osłona silnika m5X
Witam , muszę kupic osłonę silnika pod silnik m52 96r i na allegro są zmieniki za 50 zł BADZ ORGINAL ZA 100 150 nawet widziałem za 200zł ktoś z was kupował zamienik np takie coś http://allegro.pl/bmw-5-e39-1996-2004-oslona-pod-silnik-i4861142610.html http://allegro.pl/bmw-e-39-e39-oslona-silnika-oslona-pod-silnik-i4766707702.html zakładam ze zamiennik nie ma gąbki wygłuszającej
-
Problem z m52
Mam taki problem ze czasami kuleje mi a benzynie a na gazie nie ??? jak za to sie zabrac ? viewtopic.php?f=72&t=117890
-
[EXX] Układ kontroli obrotów dmuchawy tzw. miecz
to jakie mają miec parametry te rezystory 4 sz ?
-
Przekladka foteli i tapicerki z E 38 do E 32
debilny temat
-
Lakier e38
Skoro sie pytasz ile lakeru pójdzie na auto to jakie ty masz doświadczenie w lakierowaniu? :duh:
-
wymiana i malowanie drzwi
z tom uszczelką to nie jest takieproste :idea: nowa jest dosyć droga , a uzywana hmmm no mozna ją obklejić na nowo tasmą dwustroną ale musisz kupić naklejki którę pomagają naklejić równo uszczelkę :) :nienie:
-
Struktura nowych lakierów, skórka pomarańczy?
co.... znajdzie sie jakiś kozak co potrafi logicznie odpowiedzieć napytanie..... :| sam jestem ciekaw .. :idea:
-
dobry lakiernik- Katowice i okolice
Jak ktoś potrzebuje lakiernika z okolic Gliwic piszcie na codzien robie przy bmw wiec nic mnie nie zaskoczy .
-
Wyjęcie dywanu - czy konieczny demontaż tunelu ?
no :duh:
-
Wskażnik poziomu paliwa
ja mam inną propozycję zórób reseta kompa :) czytałem to na innym forum
-
[5hp30] Problem z automatem
no niby tak ale śmiga:)
-
[5hp30] Problem z automatem
i tu lest lipa z tom zielonom tablicczką , jutro dopiesze bo niewiem ze skrzynie z bmw tą wkładane są do jakis amerykanców i GM zaleca wymiane co 60 tys a bmw nie ;) ja do skrzyni z zielonom tabliczkom lałem dextrola (czerwony) i skrzynia do dzisiaj smiga ale w mojej skrzyni 5hp30 mam zmieniony olej ;) i smiga ;P
-
problemy z ABS-em
ty ja tez tak miałej błąd czujnika abs-u tył lewy :D a ile kosztuje taki czujnik?