Skocz do zawartości

zalci

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zalci

  1. Wiem, ze nieco nie na temat, ale na głównego konkurenta - A6 C8 40TDI 204km w Quattro mam rabat 21%. I to na auto do produkcji. Wolałbym BMW ( prowadzenie, skrzynia i wnętrze ), ale ten rabat w Audi jest za mocny... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Hej, ktoś przerabiał ostatnio rabat na M340i? Na 330d xDrive dostałem 12.5%, ciekawe jak na benzynę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Wróćcie proszę do tematu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. 410k za config 540xd? Sam M pakiet i felgi, to mamy 390k.. To gdzie wyposażenie? Bez szaleństw. Tylko to, co potrzebne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Na auta stockowe idzie tyle ugrać, próbuj u Pana Mateusz Łysek w Inchcape. Ja się zastanawiam czy dadzą 19% do produkcji, ale wątpię mocno w to. Mam wymarzony konfig 540xd sedan, ale bez rabatu wychodzi kosmos - 410k. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. A w którym salonie i czy na sedana czy touringa, bo w Bawarii nie chcą dać więcej jak 11% na G31? Pozdrawiam Próbuj w Inchcape Warszawa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Ale nie wziąć grzanej kierownicy za grosze to szczerze podziwiam :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Obłędne wnętrze ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ładny setup, tylko silnik nieco słaby Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. zalci odpowiedział(a) na zalci temat w G30, G31, F90
    Pięknie Wam dziękuje. Pomogliście mi mocno :) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. zalci opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Dzień dobry wszystkim. Bardzo proszę o podpowiedź czy must have są reflektory adaptacyjne czy wystarczą wg Was standard? Co zyskuje biorąc adaptacyjne? :) Jeżdżę najczęściej po mieście. Oraz dajcie znać czy do 530d warto dobrać hamulce sportowe 3200 zł czy te standardowe tez spoko hamują? Zestaw Hifi jest całkiem ok czy warto dopłacić do Harmana? Muzyka głównie elektroniczna, nic ambitnego :D I ostatnie pytanie o asystenta parkowania czy to coś warte czy wystarczy kamera cofania? Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Hej. Co do wątku AR tutaj sprzed kilku postów - ja mam nową Giulie Veloce 2.0 280 koni w napędzie Q4 z ZF8HP i zero kłopotów, fenomenalnie jeżdżące u wyglądające auro za dobre pieniądze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.