Treść opublikowana przez YogiPL
-
M340i Touring Alpine Weiss 2026 (DE)
Mnie jak dotąd najlepszą średnią udało się w maju zrobić (8.2) ale to tylko dlatego że trochę więcej po autostradzie śmigałem, najgorszą miałem w pierwszym miesiącu posiadania auta, chyba się faktycznie coś "docierało" tam bo 9.9 apka bmw mi wyliczyła (to było głównie dookoła komina), potem już spadało co miesiąc ;) Tyle, że jedną z pierwszych rzeczy którą zrobiłem w aucie było zakodowanie domyślnego trybu Sport Individual żeby się pozbyć S&S, to pewnie też negatywnie na spalanie mi wpływa ale myślę że wyższe obroty (i brak ciągłego wyłączania/odpalania) pozytywnie za to na skrzynię i silnik.
-
M340i Touring Alpine Weiss 2026 (DE)
Podczepił się pod tira jakiegoś pewnie żeby statsy nabić ;)
-
M3 COMPETITION 2023 M DRIVE
A to xdelete można wrzucić w ogóle do nowszych aut? Bo na ich stronce przy tym produkcie jest "(up to build date 06/21)"
-
G21 LCI2 - 320d, Mpro, 19" 995M, RWD, Fire Red
Tak patrzę jeszcze na te twoje fotki, radar w zderzaku masz, czujniki w wyświetlaczu też - w zasadzie brakuje tylko guzików na kierownicy do kontroli dystansu i może dało by sie tam dokodować ACC?
-
G21 LCI2 - 320d, Mpro, 19" 995M, RWD, Fire Red
Co za dużo to nie zdrowo ;) ale ten czerwony z czarnymi detalami i wnętrzem tworzy fajny kontrast :)
-
BMW G21 330i xDrive by maciekelga
Z gwiazdką masz jeszcze Continentale
-
G21 LCI2 - 320d, Mpro, 19" 995M, RWD, Fire Red
Prędkość można łatwo wyłączyć przytrzymując Set na kierownicy. Hmm, w tym roku coś weszło? Mój z 2025 ma "front assist" ale oparty tylko na kamerze (nie ma radaru z przodu wcale).
-
G21 LCI2 - 320d, Mpro, 19" 995M, RWD, Fire Red
Hmm auto bez tempomatu aktywnego ale zamontowali radar? Ciekawe
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Piękna Bora, gratulacje ;)
-
G50 SOP 11/26...
Czyli efekt osiągnięty, drugi raz nie będą męczyć buły projektantów/inżynierów ferrari o ev ;)
-
G50 SOP 11/26...
Po prostu akcjonariusze ferrari truli dupe że musza zrobić EV, no to ferrari mówi "proszę, ale ostrzegaliśmy, że nikt nie chce ev ferrari" - i zrobili taką multiple że faktycznie nikt tego guana nie kupi 😂
-
Folia matowa Grizz na wyświetlacz
Albo aparatem z telefonu, wtedy widać te diody IR ;)
-
Folia matowa Grizz na wyświetlacz
Z sensorem to dla pakietu Driving Assistant Professional, tam są wtedy we wcięciu na górze ekranu przed kierowcą i po bokach sensory czy skupiasz uwagę na drodze, ręce na kierownicy etc.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Może głupie pytanie, ale klima faktycznie włączona (podświetlone A/C i AUTO w menu)? ;)
-
G20 330i xDrive, MSport, Portimao Blue
Zrobiłem testy, akumulatory Gisam trzymają parametry w miarę Pomierzyłem z obciążeniem 2A wszystkie chinole które mam i wyszło tak: 1 (2ah) (Noname) - 1427mah 2 (2ah) (Noname) - 1415mah 3 (2ah) (Noname) - 1450mah 4 (2ah) (Noname) - 1389mah 5 (4.5ah) (Gisam) - 4338mah 6 (4.5ah) (Gisam) - 4490mah 7 (4ah) (Gisam) - 4166mah Gisamy trzymają parametry, ale ten nonamey to pewnie faktycznie z "recyklingu" hulajnog aku.
-
G20 330i xDrive, MSport, Portimao Blue
Majfrendy 😅, ale to prawdziwy carbon i z tego co mogę znaleźć na necie nie różni się niczym od oryginału, nawet taśma taka sama/tak samo przycięta patrząc po fotkach. 450zł za taki dynks to troche przesadzają ;) u majfrenda ~90zł. Link jak by ktoś też chciał: https://pl.aliexpress.com/item/1005010137689787.html
- Czujnik NOX
-
G20 330i xDrive, MSport, Portimao Blue
-
G20 330i xDrive, MSport, Portimao Blue
Przy moim użytkowaniu auta (małe przebiegi i rzadko relatywnie na autostradach) nie brałem pod uwagę oklejania szczerze mówiąc. DIY tego nie zrobię, a za sam przód trzeba pewnie 5k położyć u fachowców (i mieć nadzieję że nie spierdolą tematu np nacinając lakier tymi nożykami) ;)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W sumie ciekawe, zimówki mam continentale ts860s "z gwiazdką" i tam rant jest, ale letnie goodyear F1 asymmetric 6 "z gwiazdką" go nie mają (mimo że zwykły asymmetric 6 go ma).
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Większość w tych rozmiarach ma chyba ochronę rantu, na delikatne obtarcie pomaga ale na bardziej ekstremalne przypadki to nie ma siły - to tylko nadlewka z gumy przecież ;)
-
320d xdrive Warto?
Moim zdaniem lepiej - nie krzyczy tak tym srebrnym nochalem ;) no ale kwestia co komu pasuje - Twoje auto Twój wybór
-
G20 330i xDrive, MSport, Portimao Blue
@GrzegorzKo nie dostałeś takiego zasilacza 21v do ładowania razem z tym? Gdzieś czytałem że one się nie ładują normalnymi ładowarkami makity ale też nie mam żadnej żeby sprawdzić. Nie rozładowałem jeszcze swojej sztuki, ale zamówiłem taki tester pojemności atorch lp24 z ali i mam zamiar pomierzyć faktyczną pojemność tych aku bo mi się nazbierało ich trochę do chinolitu, niektóre są podejrzanie lekkie ale rozkręcałem obudowy i ogniwa w środku są - podobno je robią z odzyskiwanych ogniw z hulajnóg itp więc może być loteria jak dobra jest konkretna sztuka.
-
320d xdrive Warto?
Ładny kolorek, to jest Sunset Orange? Dał bym tylko czarny grill (w g20 łatwo zmienić bo nie trzeba zderzaka sciągać)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
330i też, tak samo zresztą działało w 220i u mnie i u szefa w X5 wiec tu raczej Mki prawdziwe mogą być wyjątkiem ;)