Skocz do zawartości

YogiPL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YogiPL

  1. Mnie jak dotąd najlepszą średnią udało się w maju zrobić (8.2) ale to tylko dlatego że trochę więcej po autostradzie śmigałem, najgorszą miałem w pierwszym miesiącu posiadania auta, chyba się faktycznie coś "docierało" tam bo 9.9 apka bmw mi wyliczyła (to było głównie dookoła komina), potem już spadało co miesiąc ;) Tyle, że jedną z pierwszych rzeczy którą zrobiłem w aucie było zakodowanie domyślnego trybu Sport Individual żeby się pozbyć S&S, to pewnie też negatywnie na spalanie mi wpływa ale myślę że wyższe obroty (i brak ciągłego wyłączania/odpalania) pozytywnie za to na skrzynię i silnik.
  2. Podczepił się pod tira jakiegoś pewnie żeby statsy nabić ;)
  3. A to xdelete można wrzucić w ogóle do nowszych aut? Bo na ich stronce przy tym produkcie jest "(up to build date 06/21)"
  4. Tak patrzę jeszcze na te twoje fotki, radar w zderzaku masz, czujniki w wyświetlaczu też - w zasadzie brakuje tylko guzików na kierownicy do kontroli dystansu i może dało by sie tam dokodować ACC?
  5. Co za dużo to nie zdrowo ;) ale ten czerwony z czarnymi detalami i wnętrzem tworzy fajny kontrast :)
  6. Z gwiazdką masz jeszcze Continentale
  7. Prędkość można łatwo wyłączyć przytrzymując Set na kierownicy. Hmm, w tym roku coś weszło? Mój z 2025 ma "front assist" ale oparty tylko na kamerze (nie ma radaru z przodu wcale).
  8. Hmm auto bez tempomatu aktywnego ale zamontowali radar? Ciekawe
  9. Piękna Bora, gratulacje ;)
  10. YogiPL odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Czyli efekt osiągnięty, drugi raz nie będą męczyć buły projektantów/inżynierów ferrari o ev ;)
  11. YogiPL odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Po prostu akcjonariusze ferrari truli dupe że musza zrobić EV, no to ferrari mówi "proszę, ale ostrzegaliśmy, że nikt nie chce ev ferrari" - i zrobili taką multiple że faktycznie nikt tego guana nie kupi 😂
  12. Albo aparatem z telefonu, wtedy widać te diody IR ;)
  13. Z sensorem to dla pakietu Driving Assistant Professional, tam są wtedy we wcięciu na górze ekranu przed kierowcą i po bokach sensory czy skupiasz uwagę na drodze, ręce na kierownicy etc.
  14. Może głupie pytanie, ale klima faktycznie włączona (podświetlone A/C i AUTO w menu)? ;)
  15. Zrobiłem testy, akumulatory Gisam trzymają parametry w miarę Pomierzyłem z obciążeniem 2A wszystkie chinole które mam i wyszło tak: 1 (2ah) (Noname) - 1427mah 2 (2ah) (Noname) - 1415mah 3 (2ah) (Noname) - 1450mah 4 (2ah) (Noname) - 1389mah 5 (4.5ah) (Gisam) - 4338mah 6 (4.5ah) (Gisam) - 4490mah 7 (4ah) (Gisam) - 4166mah Gisamy trzymają parametry, ale ten nonamey to pewnie faktycznie z "recyklingu" hulajnog aku.
  16. Majfrendy 😅, ale to prawdziwy carbon i z tego co mogę znaleźć na necie nie różni się niczym od oryginału, nawet taśma taka sama/tak samo przycięta patrząc po fotkach. 450zł za taki dynks to troche przesadzają ;) u majfrenda ~90zł. Link jak by ktoś też chciał: https://pl.aliexpress.com/item/1005010137689787.html
  17. YogiPL odpowiedział(a) na dawgaj9969 temat w G20, G21, G80, G81
    Hmm, spojrzałem w iste i tam taki obrazek znalazłem, więc CHYBA ten 1/2/3 bo ten "przed" według pierwszego obrazka (element 1) jest na górze tej "buły" dostępny od góry silnika a ten "za" jest z dołu od strony wydechu (element 2 na drugim obrazku)?
  18. Z gatunku głupich gadżetów 😅
  19. Przy moim użytkowaniu auta (małe przebiegi i rzadko relatywnie na autostradach) nie brałem pod uwagę oklejania szczerze mówiąc. DIY tego nie zrobię, a za sam przód trzeba pewnie 5k położyć u fachowców (i mieć nadzieję że nie spierdolą tematu np nacinając lakier tymi nożykami) ;)
  20. W sumie ciekawe, zimówki mam continentale ts860s "z gwiazdką" i tam rant jest, ale letnie goodyear F1 asymmetric 6 "z gwiazdką" go nie mają (mimo że zwykły asymmetric 6 go ma).
  21. Większość w tych rozmiarach ma chyba ochronę rantu, na delikatne obtarcie pomaga ale na bardziej ekstremalne przypadki to nie ma siły - to tylko nadlewka z gumy przecież ;)
  22. Moim zdaniem lepiej - nie krzyczy tak tym srebrnym nochalem ;) no ale kwestia co komu pasuje - Twoje auto Twój wybór
  23. @GrzegorzKo nie dostałeś takiego zasilacza 21v do ładowania razem z tym? Gdzieś czytałem że one się nie ładują normalnymi ładowarkami makity ale też nie mam żadnej żeby sprawdzić. Nie rozładowałem jeszcze swojej sztuki, ale zamówiłem taki tester pojemności atorch lp24 z ali i mam zamiar pomierzyć faktyczną pojemność tych aku bo mi się nazbierało ich trochę do chinolitu, niektóre są podejrzanie lekkie ale rozkręcałem obudowy i ogniwa w środku są - podobno je robią z odzyskiwanych ogniw z hulajnóg itp więc może być loteria jak dobra jest konkretna sztuka.
  24. Ładny kolorek, to jest Sunset Orange? Dał bym tylko czarny grill (w g20 łatwo zmienić bo nie trzeba zderzaka sciągać)
  25. 330i też, tak samo zresztą działało w 220i u mnie i u szefa w X5 wiec tu raczej Mki prawdziwe mogą być wyjątkiem ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.