Treść opublikowana przez dziqsek
-
Problem z automatyczną skrzynią biegów BMW 525d 2008r E61
Bez komputera podpietego to Ci wywróże jak z kryształowej kuli, ale sam fakt który opisujesz wskazuje na problem z oleje/filtrem w skrzyni , może też byc konwerter lub blad na polaczeniu silnik-skrzynia ( sama kontrolka nie gwarantuje usterki samej skrzyni). Napisz moze skad jestes to poszukamy Ci jakiegos speca
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
I taki tez jest wlasnie plan czyli na luty bo yen miesiac jest juz mocno u mnie oblozony w grafiku a wiec robimy losye na luty : 1.berciak 2.brabusgt diagnoza tempomatu
-
e60 LCI jaki żarnik do lampy
Wyslij na pw linki do tych co kupiles
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Ja pierdziele skończcie już z tym przebiegiem 500tys km , wytłumaczyłem koledze dlaczego tak pokazało i tyle a Wy tu ciągniecie jakieś głupie wywody na temat przebiegu tego auta :mad2:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Ok ostatecznie dostalem potwierdzenie ze zarowki sa na stanie. Prosze o ostateczne potwierdzenie checi i bede rozsylal na pw dane z informacjami co i jak :cool2:
-
E87 Ksenony
Wszystkie lampy w bmw to bixenon. Zolta h7 na odblysniku pelni funkcje swiatel ostrzegawczych ( np jak migasz ze stoja policjanty) i pomagaja dodatkowo w nocy . W lampach poliftowych z tego co pamietam ( nie wiem napewno jak w 1er ale tak jest w 3 5 i 7 ) poloftach wewnetrzne swiatlo jest uzywane do doswietlania zakretow lub jest tam tylko atrapa
-
E87 Ksenony
Ja dbam o poprawnosc informacji na forum bo potem powstaja jakies chore teorie , urban legends i pelno pseudospecjalistow i to tyle. Taka moja funkcja na tym forum a wyzszosci nie udowadniam bo nie musze jeden sie zna na tym jeden na czym innym i nie spinaj sie tak bo chyba nie do konca zrozumiales sens moich postow. Mi np jak znajomy muzyk powie ze.falszuje albo jakis mechanik powie.ze.cos.robie.zle to sie nie spinam bo to nie moja broszka i mam prawo sie pomylic a ktos ma prawo mnie poprawic. Sugeruje wiecej spokoju ducha na ten nowy rok :cool2:
-
E87 Ksenony
Napisales.ze.zwykly modul nie obsluzy mu przeslony co jest bledem i o to wlasnie chodzilo ponadto w bmw nie ma xenonu i bixenonu jest tylko to drugie zolte swiatla drogowe sa ostrzegawcze i pomocnicze. Czytac umiem bardzo dobrze nawet w 5 jezykach :8) nie pisales.tez o poziomowaniu zanim ja o tym napisalem a jezeli juz edytujesz swoje posty zeby postawic na swoim i zmieniac ich tresc po fakcie to pamietaj ze pojawia sie taki ladny napis z godzina edycji : ps a w oznaczeniu jest XE a nie XS :wink:
-
aktualizacja sterowników w E60 LCI
Wychodziły do października 2012 roku w wybranych sterownikach zależnie od obecnego statusu I-level . Jeżeli ktoś ma Ci to zrobić porządnie to sprawdzi daty oraz porówna wersje softów i powie Ci co jest do aktualizacji a co nie lub co ewentualnie warto by było odświeżyć, no ale skoro pisałeś do ludzi którzy według Ciebie są ekspertami to zapewne już sie o tym dowiedziałeś...
-
[E91] zółta ikonka DPF
Róbta liste :mrgreen:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
No no widzę jak zwykle wielkie grono specjalistów... Taki przebieg wyskoczyl zapewne w module świateł i to jest normalne i jest spowodowane specyfiką zapisu pewnych błędów i ich translacji z hex - nie przejmuj sie niczym, ja na ten trick nabieram handlarzy jak jade z klientem po autko :norty: Jeżeli osoba która Ci podłączała komputer do auta o tym nie wie to radze zmienić specjaliste bo to raczej [BAD] a nie fachowiec a BOSCH-a może sobie wsadzić głęboko w pupke zarówno do "aktualizacji" ( jedyne co aktualizuje beemki to soft/hardware od BMW lub Autologic) jak i do pracy z diagnoza z BMW. BOSCH to zwykły kombajn do wielu marek a wiadomo że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego koniec kropka I przestańcie tutaj chłopakowi nieporzebnie poziom stresu podnosić bo z autem jest pewnie wszystko ok a nie jakies przebiegi po 500tys :duh:
-
E87 Ksenony
Proszę Cie nie pisz takich rzeczy... Wszystko mu obsłuży zwykły moduł poza poziomowaniem , i przesłona na xenonie będzie działać i żółtki w h7 się odpalą wedle upodobania
-
aktualizacja sterowników w E60 LCI
1. Jest sens 2. Za.duzo zeby opisywac i za malo zeby sie rozpisywac 3. Do 500- 1500zl z faktura vat zalezy gdzie i u kogo robisz. ile.jeszcze razy to pytanie zostanie.zadane ???
-
Problem z RING E60 oraz AHL
Eeee no panowoe sp9kojnie blad kurzschluss sie naprswia nie trzeba modulu wymieniac
-
[E91] zółta ikonka DPF
Jezdzi dalej :norty: grupowy zalezy jak zdaze albo w tym albo nastepnym miesiacu
-
Tempomat nie przyspiesza BMW E90
Ma tempomat aktualozacja raczej nie wplynela aczkolwiek objaw faktycznie ciekawy - z reguly jest tak ze albo dziala albo nie bez wybiorczego trybu. Zacznij od psikniecoem powietrzem sprezonym w wejscie manetki w pajaka moze jakoegos paprocha albo srodel czyszczacy zalapal. W razie gdyby nic nie dalo podjedz do serwisu gdzie bylismy ostatnio to gostek sprawdzi bledy ewentualnie ja szykuje powoli kolejne grupowe w wlkp i tam sie spotkamy to zerkne co i jak :norty:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Panowoe dzialamy vos bo kilka osob jiz na PW pytalo ? :roll:
-
[E91] zółta ikonka DPF
Jak na złośc byłem przedwczoraj przejazdem przez Krakow :| Kurcze w Twojej okolicy nie znam nikogo kogo z czystym sumieniem mógłbym polecić, chyba że poczekasz aż będę na grupowym w Katowicach :norty: Od razu powiem że zdalnie aktywowanie wypalania tutaj nic nie da bo oprocz wymuszonego wypalania trzeba tez zresetowac adaptacje filtra
-
Problem z 4x4,błąd 53A0
A Co się skłoniło do samodzielnej aktualizacji skoro jak widać nie bardzo wiesz jak to robić ? Skąd jesteś w ogóle ? trzeba teraz Ci znaleźć kogoś kto ma pojęcie :nienie:
-
Problem z RING E60 oraz AHL
Jeżeli chodzi o audio to dobrego speca masz w Extreme Car Audio we Wrocławiu, jeżeli chodzi o diagnostykę to masz Wrocław i Jelenią Górę, do wyboru do koloru żeby było w miarę blisko :mrgreen:
-
Wzroslo spalanie 530d automat
Nie ma ale lubi się skiepścić w złym momencie :norty: Dwa termostaty to koszt okolo 300zl i gdzies ze 100zł za wymianę :cool2:
-
chip tuning - wykres
Moja poprzednia 2008 318d z ICkiem customowym reszta na serii wyszla na programie finalnie 189 i 393nm zrobiłem nią prawie 100.000 km bez najmniejszego problemu :cool2:
-
[E91] zółta ikonka DPF
Jeżeli masz niesprawne termostaty nie ma szans żeby wypalanie sie zaczęło. Wymuszone wypalanie też jest jakimś rozwiązaniem ale koniecznie z logami na drodze, skad jesteś w ogóle to może kogoś w miarę blisko Ci wynajdziemy :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kokosku wrzuć choć jakieś poglądowe fotoski z work in progress , mysle że Mariusz się nie obrazi a my zostaniemy choć odrobinkę udobruchani :roll:
-
chip tuning - wykres
No no ... nawet chyba wiem co to za autko :norty: musi fajnie wiać niutem w twarz na starcie :8)