Treść opublikowana przez dziqsek
-
zrywa na jedynce
hmm, a czy przypadkiem dwumasowki nie sa w dieslach?? kolezka ma benzynke i wydaje mi sie ze tam dwumasowki nie ma
-
[e46]nawiew
mam dokladnie to samo, skrzypi, a wlasciwie tak terkota raz glosniej raz ciszej, probowalem roznych srodkow tam psikac, mechanika pytalem zostawilem mu auto mowil ze przeczyscil ale kupa, po 200km znowu terkota, ale tylko co jakis czas przez kilka minut O_o
-
Ikony na zegarach
u mnie jest dokladnie tak samo jak u Ciebie, a kontrolki od temperatury i paliwa swieca sie , ale tylko doslownie sekunde, potem tylko Eml i check engine
-
[E46]- falujące wolne obroty 320i benzyna
Oj poco piszesz , ze to juz bylo?? Napisz mu po prostu , że to ( prawdopodobnie) przeplywomierz i juz;)
-
Sprzęgło E36 323 - coś lepszego niz seria
hmm to jest ciekawe ze sprzeglem od diesla :D:D Ciekawe czy do mojej e46 320i m52 by podeszlo ;D
-
FILTRY JAKIEJ FIRMY WYBRAĆ?????
A nie myslales moze o filtrach z delikatnie wiekszymp przeplywem?? Typu K&N , Pipercross itp?? Ponoc w dieslach 2-3 konie mozna dorzucic takimi wkladkami....
-
Info o E46 318i 2.0 benzyna 143KM 200Nm
już mówię ja mogę powiedziec bo jezdzilem E46 318i 119km i 318i 143km choc nim krocej ;) A więc tak oba silniczki jak na 4 garki brzmią calkiem przyzwoicie, awaryjnośc praktycznie żadna, bo i co tam ma sie psuc ;) Oczywiscie zartuje jest sie co psuc, no ale jakos sie nie psuja, najczesciej padaja przeplywomierze i rdzewieja tlumiki czasami, ogolnie to polecam motorek tym bardziej e teraz mam e46 320i i zbiera sie prawie sekunde gorzej do 100kmh niz 1.8 143 konie ;/ Ale dzwiek silnika...... tego nie nadrobisz, wole miec troszke gorsze osiagi ale miec muzyke ;D Spalanie oczywiscie bedziesz mial mniejsze niz ja w 320i wiec kolo 8-10 w miescie i na trasie kolo 7-8 wiadomo ze mozna i wiecej ale bez ekstremalnego butowania dasz rade to spokojnie osiagnac ;) Ale dobrze Ci radze zastanow sie nad 323 lub 328i :D Spalanie moze litr dwa wieksze ale moc osiagi i przyjemnosc + dziwk jest nie do podwazenia!
-
[e46] Czy ktoś wymieniał kolektor
Sam kolektor poza bardziej głośnym i rasowym dzwiekiem duzo nie da, po instalacji trzeba by bylo sie wybrac na strojenie, co moze dac z 6-10km
-
Co z ta dmuchawa??
u mnie jest takie tyrkotanie, jak by sie w wentylator listek wkręcił, niestety mimo wielu oględzin dmuchania sprężonym powietrzem dzwiek co jakiś czas wystepuje;/ U ciebie jest tak samo ??
-
Klimatyzacja BMW e46
Na szczescie uzywany kompresor mozna kupic za 150-200zl + 50-100zl za robocizne i jest cacy :D
-
pytanie o wentylator klimy w E46 318i 1998
Ja mam u siebie tylko elektryczny wentyl za klima i nie mam wisko :jawdrop: Cos jest nie tak ?? Silniczek m52tub20 320i 2000rok
-
Regulacja reflektorów
wszystko jest w porzadku, tak powinno byc;)
-
POMOCY. Jak wymienić żarnik ksenon w E46?
bylo juz na forum kilka razy pisalem ja chyba z 10 odpowiedzi;/ Sciagasz gumowa oslonke, przekrecasz w prawy taki dynks na zarniku ( u mnie byl czerwony ;P ) potem odkrecasz cokol wokol zarnika wyjmujesz zarnik i postepujesz analogicznie w druga strone;) Aha i zarniki zawsze wymienia sie po2 sztuki, bo jka jeden sie konczy to drugi tez nie dlugo zdechnie pozdro
-
"chlupanie" paliwa ? Macie coś takiego?
JA mam cos takiego ale w Skodzie Superb, a tam po prostu jest kiepsko wygluszony zbiornik paliwa;) W E46 nie uslyszalem ani razu chlupania;/ MOze masz cos miedzy zbiornikiem a karoseria i ona/ono no to co jest miedzy nimi przenosi dzwieki i stad ten chlupot, bo tak byc nie powinno
-
automat problem rano z ruszeniem.
wymien filtr i olej w skrzyni i powinno pomoc;)
-
zestaw xenon - zarowki
oddaj sprzedawcy masz 7 dnia na zwrot towaru bez podania przyczyny, lub popros o wymiane na H1, jak koles jesst wporzadku nie powinien robic problemow
-
automat w coupe!
Nie mysl tylko bierz, po pierwsze automat jest zdecydowanie wygodniejszy na trasie, po drugie zmienia biegi szybciej od przecietnie zdolnego kierowcy wiec spod swiatel jak i na autostradzie masz zawsze minimalna przewage, jest wlasciwie bezawaryjny, a sekwencyna zmiana...... jak dla mnie bajka :D Osobiscie wolalbym poszukac 325i lub 330i ze skrzynia smg ;D
-
Wolne miejsce pod maską
fakt na podszybiu przynajmniej u mnie lezy sobie akumulator :D Niektore wersje maja go w bagazniku co moim zdaniem jest troszke gorszym rozwiazaniem :D
-
interfejs - Kraków ktoś ma , da się tym coś zepsuć
Ja sie podepne do tematu bo wiem ze kilka osob na forum ma lub mialo interfejsy i to nawet takie z mozliwoscia chiptuningu nawet wersji benzywnoyh z ews !! POchwalcie sie panowie
-
Chłodzenie
bo silnik nie zdazyl sie jeszcze wychlodzic..... Jest ciplo a komora silnika wzglednie szczelna wiec to nic dziwnego;) Hmm mowisz ze przy temperaturze na pion masz zimna chlodnice?? u mnie goraca juz wtedy jest mocno i sie poparzyuc mozna....
-
Jakby dusiło..
Zawsze najlepsza metoda jest podjechanie na kompa ;D Mozesz tez odpiac przeplywke pojedzic troszke az komp sie przelaczy na emulacje przeplywki i zobaczyc czy bedzie lepiej ( oczywiscie na poczattku moze przygasac itp, ale sprawdz tylko czy jka odepeniesz, i np wyjedziesz na droge i dassz mu buta czy sie poprawi ;) potem przeplywke podepnij i drugi raz to samo zrob, jak bedzie gorzej z przeplywka znaczy ze padla ;) Ewentualnie reset kompa przez odpiwecie i zlaczenie ze soba klem jest o tym na forum jak zorbic poszukaj;0
-
Carsoft 6.5
MOżna zdiagnozowaćjeżeli masz odpowiednią przejściówkę
-
Jakby dusiło..
OCZYWISCIE ZE BENZYNA POSIADA PRZEPLYWKE!!!!!! I to ona najczesciej pada w beekmach z tego co zauwazylem ;D Filtr powietrza,paliwa i przeplywka - to bym sprawdzil na poczatek;)
-
Krokowiec po angielsku
IDLE REGULATING VALVE( zawor regulacyjny obrotow biegu jalowego) z tego co pamietam ;) Piwo poczta lub na gg prosze :D
-
Pyatnaie o wersje silnikowa. :)
To wez 320i po lifcie, 170km w zupellnosci powinno Ci wystarczyc ja mma wersje 150km i nie jest zle;)