Skocz do zawartości

dziqsek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziqsek

  1. Po pierwsze kolego zmień TDI w profilu bo to wstyd taki błąd popełnić - TDI są w fałwejach Mapowanie z wersji m-pakiet ?? Nie ma czegoś takiego a już na pewno nie będzie to lepsze od napisanego programu przez profi tunera, baza do modów super... Kombinuj i wrzucaj fotosy :D
  2. Czyżby Bodega z działu 1er sie przymierzała ?
  3. dziqsek odpowiedział(a) na 126tomek temat w E90, E91, E92, E93
    1. Tak wystarczy same lampy, gdybys chciał wymienic maske to musisz tez wymienic zderzak ( skorupke) 2. Jeżeli masz już xenon potrzebujesz tylko przejściówki ( do kupienia w aso) 3. Tak trzeba razem z klapą , niestety kształt lamp jest inny
  4. dziqsek odpowiedział(a) na Dia20 temat w E90, E91, E92, E93
    Sprzęgło może żadnych oznak dziękowych nie dawać co najwyżej sie slizgac, za to dwumas powinien powodować drgania na postoju i przy przyspieszaniu ( wyczuwalne mrowienia), drgania budy jak dotkniesz reka powinienes czuc lekkie drgania na postoju + moze klekotac przy gaszeniu auta i lekko wstrzasnac buda przy gaszeniu
  5. Czasami taki cichy pisk jest a właściwie dzwięk taki piszcząco-chuczacy który slychac tylko jak wylaczysz radio i wentylacje inaprawde mocno sie wsluchasz wylawiajac dzwieki poza paskudnym klekotem diesla ;0
  6. Eeee tutaj jest elektryczne wspomaganie i nie ma zbiorniczka z plynem, sam się zdziwiłem jak u siebie nie znalazłem zadnego zbiorniczka tylko jakis elektryczny silniczek pod silnikiem :norty:
  7. Ja takie mam ;) wejda spokojnie
  8. Arnold poka zdjęcia tych ikonek :)
  9. A jakie sa koszta tych podstawek ??
  10. A u mnie ten dźwięk kompletnie zanika kiedy silnik sie porządnie nagrzeje a ja go trochę przepedzę np autostradą... dziwne dośc
  11. Drogi drogami, auto autem ale wąsiska to masz MEGA :D
  12. Ta ktora wstawiles ma DPF a o reszcie poszukaj na forum 3/4 aut u nas ma ten silnik...
  13. nie, wystarczy pociagnąc prąd do nich i tyle
  14. dziqsek odpowiedział(a) na kozaxx temat w E90, E91, E92, E93
    W teorii chodzi o to , że w USA z reguły jest ładna pogoda nie ma opadów śniegu ( nie liczymy tutaj KANADY) więc lampy sie nie brudzą ( jak wiadomo xenon brudny PONOĆ oślepia) , poza tym mają światła symetryczne więc tam ryzyko "oślepiania" nie wystepuje, a w praktyce w USA wiedzą z to g*wno daje tak naprawde wiec nie montują no chyba że bardzo chcesz i dopłacisz;)
  15. dziqsek odpowiedział(a) na kozaxx temat w E90, E91, E92, E93
    Pokaż mi gdzie za 1000zł założe spryski i poziomowanie z wymianą modułów kodowaniem i robocizną to zrobię to od razu. Przeglądy ?? Śmiechu warte nigdy nikt się nie doczepił mimo iż kilka razy zaobserwowali brak sprysków, dla nich się liczy że lampa idzie w dół i w górę przy odpalaniu, podobnie zresztą jak policja, Przyłożą czapeczkę zpbaczą że snop się reguluje i tyle, mimo miliarda kontroli w dzień i w nocy w różnych częsciach kraju nigdy nie miałem problemu, zwłaszcza że na lampie pisze BMW XENON . A światła dobrze ustawione nie oślepia cie bardziej niż takie z poziomowaniem, a jak słysze inne brednie to aż mnie skręca ze śmiechu. Podjedź no do mnie kiedyś a ja Ci udowodnie że nie oślepie nawet o 10% bardziej niż ty, a jeżeli zwrócę Ci koszty dojazdu, a jeżeli nie oślepi dostaniesz bitch slapa za pierdzielenie głupot na temat na który widocznie znasz tylko z teorii
  16. U mnie brzmi mniej więcej tak samo, któregos razu jak nie zapomne to wrzuce ten swój, kolego powyżej u Ciebie to straszliwie brzmi nawet przyodpalaniu , ogólnie to masakra :shock:
  17. Ja widziałem, u mnie w miescinie jest poliftowa M3 w sedanie . A odnośnie tego autka, to pierwsze co to gratuluję żony :norty: Autka również , i życze udanej eksploatacji i jakiegoś Turbo-kit-a bo pewnie za kilka miesięcy zabraknie Ci mocy :mrgreen:
  18. dziqsek odpowiedział(a) na kozaxx temat w E90, E91, E92, E93
    Już mi ręce opadają jak czytam mądrości życiowe w stylu "Pukniety w tył - to porażka na pewno sie rozpadnie" "jak nie wsadził ori xenonu z poziomowaniem i spryskami to odpada bo jak oszczędził na tym to oszczędza na wszystkim " itp... Ja sobie załozyłem lampy xenon bez poziomowania ( w praktyce nic nie daje) i bez sprysków ( I tak płyn schodzi w tepie expresowym) i wiem co mówie bo miałem juz 3 auta z ori xenonem.. Pukniety ?? Moje auto było walnięte w tyłek( nie wiem jak mocno) i poobijane w kilku miejscach , więc jest i lakier nie równy i trochę szpachli, i jeżdżę autem już 3 rok i 50tys km ( mam teraz 82tyskm) i jakoś nic strasznego sie nie dzieje i auto jeździ prosto , nie ściaga i nie puka, więc naprawde darujcie sobie wypociny o doradzanie ludziom tylko bezwypadków itp, lepiej kupić po stłuczce albo po malowaniu ale w fajnym stanie ogólnym, niż kupić auto u turka który kupił dwa na maxa rozbite auta poskładał je w jedno i dal specom którzy zrobili to tak że nikt sie niby nie pozna ( z reszta penie 40% aut tutaj tak właśnie jest zrobiona - ale miernik pokazał że nie malowany :mad2: ).
  19. dziqsek odpowiedział(a) na kozaxx temat w E90, E91, E92, E93
    I rzecz ma dołożony xenon , a właściciel nawet zaoszczędził na przełączniku świateł z ori xenonu za 100 zł z allegro
  20. Koło pasowe
  21. Moje juz nie parują, no w sumie delikatnie jedna ale to tylko w rogu więc praktycznie tego nie widać. A zrobiłem tak : Wyjałem lampy, wyciągnałem żarówki i porozłaczałem kabelki, potem nalałem do nich środka przeciw parowaniu szyb ( chyba był na bazie soku z cytryny i octu - a w każdym razie tak pachniało) pomieszałem , poruszałem, wylałem reszte podsuszyłem suszareczka i juz od ponad roku spokój :cool2:
  22. Jedź do Grzesia będziesz zadowolony
  23. Może wgrał sobie jakiegos gotowca przy chiptuningu i coś jest nie tak.. Sam jestem ciekawy czy mozna powrócic do fabrycznych ustawień mapy silnika np po chipie..
  24. 730d chipujesz i 740d wącha jej śmierdzące spaliny, 740d jak zachipujesz ostro to skrzynka klęknąc może, ale z drugiej strony dźwiek v8 w 740d jest naprawdę fajny , miałem kiedys okazję polatac taka z wydechami od Eisenmanna bodajże i bylo naprawde pięknie
  25. Możesz spóbować wymienić olej i filtr w skrzyni, koszt nie jest jakiś strasznie wielki, a jak nie pomoże to przynajmniej będziesz miał już to zrobione;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.