Treść opublikowana przez dziqsek
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Nie mam czujnika zmierchu ani tempomatu, moje lampy xenon były dokładane i kodowane więc kilka funkcji u mnie nie działa ;/ A doświetlania długimi jakoś sobie nie wyobrażam bo przy każdym skręcie bym walił komuś po patrzałach O_o
-
E90 Światła do jazdy dziennej
tzn jak ?? no jak włączysz to świecą , a masz wersję amerykańską ?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
No to wspólnymi siłami kolejny etap w historii programowania mamy za sobą ;) Teraz pora zabrać się za coś nowego ;) U mnie niestety nie udało się włączyć doświetlania halogenami próbowałem od wer_01 do wert_04 i pupa ;/
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Żeby nie było że jestem gołosłowny :
-
325d - chip tuning / virus / podniesienie mocy
Eeee ale moment to słabiutko mu pociągneli;/ A powiedz jak odczucia pzy 600nm ??:D
-
E90 Światła do jazdy dziennej
ktoś jeszcze próbował czy tylko u mnie działa ?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
http://w636.wrzuta.pl/plik/3sgru9JDDsG/fsw_psw oto moj plik, ja z tego co pamietam to zmieniałem tylko komende którą opisałęm wcześniej i BC_2 i BC_limit czy jakos tak na aktiv dałem chć nawet nie wiem co to daje
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Za kilka minut wrzucę muszę tylko skoczyć do autka i zgrać ;)
-
E90 Światła do jazdy dziennej
No widzisz ja wpadłem ;) A robi to się w module KOMBI , komenda : TAG_LICHT_AN na aktiv TAG_LICHT_AUS na aktiv Nie ma za co - przejdę do historii kodowania :twisted:
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Wiesz między 4300k a najtańszym chińskim syfem 6000k na pewno różnica jakaś jest, ale pomiedzy porządnymi żarówkami ( a o takich traktuje temat ) różnicy nie zauważysz.
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Panowie jakieś dziwne info sieją z tym spadkiem lumenów - tutaj kłania się wiedza "przeczytana" a nie praktyczna. 4300k mają z reguły 3200lm 5000-6700k mają 3000-3100l. 8000k mają 2800lm i tak dalej. Różnicy 100lm przy takim natężeniu światłą nie jeteście w stanie zobaczyć nawet gdybyście się bardzo starali, tym bardziej że ludzkie oko lepiej reaguje na tem. barwową w przedziale 5000-7000k niż na 3000-4500k, więc w praktyce widzi się LEPIEJ przy temperaturze 5000-7000k gdyż jest to tem barwowa światłą słonecznego do którego jesteśmy przyzwyczajeni i przystosowani. Kolego zarówno Philips 6000k jak i Philips 6700k ( na ebay można kupić ) oraz osram 5000k są w praktyce najlepszym możliwym wyborem palników. Uwierz miałem już ich sporo , ba nawet 12000k mi się kiedyś w lampach pojawiły i zakres 5000-7000k wprawi Cię w nocy w prawdziwą euforię z powodu jasności i koloru świała
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Powiedż że potrzebujesz dwie żarówki D1S do Skody Superb nowej lub Do nowego Paska i tyle
-
E90 Światła do jazdy dziennej
W module KOMBI zmieniasz DIGITAL_KVA na aktiv
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
To jest czysta loteria... u mnie nic sie nie dzieje wszystko pięknie działa i nie mam żadnego problemu w e46 też wkładałem chińszczyzne, w w211 ojciec wkladal chinszczyzne w pasku tylko ori zakladane i w zadnym aucie NIC się nie dzieje. Swoją drogą to nie bardzo wiem co ma żarnik do przetwornicy w palnikach d1s ale skoro ktos tak twierdzi ze moze sie popsuc to jego sprawa i lepiej dmuchac na zimne. Wejdz sobie na 6000k.pl ja u nich brałem do E46 a na well-done.pl ( czy jakoś tak ) do merca a do swojej jak pisalem jakies 5000k zwykle chyba od jabry ale nie pamietam juz i wszystk ojest cacy
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
ja od ponad roku jeżdżę na "tanich badziewnych chińskich " żarnikach i świecą świetnie , naprawdę nie narzekam rozkład światła w sumie na tyle dobry na ile pozwalają te badziewne soczewki które są w E9X. Konstrukcja chyba z czasów E46 a nawet nie bo w E46 miałem ostrzejszą granice światłocienia niż u siebie , porównywałem z kolegami jeden miał E90 LCI ( najlepsze światła i granica światłocienia ale żółtawy xenon ) , potem był koleżka z E92 na rożświetlonych już palnikach, potem ja a na końcu koleżanka z e90 na żółtych standardowych osramach :mad2:
-
[e90] NCS - jaka wersja ?
Oczyeiście, przecież to temat sprzed roku ;) Wrzucasz najnowsze BMW TOOLS do tego pliki z sp_daten i lecisz ptaszyno ;)
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
W DIS-ie jest opcja adaptacji i zwiększenia zarówno czułości czujnika zmierzchu jak i czujnika deszczu
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Tu bym sie kłócił, ja miałem ORi osramy ale wkurzał mnie ten żółtawy kolor i kupiłem z allegro 5000k za 120zł komplet dla testu 5000k ( na palniku jest naleka OSram Xenarc :shock: ) i światła jest zdecydowanie wiecej , na początku myśłałem że mi siętylko wydaje ale każdy kto ma xenon i ze mną jeżdzi jest pod wrażeniem jasności i ilości światła. Po porstu wyższa temp barwowa to światło przyjemniejsze dla oka
-
Regulacja prędkości
kupujesz manetki, odlaczasz akumulator zdejmujesz kiere zakladasz nowe manetki i nowy spod od kierownicy ( taki plastik chyba za 60zl w aso) kodujesz i jezdzisz ;)
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Trzeba było kupić żarówki Philipsa albo Psrama barwione to byś miał fajną temperature a tak przyzwyczaiaj się do żółci :mrgreen:
-
325d - chip tuning / virus / podniesienie mocy
Pisz do GC-S -a od nas z forum, i tyle w tym temacie.
-
lampy po lifcie- czy nie powinny jeszcze swiecic...
Każdy tak ma to test silniczków do regulacji wysokosci z kabiny
-
lampy po lifcie- czy nie powinny jeszcze swiecic...
Każdy tak ma to test silniczków do regulacji wysokosci z kabiny
-
Jaki zestaw HID do org lampy xenon
Może po prostu sobie dokłada xenony albo chce sam panik wymienic
-
mini-jack chodzi Tylko jedna strona głośników
Zgadza się, mi od jakiegoś czasu też tak robi i muszę poruszać kablem przy telefonie a potem koło gniazda i jest OK, czyli kabelek uwalony