Skocz do zawartości

sivy001

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sivy001

  1. sivy001 odpowiedział(a) na sivy001 temat w E32
    Dzięki po walczę z tematem i dam znać
  2. sivy001 odpowiedział(a) na sivy001 temat w E32
    Jak na razie żadnych konkretów w związku z tematem
  3. sivy001 odpowiedział(a) na sivy001 temat w E32
    Nie jestem fachowcem , ale jak gdzieś słyszałem jest to wpomaganie systemu przez tylne hamulce
  4. sivy001 opublikował(a) temat w E32
    Nie działa ASC+T od czego zacząc poszukiwania usterki . ABS działa proszę o opinie
  5. Jaki jest koszt rozrządu ( u mnie zaklekocze przy odpalaniu )
  6. sivy001 odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Dzięki
  7. sivy001 odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Ale czy brak katalizatorów ma wpływ na pracę sond , bo jak ma to czy jest sens wymiany sond
  8. sivy001 odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    W mojej Buni jest sekwencja i pali 25 po mieście to też chyba dużo ?
  9. sivy001 odpowiedział(a) na sewe32 temat w E32
    Witam sorry że się podepnę pod temat . Czy ma znaczenie brak katalizatorów dla pracy sond jak ma to jakie
  10. sivy001 odpowiedział(a) na sivy001 temat w E32
    Czy nikt naprawdę nie może mi pomóc ?
  11. sivy001 opublikował(a) temat w E32
    Witam , szukam elektromechanika w Warszawie który zna się na naszych 7 ,ale takiego co nie boi małych napraw.Pytam bo mam dosyć takich co w każdej usterce widzą remont silnika , skrzyni lub wymiane całego zawieszenia . Pozdrawiam i czekam na propazycję
  12. Raczej to miecz , miałem podobną dolegliwośc ale ja żeby wyłączyć dmuchawę wyjmowałem bezpiecznik
  13. sivy001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E32
    Więc gdzie ten przkażnik od klaksonu ( nie znam angielskiego) a mam automat
  14. sivy001 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E32
    Raczej to nie jest przekaźnik klaksonu u mnie go też nie ma , a klakson jest .
  15. Zainstalowane tak jak Katalizatory tzn; po jednym tłumiku przelotowym na stronę Zrobione na wymiar w firmie gdzie dorabiają tłumiki nietypowe , a sąndy zostały wmontowane w te tłumiki
  16. Witam , ja włożyłem dwa przelotowe tłumiki i wszystko jest o.k. ale mocy że ma więcej to nie zauważyłem (podobno wzrasta o 10%)
  17. sivy001 odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    Prędkościomierz działa poprawnie
  18. sivy001 odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    Wszystkie biegi działają oprócz wolnych ruchów wycieraczek , jak włączam wolny bieg to jest tylko czasówka nawet podczas jazdy
  19. sivy001 odpowiedział(a) na cylinder temat w E32
    Witam , czy oprócz sterownika , ktory jest pod siedzeniem i odpowiada za to aby wycieraczki pracowały tak jak powinny jest jeszcze cos ? Bo sterownik mam o.k. a wycieraczki nie mają wolnego biegu . To znaczy tego , co wycieraczki przechodzą w czasówkę jak samochód się zatrzyma .
  20. W V8 układ sam się odpowietrza
  21. Spróbuj znaleźć używany tłumik środkowy do V8
  22. Przerabiałem w swojej Buni tłumik środkowy ,ale u mnie załozyli dwa pojedyncze obok siebie i wywalili katalizatoty bo były szmelcowate i też zamiast katalizatorów założyli tłumiki i wydaje mi się że jest O.K.
  23. sivy001 odpowiedział(a) na amigo-s temat w E32
    Może nie wiemy , ale tym samochodem jeździła jakas głowa Państwa i cały jest kuloodporny , bo co za debil zakladal by szyby kuloodporne jak by blacha taka nie była? (Dobre szyby kuloodporne hi hi )
  24. sivy001 odpowiedział(a) na amigo-s temat w E32
    Wyobraź sobie jazdę tylko na jednym biegu (3 lub4) przez 200 km ruszanie itp nie polecam ,znajdź kogoś na miejscu . Może to faktycznie nic poważnego , ale jak koleś sprzedaje w tym stanie to znaczy że mu się nie opłacalo to naprawiać . ja jak moja skrzynka odmówiła posłuszeństwa (tryb awaryjny) to padłem na 4 tyś
  25. sivy001 odpowiedział(a) na amigo-s temat w E32
    Jak sama nazwa wskazuje,jest to tryb raczej na dojechanie do warsztatu, żeby zdiagnozować problem , ale jak można do warsztatu to i można gdzieś gdzie cię oczy poniosą ,tylko jak pamiętam (jak się mylę to proszę o poprawę) jest to tylko bieg 3 lub 4 i na tym jednym biegu dlugo nie pociągniesz

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.