Treść opublikowana przez sivy001
-
Nie działa ASC+T
Dzięki po walczę z tematem i dam znać
-
Nie działa ASC+T
Jak na razie żadnych konkretów w związku z tematem
-
Nie działa ASC+T
Nie jestem fachowcem , ale jak gdzieś słyszałem jest to wpomaganie systemu przez tylne hamulce
-
Nie działa ASC+T
Nie działa ASC+T od czego zacząc poszukiwania usterki . ABS działa proszę o opinie
-
Łańcuszek rozrządu-jaka długość
Jaki jest koszt rozrządu ( u mnie zaklekocze przy odpalaniu )
- 3.0v8 duuuzo pali POMOCY!!!
-
3.0v8 duuuzo pali POMOCY!!!
Ale czy brak katalizatorów ma wpływ na pracę sond , bo jak ma to czy jest sens wymiany sond
-
3.0v8 duuuzo pali POMOCY!!!
W mojej Buni jest sekwencja i pali 25 po mieście to też chyba dużo ?
-
3.0v8 duuuzo pali POMOCY!!!
Witam sorry że się podepnę pod temat . Czy ma znaczenie brak katalizatorów dla pracy sond jak ma to jakie
-
Elektromechanik w Warszawie
Czy nikt naprawdę nie może mi pomóc ?
-
Elektromechanik w Warszawie
Witam , szukam elektromechanika w Warszawie który zna się na naszych 7 ,ale takiego co nie boi małych napraw.Pytam bo mam dosyć takich co w każdej usterce widzą remont silnika , skrzyni lub wymiane całego zawieszenia . Pozdrawiam i czekam na propazycję
-
Dmuchawa ogrzewania pracuje caly czas na max
Raczej to miecz , miałem podobną dolegliwośc ale ja żeby wyłączyć dmuchawę wyjmowałem bezpiecznik
-
Co to za przekaźnik?
Więc gdzie ten przkażnik od klaksonu ( nie znam angielskiego) a mam automat
-
Co to za przekaźnik?
Raczej to nie jest przekaźnik klaksonu u mnie go też nie ma , a klakson jest .
-
katalizatory a strumienice w e38 4.4L
Zainstalowane tak jak Katalizatory tzn; po jednym tłumiku przelotowym na stronę Zrobione na wymiar w firmie gdzie dorabiają tłumiki nietypowe , a sąndy zostały wmontowane w te tłumiki
-
katalizatory a strumienice w e38 4.4L
Witam , ja włożyłem dwa przelotowe tłumiki i wszystko jest o.k. ale mocy że ma więcej to nie zauważyłem (podobno wzrasta o 10%)
-
Problem z wycieraczkami
Prędkościomierz działa poprawnie
-
Problem z wycieraczkami
Wszystkie biegi działają oprócz wolnych ruchów wycieraczek , jak włączam wolny bieg to jest tylko czasówka nawet podczas jazdy
-
Problem z wycieraczkami
Witam , czy oprócz sterownika , ktory jest pod siedzeniem i odpowiada za to aby wycieraczki pracowały tak jak powinny jest jeszcze cos ? Bo sterownik mam o.k. a wycieraczki nie mają wolnego biegu . To znaczy tego , co wycieraczki przechodzą w czasówkę jak samochód się zatrzyma .
-
e 32 ogrzewanie ....grzeje jak chce...
W V8 układ sam się odpowietrza
-
Tłumik środkowy 735i z LPG
Spróbuj znaleźć używany tłumik środkowy do V8
-
Tłumik środkowy 735i z LPG
Przerabiałem w swojej Buni tłumik środkowy ,ale u mnie załozyli dwa pojedyncze obok siebie i wywalili katalizatoty bo były szmelcowate i też zamiast katalizatorów założyli tłumiki i wydaje mi się że jest O.K.
-
Tryb awaryjny?
Może nie wiemy , ale tym samochodem jeździła jakas głowa Państwa i cały jest kuloodporny , bo co za debil zakladal by szyby kuloodporne jak by blacha taka nie była? (Dobre szyby kuloodporne hi hi )
-
Tryb awaryjny?
Wyobraź sobie jazdę tylko na jednym biegu (3 lub4) przez 200 km ruszanie itp nie polecam ,znajdź kogoś na miejscu . Może to faktycznie nic poważnego , ale jak koleś sprzedaje w tym stanie to znaczy że mu się nie opłacalo to naprawiać . ja jak moja skrzynka odmówiła posłuszeństwa (tryb awaryjny) to padłem na 4 tyś
-
Tryb awaryjny?
Jak sama nazwa wskazuje,jest to tryb raczej na dojechanie do warsztatu, żeby zdiagnozować problem , ale jak można do warsztatu to i można gdzieś gdzie cię oczy poniosą ,tylko jak pamiętam (jak się mylę to proszę o poprawę) jest to tylko bieg 3 lub 4 i na tym jednym biegu dlugo nie pociągniesz