Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Nie musi być nic wpisane. Podobnie jest w przypadku, gdy na samochodzie ustanowiony jest zastaw. W dokumentach auta tego nie znajdziesz. Nie rozumiem jednak tych wszystkich dywagacji. Idź do WK i wszystkiego się dowiesz. Tak jak napisałem wyżej, nikt tu na forum nie raczej szklanej kuli.
  2. Takie pytania to do wróża Macieja, albo jakiegoś innego posiadacza szklanej kuli.
  3. Musiało to być kilka ładnych lat temu. Wtedy niemalże z każdej osobówki można było zrobić "ciężarówkę". Obecnie nie jest to takie łatwe. VAT-7 szczegółowo określa wymogi takiego auta. Przede wszystkim przestrzeń bagażowa musi być większa i oddzielona od osobowej, czego zwykłe kombi nie spełnia.
  4. Że tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym. Kiedy miało to auto 195 tys ? W 2006? Wszechwiedzący Zenonie niczego nie zamierzam Ci udowadniać.
  5. Że tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym. Jeżeli ten fotel jest po 195 tys km to Polska jest największą potęgą w produkcji samochodów na świecie. Nikt Ci nie każe w to wierzyć. Auto ściągnięte z Danii z pełną historią.
  6. Nie przesadzajcie, że jak wymieniona szyba to od razu musiał być jakiś strzał :mad2: :mad2: Robiąc takie przebiegi, chyba nie trudno oberwać jakimś kamieniem na naszych drogach.
  7. Że tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym.
  8. Do oceny konkretnych aut z ogłoszeń jest odpowiedni dział.
  9. Sołtys odpowiedział(a) na gelu1 temat w E39
    Ja pi%$^$e. Co jeszcze odkopiesz?? :mad2: :mad2:
  10. Sołtys odpowiedział(a) na krzysiek4286 temat w E39
    Widzisz datę ostatniego postu :duh: :duh:
  11. Chyba trochę przesadziłeś z rozmiarem foty w podpisie.
  12. :duh: :duh: :duh: :duh: Kupujesz auto czy tekst ogłoszenia? Niektóre pytania miażdżą mnie po prostu.
  13. Sołtys odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Panowie i Panie ;) krótko i na temat znalazłem nowego mechanika godnego polecenie Pan Sławomir pracuje sam z Bratem bez żadnych młodocianych pracowników tak jak to jest w PiM zrobił mi silnik wymiana uszczelniaczy i planowanie głowicy jestem mega zadowolony dlatego postanowiłem go tu na FORUM zareklamować .Warsztat jest koło tandety tel: 516808358 możecie powiedzieć , że Rafał go poleca Mógłbyś rzetelnie i obiektywnie opisać sytuację z PiM. Tak się składa, że rozmawiałem z chłopakami o Twojej sprawie i nie jest ona tak jednoznaczna jak to przedstawiłeś. Odnośnie "młodocianych pracowników", co złego widzisz w przyjęciu na dwumiesięczną praktykę jakiegoś ucznia?
  14. Że warto zapoznać się z regulaminem.
  15. Obstawiam zwarcie wynikające z przetarcia kabli w gumowym łączniku pomiędzy karoserią a klapą.
  16. Sołtys odpowiedział(a) na clockens temat w E39
    Akumulator
  17. Wychodziły otwierane tylko kluczykiem.
  18. Kolega wie co to interpunkcja i wielka litera? :mad2:
  19. Tempo to zło!!! Jeśli nie szkoda Ci lakieru to działaj.
  20. 2.0d występuje po lifcie.
  21. Sołtys odpowiedział(a) na Zubiusz temat w E39
    Zerknij na regulamin zakładania tematów, bo Twój zaraz zostanie zamknięty.
  22. Sołtys odpowiedział(a) na Zubiusz temat w E39
    Kolega wie co to INTERPUNKCJA? Nie da się czytać takiego słowotoku.
  23. O jakich rysach piszesz, bo ja tu żadnych nie widzę.
  24. Robi się różnego typu rysy, czasami bardzo duże, jednak to nie jest tak, że ktoś kupi sobie Farecle :duh: , najtańszą polerkę i gąbki i zrobi wszystko na cacy. Ludzie poświęcają długie godziny, dni, aby dojść do wprawy, używając bardzo dobrych i niestety dużo droższych past od świętej Farecli :duh: , a Ty po obejrzeniu filmiku na youtube, chcesz robić tak samo. To, że sam sobie nie poradziłeś z rysą, absolutnie nie świadczy o tym jak twierdzi kolega bolo73, że drzwi trzeba ponownie lakierować.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.