Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. Przegląd robisz raz. Po założeniu LPG nie musisz robić dodatkowego przeglądu. Z papierami idziesz do WK i tam Ci wbijają informację.
  2. Sprzętem za 100 zł szkoda zawracać sobie głowę. Najtańszą, godną polecenia opcją jest www.motochemia.pl/polerka-elektryczna-k ... p-994.html
  3. Szyba nieoklejona ma przepuszczalność w granicach 70%. Jakiekolwiek oklejenie, nawet najjaśniejszą folią, wiąże się ze złamaniem przepisów.
  4. Sołtys odpowiedział(a) na chinka27 temat w E39
    To jest giełda??
  5. Może info za opłatą :twisted:
  6. Liczysz, że ktoś za Ciebie go zdobędzie?
  7. Jeśli chodzi o Twoje auto z podpisu (2002 r.) to po lewej stronie pod kierownicą.
  8. No są, ale z liftem nie mają nic wspólnego. P.S. Zanim zaczniesz innych wyzywać od debili, pasowałoby abyś sam co nieco wiedział na dany temat. ta lusterko z pamięcią :duh: bardzo ciekawe , bo pamięć lusterek kierownicy i fotela jest w module w fotelu możne mieć na ta wpływ ilość pinów dlatego piszą 5 8 12 itd ale nie ma czegoś takiego jak lusterko z pamięcią :mad2: Widzisz w ogóle co zacytowałeś? :roll:
  9. No są, ale z liftem nie mają nic wspólnego. P.S. Zanim zaczniesz innych wyzywać od debili, pasowałoby abyś sam co nieco wiedział na dany temat.
  10. W e39 nie ma lusterek przed i po-liftowych.
  11. Ktoś ogarnięty bez problemu wrzuci dużą navi do przedlifta.
  12. Primo: 330d to seria 3, jeśli to ma być e39 to szuksz 530d. Secundo: tzw. "mała nawigacja" (dolne zdjęcie) wychodziła w modelach przedliftowych, tj. do 08.2000r., "duża nawigacja" wychodziła tylko w poliftach czyli od 09.2000r.
  13. Naładuj akumulator.
  14. Sołtys odpowiedział(a) na marko25 temat w E39
    Pozamieniaj miejscami czujniki. Dowiesz się czy to ich wina czy też modułu.
  15. Sołtys odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    Gdyby to była ori lampa, to z całą pewnością dostałbyś informacje, o które pytasz. Niestety to co pokazałeś do chińskie badziewie, którego nie zamontuje nikt kto szanuje zarówno bezpieczeństwo, jak i swój samochód :8) Poza tym znając jakość chinoli, z dużą dolą pewności można powiedzieć, że jest to zrobione tak, że nie da się tego naprawić (nierozbieralna jednorazówka).
  16. Szybko ty Ty przeczytaj regulamin działu.
  17. A przerobić to trzeba , wtyczke od migacza i postój i wsio :D Cytujesz i sam odpowiadasz na swoje posty, dobre hehe :mrgreen:
  18. Przetrzyj to IPA i wtedy oceń czy udało Ci się poradzić z tymi rysami :mrgreen:
  19. Co ma rok produkcji do koloru kierunkowskazów? Zarówno przed jak i po lifcie były białe i pomarańczowe kierunki. Wszystko zależało od widzimisię pierwszego właściciela auta.
  20. http://www.javacardesign.com/indexpl2.php Widziałem wnętrze e39 zrobione przez nich. Byłem pod wrażeniem.
  21. Coś ten wątek reklamą mi zalatuje :mrgreen:
  22. Autorowi nie chodziło przecież o czyszczenie skóry. Bez wprawy opalarką można narobić niezłego bałaganu. Może coś takiego pomoże
  23. Napisz w odpowiednim dziale.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.