Treść opublikowana przez Sołtys
-
nie działa klamka
dyzio255 :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW Seria 6 BMW 645 wbaeh71060b293555
Sołtys odpowiedział(a) na czeslaw555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDaj VIN do tytułu.
-
żarówki halogenowe jakie? 530d 2003r
Ogólnie to pytanie niezbyt jasne. O którą lampę chodzi: przeciwmgłową, mijania czy drogową? Jeśli auto nie ma xenonu, to wszystkie są halogenowe. :roll:
- żarówki halogenowe jakie? 530d 2003r
-
525d 2002 r wymiana żarówki w zegarach
Zrób test zegarów.
-
Jaki kolor lakieru e39? orientblau metalic/toledoblau
Rozkoduj VIN i będziesz wiedział http://www.bimmer.work/
-
[e39 wszystkie] maska
Chodzi Ci o naklejkę z nazwą i kodem lakieru? Jeśli o tak, to wszystkie je miały w oryginale.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kierownica przełożona z 3, wgrany moduł ze świateł dziennych, czyli że pewnie podpiął ringi jako dzienne, co jest niezgodne z prawem, bo nie oszukujmy się ale te ringi świecą poprostu słabo. Moim zdaniem warto przejechać się zobaczyć. Za przeproszeniem głupoty wypisujesz. Z czego wnosisz, że kiera przełożona? Widzisz gdzieś tam ringi? Chyba nie wiesz, ale istnieje możliwość zaprogramowania świateł drogowych na światła dzienne (świecą bodajże na 30%), co jest w 100% zgodne z prawem.
-
Mobilajzer
A co to w ogóle jest? Pierwszy raz słyszę o czymś takim. :mrgreen: :mrgreen:
-
Bmw e39 2.0 98r Filtr powietrza
Ja to już zaczynam się gubić, czy co niektórzy ludzie piszą na serio czy sobie po prostu jaja robią :duh:
-
E39 konieczna wymiana licznika, jaki kupic ? jakiego nie?
Proszę Cię :duh:
-
Czujnik położenia wałka rozrządu, z 2.8 do 2.5?
Są dwa silniki 2.8, M52 i M52TU. Sprecyzuj o który chodzi. Poza tym najłatwiej sprawdzić na realoem.
-
BMW E60 530i, Lubin, WBANA71050B000877
Sołtys odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże na podstawie dowodu rejestracyjnego? :mrgreen:
-
e36 m3 WBSBF91080JC34452
Sołtys odpowiedział(a) na pzr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ autem nie, ale z regulaminem jak najbardziej viewtopic.php?f=44&t=72889
-
X5. WBAZW61080LU97964
Sołtys odpowiedział(a) na solanin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie link? Używaj interpunkcji.
-
Zamiana zwykłych lusterek E39 na składane fotochromy.
Ciekawe czy nie angliki :wink:
-
E39 m52b28tu chłodzenie
realeom, bmwfans
-
BMW E60 WBANA710X0B106418
Sołtys odpowiedział(a) na moras89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGoogle sie kłania. http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.aspx?Vin=WBANA710X0B106418
-
E39 rdza [zdjęcia]
Wstaw zdjęcia bezpośrednio, bo trochę irytujące jest klikanie w linki.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Primo: To nie jest temat do oceny konkretnych aut z ogłoszeń (do tego jest odpowiedni dział). Secundo: Zwykły handlarski bełkot. Niby czym charakteryzuje się rocznik modelowy 2001? Jest to po prostu poliftowe e39, zresztą jak wszystkie produkowane od 09/2000.
-
Panel klimatyzacji nawiewu
Możesz to napisać po polsku, stosując ogólnie przyjęte zasady, do których należy np. interpunkcja? Jak można pomagać komuś, kto cię nie szanuje? Przepraszam bardzo, ale tak to odbieram.
- Odma
-
Samodzielna renowacja lakieru
Pytam jeszcze raz: miałeś papier 400 w rękach? Widziałeś jakie wykończenie postawia po sobie taka gradacja? Po 2-3 przetarciach lakieru takim papierem wyłoni się goła blacha. Co chcesz wtedy pokrywać klarem i niby w jaki sposób chcesz go nakładać, sprayem? Nie wymyślono jeszcze technologii, aby usunąć klar zostawiając lakier bazowy i ponownie lakierować samym klarem. Stara szkoła dopuszcza matowienie karoserii przed polerką, lecz do tego używa się papierów 2500 lub 2000!!!!, chociaż i z tymi trzeba uważać, bo na rantach, zagięciach jeden nieostrożny ruch i mamy bubu. Obecnie kosmetyka samochodowa poszła na tyle do przodu, zarówno w przypadku maszyn, past, jak i padów polerskich, że osoba z odpowiednim doświadczeniem jest w stanie wykonać polerkę lakieru na poziome 90 - 95%, nie używając w ogóle papierów. Gdyby to była jakakolwiek sensowna opcja to nic bym nie pisał. Niestety to co zaproponowałeś, jest po prostu głupie, i nie chodzi o to czy zgadzam się z Twoją czy też nie. Twoja opcja to najprostsza droga do konieczności ponownego lakierowania auta. Sugeruję jeszcze raz: jeśli nie masz o czymś zielonego pojęcia to się po prostu nie wypowiadaj.
-
Samodzielna renowacja lakieru
Lakiernikiem nie jestem, niemniej w temacie kosmetyki samochodowej siedzę już parę ładnych lat. Tak bardzo Ci zależy, aby jakiś laik, stosując się do Twoich wypocin, musiał ponownie lakierować auto? Z mojej strony EOT w dyskusji z bam87. Nie ma co karmić trolla.
-
Samodzielna renowacja lakieru
:duh: :duh: :duh: Miałeś chociaż raz w rękach papier 400? Nie ośmieszaj się wypisując takie durnoty.