Witam bardzo To mój pierwszy post na tym forum więc jeśli zrobiłem coś nie tak proszę o poprawe :) zacznę więc zamierzam zacząć przygode z BMW to będzie moje pierwsze BMW dodam nie mam pojęcie kompletnie nic o tym samochodzie oprócz tego że bardzo mi się podoba dodam dwa linki czy możecie wypisać mi + i - na co zwrócić uwagę, w ogóle jak te silniki się sprawują jak blacharsko, zawieszenie itd. z góry za pomoc bardzo dziękuje jeśli chodzi o wygląd to serce bardziej mi się raduje do compakta