Treść opublikowana przez Sołtys
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
No pewnie, że trzeba zakodować.
-
F30 zderzak przod lci
Sporo rzeczy jest to zmiany. Jest to już opisane na forum. Poszukaj.
-
BMW f20 2013 mały/duży ekran nawigacji.
Skoro auto z 2013, to nie da się zmienić samego ekranu na większy. Konieczna jest również wymiana jednostki. Na koniec niezbędne kodowanie.
-
BMW f20 2013 mały/duży ekran nawigacji.
Zależy Ci tylko na dużym ekranie czy całej navi professional? Jaka data produkcji auta?
-
Zmiana nawigacji z business na professional
Bo oczywiście wszyscy wiedzą jakie masz auto.
-
Jaki rozmiar opon można założyć na feldze 19
Podałem fabryczne rozmiary.
-
Jaki rozmiar opon można założyć na feldze 19
Masz xDrive? Jeśli tak, to wszelkie kombinacje z oponami to proszenie się o kłopoty. Fabrycznie są to felgi w dwóch szerokościach i powinny być takie opony: - przód 8x19 225/40R19 - tył 9x19 255/35R19 Na 9" masz opony 225? :shock:
-
Problem z PDC na ekranie LCD - BMW F30
Zakodowałeś HU? Wszystko dobrze podłączone, zgodnie ze schematem? https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f31-320d-tou/wiring-functional-info/driver-assistance/park-assist-systems2/park-distance-control-pdc/GONCqAFh
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Możesz wgrać tylko takie jakie masz obecnie i to na pewno nie będzie żadna z tych co wymieniłeś.
-
Łopatki błędy 803407, C98C04, CF2101
Jeśli impedancja jest mniejsza, to wydaje się to możliwe.
-
Łopatki błędy 803407, C98C04, CF2101
Manetki na pewno z F10? Np. manetki z F30 wyglądają tak samo, jednak różnią się impedancją i nie będą pracować prawidłowo.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Tu masz lepszą stronę https://www.auto-treff.com/wcf/index.php?article/396-styling-397/
-
Jakie felgi / opony do F3x
No nie bardzo https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=8H71-EUR-07-2016-F31N-BMW-318d&diagId=36_1974
-
Jakie felgi / opony do F3x
Ile razy trzeba Ci napisać, że NIE TRZEBA programować i NIE MA ZNACZENIA, który czujnik w którym jest miejscu. Jakie znaczenie ma to, co miałeś w jakimś tak aucie? Zakładasz koła z czujnikami, robisz reset w iDrive i TO WSZYSTKO.
-
Posiadam Bmw 330i lci maska przedlift do polifta
Nie ma różnic.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Ad. 3. Zależy to od czasu jaki mija od odryglowania auta do włączenia zapłonu. Jeśli np. po otwarciu auta wkładasz coś do bagażnika i dopiero wtedy odpalasz auto, system zdąży się już załadować i nie zobaczysz ekranu powitalnego. Jeśli otwierasz auto i od razu odpalasz, to zobaczysz ekran powitalny.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Jeśli masz oryginalne czujniki, to niczego nie trzeba programować. Robisz reset z poziomu iDrive'a i tyle.
-
F30 czy kierownica z łopatkami zadziała?
Były bez.
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Ale na ten moment nie jest.
-
Bluetooth
Popracuj na składnią zdań, bo tego słowotoku nie da sie czytać.
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Kolejna kwestia jest taka, że nie da się włożyć używanej jednostki. Musi być nowa.
-
Bmw f30 kodowanie BMWICODER
Przełącznik świateł masz na ustawiony na Auto?
-
Aktualizacja map - Download Manager nie widzi dysku USB
Z tego forum
-
Android screen - Andream 10,25', 4G, 8 core
Może warto by było przejrzeć istniejące wątki. Nie jesteś jakimkolwiek pionierem. Temat wałkowany wiele razy.
-
Wymiana panelu klimatyzacji
Zależy co rozumiesz po pojęciem "kombinacji"? Do wymiany nagrzewnica (a więc wyciąganie deski rozdzielczej), kodowanie, etc.