Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. No i co zyskałeś kupując entrynav? Jakieś nowe funkcje? Nie sądzę. Ori mapy to jakaś kpina. Są nieaktualne w momencie ich publikacji. Nie ma dróg oddanych ponad rok wcześniej. Ja od ponad roku używam androida i uważam to za najlepszą zmianę jakiej dokonałem. Navi zawsze aktualna: Yanosik, google lub offline'owy HERE. O innych możliwościach nie ma co mówić. Wszystko co daje android.
  2. Zmiana ekranu poza możliwością jego podziału, nie daje żadnych dodatkowych funkcji. Zainstaluj Spotify na komórce i przez BT przesyłaj muzykę.
  3. Masz navi business? Zmieniłeś sam ekran, czy również jednostkę?
  4. No to spróbuj wygenerować.
  5. Esysem normalnie zakodowałem m.in. temperaturę kół i sportowe zegary, więc z bimmercodem również nie powinno być problemu.
  6. Tak, tylko musisz mieć VIN dawcy, bo na jego podstawie jest generowany FSC.
  7. Ja miałem taki emulator. Działał bez jakichkolwiek problemów z jednostką entrynav, czyli taką, jaką masz. https://pl.aliexpress.com/item/32613024875.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0f8nEVJe
  8. Brakuje Ci końcówek Lecąc od lewej: - niebieski - antena GPS - beżowy - Bluetooth - bordowy - wyświetlacz - biały - USB w podłokietniku - zielony - USB w schowku pasażera - niebieski - podłączenie mocowania telefonu - biały - antena radia AM - czarny - antena radia FM Masz tylko zmieniony VIN, nic nie było kodowane? Jak dokładałem navi w F20 (w ogóle nie było) musiałem dorzucić emulator. Skoro u Ciebie navi jest fabrycznie, to nie wiem czy emulator jest potrzebny. Trzeba zgłębić temat w internetach.
  9. Bluetooth masz wbudowany w jednostkę. Nie jako osobny moduł. Co niby wg Ciebie na to wskazuje? To jest 2012 rok, więc stara jednostka, na 99% z combox'em.
  10. Rozkoduj VIN. Jeśli w aucie nie było grzania, to mat na 100% nie ma, a panel pewnie zmieniony.
  11. Masz w ogóle lusterka składane elektrycznie? Domykanie szyb z pilota: FEM_BODY -> 3053 -> KOMFORTSCHLIESSUNG_FB trzeba dać aktiv. Zrobisz to aicoder'em.
  12. Takie zdjęcia udało mi się wygrzebać (sorki za jakość) Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są na forum, ale niech stracę :twisted: - android jest większy niż 8.8 - są z czarną obwódką - telefon przez BT mam cały czas połączony z ori HU (wszystkie funkcje działają) - do GPS potrzebna jest dodatkowa antena (u siebie, aby android szybciej łapał sygnał, ori antenę podłączyłem do androida, a tą dodatkową, co była z androidem podłączyłem do ori jednostki) - nie wiem o co chodzi w ostatnim pytaniu
  13. To właśnie Remote Services daje możliwość włączenia m.in. wentylacji. Ja po wykupieniu tej usługi za 1zł, dostałem możliwość aktualizacji map za free.
  14. Przeczytałeś mój post?
  15. Ja tych opcji nie mam, ale po wykupieniu usługi Remote Services mam możliwość zdalnego uruchomienia wentylacji za pomocą aplikacji. Jak widzę, nadal jest promocja i można wypróbować usługę (miesiąc za 1 zł).
  16. Niczego nie usuwasz. Instalujesz nowe mapy i tyle.
  17. Masz w ogóle lusterka składane elektrycznie?
  18. Czekaj, szklaną kulę zaraz wyciągnę.
  19. Entrynav jak najbardziej umożliwia upgrade ekranu na 8.8 Trzeba tylko jeszcze zmienić te dwie opcje: HU_ENTRYNAV> HMI> DISPLAY_SIZE_RESOLUTION = 8.8_1280x480 HU_ENTRYNAV > EXBOX> DISPLAY_VARIANTE = breites_display
  20. Bimmercode'm tego nie zrobisz. Potrzebujesz enet i E-sys.
  21. A, proszę, powiedz mi, czy po zamontowaniu androida, fabryczny DAB jest dalej dostępny? jak z jakością dzwięku? a co najważniejsze, jak wygląda kwestia podłączenia telefonu przez BT, czy dalej łączysz się z autem, czy z nową jednostką androida? Nie mam DAB. Muzyki słucham z ori HU. Telefon również połączony z ori jednostką.
  22. Zastanów się nad androidem. Mam i polecam.
  23. No to albo zakładasz ori 8.8 lub tak ja ja, androida 10.25
  24. Nie sądzę by to było konieczne, przeciez te androidowe, także są dziesięcio calowe i nie trzeba nic ciąć. Tylko te już są wyprofilowane pod deskę. Przy ekranie z X5, trzeba ciąć Kolega ma małą navi, więc stawiam na Route.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.