Cześć wszystkim. Aktualnie jestem na etapie dokładania czujników parkowania na przód i na tył samochodu w F30 2018r, X-DRIVE USA. Niestety mój moduł nie nadaje się do podpięcia wiązek, stąd też moje pytanie. Czy ktokolwiek wie jakiego modułu mam użyć do podłączenia PDC? Może ktoś byłby tak miły i podpowiedziałby mi jaki numer nseryjny części kupić? Z góry dziękuję za poświęcony czas.