Skocz do zawartości

Godlik

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Godlik

  1. To jest mniej więcej tak: - z boksami jest najprościej, bo mają uniwersalne mocowania i pasują do każdych belek i różnego rozstawu - belki mają różną długość, ale jak będziesz miał dłuższe to się nic nie stanie (mówię o klasycznych belkach typu np THULE Wingbar evo) - jak masz kombi to jest łatwiej, bo relingi są bardziej uniwersalne - do sedana często musisz sam dokupić tzw. kit, czyli specjalny zestaw do mocowania do fabrycznych punktów. tak jak np. ten do G20: https://www.taurus.info.pl/bagazniki-i-uchwyty/bagazniki-dachowe/komponenty-bagaznikow-dachowych/zestawy-dopasowujace/thule-fixpoint-evo-7056-kit Ale najlepiej zadzwoń do jakiejś wypożyczalni i zapytaj, bo może mają akurat cały komplet
  2. A czy nie było przypadkiem tak, że AA jest tylko jeśli masz live cockpit professional? W moim przypadku auto rzeczywiście wyprodukowało się bez AA (marzec 2022) i potem była aktualizacja. Ale ja mam proffesional
  3. Niestety tanio nie jest. Ale zawsze możesz wypożyczyć. Kolega za zestaw box+belki płacił ostatnio jakoś 400 PLN za tydzień. Z boksów polecam Inter Pack zenith. Aerodynamiczny, w miarę cichy, no i tańszy niż THULE ;) https://www.interpack.eu/product-pol-4520-Box-dachowy-Inter-Pack-Zenith-6-6-czarny-metalik.html
  4. Oj tam 100-200. Najpierw trzeba takie podstawowe problemy rozwiązać, jak odpadająca kierownica... Dziękuję za takie premium... Ciekawe czy serwis przyjechał i naprawił mu pod domem :mrgreen:
  5. W ubiegłym roku przesiadłem się z Octavii 3 kombi (2018, po lifcie) do G21 (preLCI). Pierwszą zrobiłem w 4 lata 80kkm, G21 20kkm, więc mam już jakieś porównanie. Generalnie podpisuję się pod tym, co napisał kolega i do Skody już bym już raczej nie wrócił. - brakuje trochę miejsca w bagażniku, zwłaszcza że tam i tu mam go przedzielony na pół (pies) - moje nastolatki kwękały trochę na miejsce z tyłu, ale już się przyzwyczaiły (dostały za to 2xUSB-C z tyłu i własną strefę klimy) - na dłuższe wyjazdy i tak jeździmy z boksem na dachu, więc dajemy radę - Android Auto - miałem i mam, tego by mi na pewno brakowało - rozszerzone ledy w BMW są dużo lepsze niż ledy w Skodzie (ale w III nie było matrixów) - co ciekawe, 320i pali mi tylko odrobinę więcej niż Octavia 1.4 150KM Jakbyś miał jakieś pytania, daj znać. Ale powiem Ci, że w Twoim przypadku miałbym jednak zgryz...
  6. Dlaczego nazywacie to adaptacyjnymi LED...? Adaptacyjne to raczej matrixy, które wycinają poszczególne obszary. Tutaj tego nie ma. A te w konfiguratorze nazywały się 'rozszerzone LED'. Owszem, są skrętne, ale nic poza tym. I gdzieś czytałem, że mają nieco większy zasięg niż 'basic'. I tak, wewnętrzne soczewki to atrapy.
  7. No jak to jak... Chwilówka :mrgreen:
  8. Punkt 3 działa bezproblemowo w BMW. Ja też naciskam przycisk na kierownicy, mówię "nawiguj do pracy/domu/gdziekolwiek". Dostaję odpowiedź "OK, zrobię to w Waze" i mam.
  9. Na dnie, ale poniżej minimum? Bo na ciepłym silniku będzie więcej. Ale skoro włącza się od razu wentylator, to pewnie jest za mało. Jedź do serwisu :)
  10. Zbyt niski poziom płynu chłodniczego?
  11. adamjttk, a Teslą można już pojechać na wakacje dowolnie wybraną trasą, z dowolną prędkością (oczywiście w granicach rozsądku i obowiązujących przepisów), z rowerami na haku, zatrzymać się na dowolnie wybranej stacji, "zatankować" i po 10 minutach (z sikaniem) pojechać dalej...? Śmieszne są te dyskusje na temat wyższości GUI, Netflixa, itp., w momencie kiedy samochody elektryczne nie zapewniają podstawowych funkcjonalności, które powinny mieć samochody...
  12. Sprawdziłem i jest tak, jak napisałem. Jeżeli mamy ustawioną trasę, MAP przenosi do AA, jeśli nie - do fabrycznej.
  13. Wydaje mi się, że MAP wraca do Android Auto jeśli masz odpaloną tam nawigację i jakąś trasę. W innym przypadku wraca do nawigacji fabrycznej
  14. Tak, ja. Wersja: 07/2022.58 (albo: 22-07). Ściągnąłem kilka dni temu na telefon (chyba 460MB), potem została automatycznie przesłana do samochodu i przedwczoraj zainstalowałem. Nie zauważyłem żadnych istotnych zmian, które by się od razu rzuciły w oczy. A mogliby chociaż poprawić wyświetlanie informacji z radia, tak żeby nie były ucięte, czy też głupie wyświetlanie logo stacji (nawet w Octavii działało to lepiej, wystarczyło przytrzymać palcem obrazek w którym powinno być logo, i zapisywało się aktualne).
  15. Ciepło macie... U mnie w garażu pod blokiem (blisko bramy) jest -3 :)
  16. Potwierdzam, tak jest. Po całkowitym zatrzymaniu samo nie ruszy. Trzeba musnąć gaz, albo wcisnąć RESUME na kierownicy.
  17. Pierwszy raz wlałem ten zimowy, wcześniej był letni. Ale ja parkuję w garażu, może dlatego. Będę obserwował
  18. A z ciekawości, jaki to był? Bo ja leję ten z Biedronki. Więc albo jakość dobra, albo moje BMW się jeszcze nie kapnęło... ;)
  19. Też wlałem wczoraj prawie 4 litry zimowego. Nie miałem komunikatu o niskim stanie płynu
  20. Godlik odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    Nigdy nie używałem Yanosika, więc nie mam porównania. Ale (odpukać) już nie pamiętam kiedy dostałem jakiś mandat za prędkość. Więc na moje potrzeby Waze w zupełności wystarcza. Do tego działa na AA, więc mam go (je? ją?) na dużym ekranie.
  21. Godlik odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    A próbowaliście Waze? Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby apka nie pokazywała jakiegoś patrolu czającego się w krzakach.
  22. A co tam masz napisane? Że możesz robić co chcesz, a w razie fakapu BMW Cię grzecznie przeprosi i podstawi pod dom nową siódemkę? :mrgreen: :duh:
  23. A mnie ogarnia śmiech jak widzę tych wszystkich 'keyboard warriorów', którzy będą wygrywać w sądzie i co to nie oni, a jak przychodzi co do czego to potrafią tylko płakać na forum, że 'BMW cofnęło gwarancję, pomóżcie proszę...' Poczytajcie sobie najpierw o gwarancji. Możecie nawet na stronie UOKiKu: Gwarancja to – obok rękojmi – podstawa złożenia reklamacji. Jest to dobrowolne oświadczenie dotyczące jakości towaru złożone przez przedsiębiorcę, czyli gwaranta. Trzeba przy tym pamiętać, że gwarant dobrowolnie i samodzielnie określa swoje obowiązki. Może zatem przewidzieć różne wyłączenia, w zakresie których konsumentowi nie będzie przysługiwało żadne uprawnienie – np. wyłączenie gwarancji w stosunku do produktów z zestawu nieoznaczonych firmowym logo lub wyłączenie gwarancji ze względu na zainstalowanie oprogramowania innego niż to dostarczone przez producenta. Powodzenia w sądzie :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.