Treść opublikowana przez Godlik
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nom, 70 tys. ankiet to faktycznie reprezentatywna próbka... Obawiam się tylko, że z tych 55% co mogliby się ładować, zdecydowana większość nie czytuje Auto Świata a ich największym marzeniem (i granicą możliwości finansowych) jest coś kilkunastoletniego, idealnie "w eLPeGie", albo "w dizelku". Wszyscy Ci mówią, żebyś zszedł na ziemię, a Ty nadal fruwasz wysoko Aha, taki np. eon już potrafi wypowiedzieć umowę wielkiej firmie i zaproponować nowe stawki, które rzucają na kolana. I nie piszę tego, bo przeczytałem na onecie czy innym forum. Będzie ciekawie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W skodzie woziłem monety na myjnię ręczną. Teraz w G21 też mam zaślepkę.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
1. Czy G21 (pre-LCI) ma w standardzie ogrzewanie lusterek? Jeśli tak, jak się je włącza? Z ogrzewaniem tylnej szyby? 2. Czy wewnętrzny reflektor w lampie kiedykolwiek się włącza, czy to atrapa? Mam rozszerzone LEDy.
-
Co dziś kupiliście dla swojego BMW?
Nie boicie się tej taniej chińszczyzny? Kiedyś do poprzedniego samochodu kupiłem w Biedronce tani rozgałęziacz do gniazda 'zapalniczki' i pewnego dnia jeden z przewodów zaczął mi iskrzyć, a potem się po prostu zapalił... Dobrze, że akurat siedziałem w samochodzie...
-
Co dziś kupiliście dla swojego BMW?
Też polecam do bagażnika maty rezaw-plast. Idealnie dopasowane, z rantem i nie śmierdzą gumą. Gumowe 'dywaniki' do środka kupiłem w ASO i są OK, ale szkoda mi było kolejnych 6 stów.
-
Android Auto w g20 z 2020
Polecam Waze. Też należy do google. Dobrze prowadzi, pokazuje wszystkie ograniczenia prędkości, korki, samochody na poboczach, suszarki, fotoradary (czyli chyba tak jak Yanosik, prawda? bo nigdy nie korzystałem). Można samodzielnie zgłaszać wszelkie utrudnienia na trasie. Z Waze korzystam od kilku lat i wielokrotnie uratowało mi dupę przed Policją pochowaną po krzakach.
-
Zestawienie licznikow/zegarow G20
Nom, faktycznie trudna. Pilot do telewizora też schowałeś gdzieś głęboko? Na covida też się pewnie nie szczepiłeś, co...?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nowy taryfikator mandatów od stycznia też trochę uspokoił fanów szybkiej jazdy...
-
6P1 - aktualizacja /Android Auto i Apple CarPlay/
Hmmm... U mnie żadnych problemów - telefony, Waze, Google Maps, Spotify, radio internetowe, wszystko działa bez problemu.
-
Ubezpieczenie
Mi niestety się nie udało. Kilka lat temu wpadłem w dziurę w Warszawie na ul.Bokserskiej. Uszkodziłem oponę i pogiąłem felgę. Nie wzywałem Policji i to był błąd. Bo samo wysłanie zdjęć i pisma do zarządcy nic nie dało. Dostałem odpowiedź żebym spadał na drzewo, a jak mi nie pasuje to mogę iść do sądu...
-
6P1 - aktualizacja /Android Auto i Apple CarPlay/
Sprawdź tutaj czy Twoje BMW się łapie na akcję serwisową: https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html I jeśli tak, umawiaj się do serwisu
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Thule WingBar Edge 86cm (belka x2) + Thule Flush Rail Edge (stopy) + Kit 186007 Ja kupiłem czarne do białego lakieru i prezentują się zacnie. Jak robiłem research w necie to były też niższe. Ale uważaj z tym, bo jeśli chcesz montować boksa, to ta nieszczęsna płetwa rekina na dachu może przeszkadzać. Najlepiej przymierzyć przed zakupem.
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Aktualizacja wgrana, wersja softu 3/2022.57 Od razu miałem Android Auto i Car Play, wszystko pięknie działa, bezprzewodowo. Mam wersję z live cockpit professional.
-
6P1 - aktualizacja /Android Auto i Apple CarPlay/
Aktualizacja wgrana, wersja softu 3/2022.57 Od razu miałem Android Auto i Car Play, wszystko pięknie działa, bezprzewodowo. Mam wersję z live cockpit professional.
-
6P1 - aktualizacja /Android Auto i Apple CarPlay/
Przecież jest już akcja serwisowa... Kod akcji technicznej: 0065740300 Sprawdź, czy się łapiesz i umawiaj się do serwisu. Ja jadę we środę. https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html
-
G20 LCI
I słusznie! Zawsze dziwiłem się czemu oferują kierownicę z M-Pakietu jako niezależną opcje - przecież to nie jest w żaden sposób spójne z polityką marketingową. Oho, mamy tu eksperta od polityki marketingowej BMW :mrgreen:
-
G20 LCI
No jest drożej. "Moja" konfiguracja 320i kombi to jakieś +23 kPLN. I to bez kierownicy z M-pakietu, bo tu ciekawostka - nie można dokupić samej kierownicy (a tak mam teraz) - konfigurator od razu każe wybrać M-pakiet.
-
BMW 3 G20 - spalanie
Pierwsza dłuższa trasa (G21 320i): Warszawa - Włochy (okolice Florencji) - Warszawa. 4 osoby + pies w bagażniku + boks na dachu. Prędkości dozwolone autostradowe (wg GPS, a nie licznika) plus trochę lokalnych wycieczek. Razem 3 570 km, średnia z całości 94 km/h, średnie spalanie 7,1. Jak dla mnie spoko, 150-konna Octavia 1.4 TSI na tej samej trasie i w tej samej konfiguracji spalała 7,2 z boksem (6,4 bez boksa). EDIT: 225/45/18, tryb Comfort (i zawsze wyłączam Start-Stop, bo mnie wkurza)
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
(dubel, sorry)
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
No myślę... W końcu 'BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym' za 10k miał oferować m.in: "Możesz również korzystać z szerokiej gamy usług cyfrowych. Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania oprogramowanie pojazdu w prosty sposób otrzymuje bezprzewodowo ulepszone lub rozszerzone funkcje. Z naszymi pakietem Connected Professional masz pełną łączność. Umożliwia on zdalny dostęp do samochodu za pośrednictwem usług zdalnych. A integracja smartfonów zapewni Ci w Twoim BMW dostęp do aplikacji na Twoim smartfonie z systemem iOS lub Android." Jeśli to nie AA/Carplay to co...?
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jak zawsze ciary na plecach :P Mnie za każdym razem rozwala to:
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Ja pisałem, że aktualizacja będzie dostępna od 28.04, bo takie info dostałem w Bawaria Motors w Warszawie :)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No w sumie zależy ;) Startuję z Wawy w piątek po pracy. Za stary już jestem, żeby cisnąć całą noc.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Nie jesteś ;) W piątek startuję do Toskanii i robię sobie nocleg w okolicach Mikulova
-
DOŁOŻENIE NAWIGACJI BMW 3 G20
Dzwoniłem do serwisu w sprawie akcji 0065740300. Oprogramowanie na być dostępne od 28 kwietnia