Skocz do zawartości

jaavi666

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaavi666

  1. jaavi666 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Właśnie podpisałem leasing w PEKAO 113,3% przy rabacie 20% na auto (sam poszedłem do salonu z moją konfiguracją, miałem już wcześniej jedno auto od nich) zamówienie koniec maja, auto będzie za 6 tyg. Także wszystko zależy od salonu 🙂
  2. Ok dzięki, właśnie dostałem vin 🙂
  3. Właśnie dostałem sms że moje auto weszło dziś w produkcję, czyli teraz realnie jaki jest czas oczekiwania na pojawienie się go w salonie?
  4. Jedyny problem jest z tirami na przeciwka co mają takie małe światełka tego asystent nie łapie, reszta jest ok 🙂
  5. Dlatego każdy ma wybór, X6 jest świetnym autem jeżeli nie potrzebujesz aż tak wielkiego bagażnika dla rodziny 2+2 a chcesz coś wyższego lecz bardziej sportowego x5 jest za to bardziej praktyczne Mi się bardziej podoba x6, ale ze względu na praktyczność wybrałem x5
  6. jaavi666 odpowiedział(a) na gogoartur temat w X5 (G05)
    W dieslu 30d też tak jest?
  7. Ponawiając pytanie, czy ktoś dokładał jakieś rzeczy maxtona? mam na myśli spoiler, przedni i tylny spliter (chyba dobrze napisałem :D) i czy cenowo / jakościowo wypada okej w stosunku do OEM?
  8. Mi BMW Zdunek przy wymianie zaślepki w g26 zerwał folię z innego miejsca niezwiązanego z naprawą i mieli to w pompie, dlatego już nigdy tam nie pojadę Z ciekawości, czy polecacie jakieś dodatki mperformance lub maxtona? Myślałem nad spoilerem lub dyfuzorem z przodu. Mam też pytanie dotyczące osób które wożą z tyłu foteliki, chciałbym kupić jakąś matę żeby trochę ochronić siedzenie z tyłu od wgnieceń od fotelika, ktoś takie coś kupował?
  9. jaavi666 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    To ja już więcej sam ogarnąłem 🙂 To już lepiej iść samemu, ja dzięki braku pośredników dobrze żyje z ASO oraz z Handlowcem, zawsze idą na rękę a kumpel z innego aso jest w szoku że takie oferty mi dają 😉 Dokładnie, mam takie samo zdanie 🙂
  10. Do osób które odbierały niedawno auta, co wywalczyliście w gratisie? Ja sobie w innym aso załatwiłem po znajomości koła zimowe, dywaniki zimowe oraz matę bagażnika, przy przeglądzie zerowym zamówiłem montaż kamery eye 3.0 i jak w rozsądnej cenie będzie to planuje dokupić BSI+ i nie wiem co mogę od nich wyciągnąć jeszcze w gratisie na odbiór auta? Voucher na wymianę oleju po 2500km? Etui do kluczyków? (Żonie podoba się to błyszczące z cyrkoniami) jakaś zniżka na akcesoria typu bagażnik rowerowy?
  11. Koniec maja G05 30d
  12. Ja się właśnie dowiedziałem że planowany odbiór wrzesień / październik to raczej nieaktualny, bo będzie bliżej grudnia (kod: 111)
  13. jaavi666 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Tez nie każdy trzyma gazu w podłodze, ja np. Wziąłem 30d ze świadomością że głównie jeżdżę obwodnica te 100-120 także wolę mniejsze spalanie bo ja chyba nie umiem jeździć benzyną i spalanie mam powyżej 12 😄 co do komfortu przy prędkościach to ja powiem że w porównaniu do g26 przy 200 jest kolosalna różnica na korzyść x5
  14. Wiadomo, masz czujnik zderzeniowy i możesz do 30-40s wstecz nagrać
  15. Czy może ktoś wrzucić filmik z drive recoedera z lci 2025, z jednej z dwóch i czterech kamer? Zastanawiam się nad jakością nagrania czy warto jednak Eyewear 3.0 dokupić
  16. jaavi666 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Opiszesz więcej? Jak w śniegu i przy 160+ na autostradzie? Opony RF czy bez?
  17. jaavi666 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Z tego co widzę, to jest nawet opcja 19" na zimę (mam pakiet mpro, czerwone zaciski hamulcowe) pytanie czy przy 265/50 nie zacznie juz bujać na zakrętach. 275/45 20" wydaje się już lepszym rozwiązaniem a 21" to juz 315 z tyłu.
  18. Następne pytanie, zastanawiam się nad folią PPF. W poprzednim G26 miałem full front, jeżeli bym chciał montować do G05, to raczej full bez dachu (full front jest spoko, ale pozniej drzwi pod słońcem się różnią od elementów z folią) i pytanie, ile mniej więcej to wychodzi cenowo? wcześniej za full front do g26 płaciłem 5500 netto. Czy ktoś bawił się w te zabezpieczenia IGLA co montuja np. w Mobile Coders? Ile takie zabezpieczenie kosztuje i czy warto? Nie wiem czy warto bawić się w matę bagaznika i jezeli jak to jaką? Będę mieć opcje z manualną roletą i często wkładam wózek dziecięcy. Widziałem że są chyba dwie wersje, krótka i długa (żeby móc otwierać schowek w podłodzę). Myślicie że w aso mogę poprosić o dywaniki zimowe zamiast letnich? Mi te materiałowe średnio leżą będąc szczerym. Co ciekawego utargowaliście przy odbiorze auta? Jakieś breloki / voucher na wymiane oleju za 2500km itp.? Rozumiem, czyli po przekroczeniu 140km/h ale do 200km/h mam "level" -10 a jak nacisnę sport to będzie to -20, jest odczuwalna róznica między 10/20 na autostradzie?
  19. jaavi666 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Nowe ale prawdopodobnie trochę na magazynie były więc opona 2024 na 99%
  20. jaavi666 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    No to ja mam ofertę poniżej 10k na kompletne koła zimowe 20" z konfiguratora, konkretnie 8700zł brutto.
  21. jaavi666 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Hej, tak jak pisałem wcześniej na auto do produkcji (zamawiane koniec maja) "Przy rabacie 20% dostałem leasing 117% przy warunkach 25% wpłaty, 48msc, wykup 50%" Jeżeli nie jesteś w stanie ugrać sam rabatu, zawsze zostaje Ci broker jakiś (np. ja wysłałem oferte na samochodowy.pl i oni mają z automatu 21% rabatu do produkcji i ogarniaja finansowanie) ale masz też inne strony typu superauto itp.
  22. Do osób które mają pneumatykę, możecie mi wytłumaczyć jak to dokładnie działa? To moje pierwsze auto z takim czymś: - Czy przy wsiadaniu / pakowaniu rzeczy do bagażnika można obniżyć auto? - Czy nie zależnie od trybu jazdy auto dostosowuje prześwit do danej prędkości? (Miasto vs 210 km/h autostrada i czy jest sens przełączać wtedy na sport) - Czy mogę iść do zwykłego warsztatu wymieniać koła a nie do ASO? Bo tam gdzie to robię to podnoszą całe auto na podnośniku - Czy wymagany jest co jakiś czas jakiś serwis tego zawieszenia?
  23. jaavi666 odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie rozumiem jak można iść do salonu i z własnej woli zamówić x3 za tą cenę (rozumiem jakby był o połowę tańszy) bo jakość we wnętrzu to jakiś żart, klamki, deski rozdzielcze wyglądają jak w skodzie. Brałem leasing w BMWFS - wychodziło chyba 1 lub 1,5% drożej niż w innych opcjach - ludzie tak zachwycali jakieś velo leaisng - do dziś mają problemy z egzekwowaniem należności, no ale mieli 80zl na racie miesięcznie mniej. Za to mi leasing i aso idzie na rękę w KAŻDEJ kwestii, nawet płacą za mnie VAT przy szkodach OC gdzie w bmwfs jest to rzadkość 🙂 dlatego czasem lepiej odrobinkę zapłacić więcej a mieć spokój w jednym miejscu. Przy rabacie 20% dostałem leasing 117% przy warunkach 25% wpłaty, 48msc, wykup 50%
  24. Jechałem w obu rodzajach tapicerki demówką i ja nie poczułem żadnej różnicy, wziąłem podstawowe coffee bo cena i żonie wzór się bardziej podobał
  25. jaavi666 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Ja biorę letnie koła 22 (te czarne) i moje pytanie co polecacie na zimę? W dobrej cenie mój handlowiec jest mi w stanie załatwić czarne 20 z konfiguratora, warto? (Zawias pneumatyczny)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.