Treść opublikowana przez michal9986
-
E46 - dołożenie dodatkowych oryginalnych głośników
sprawdź po vinie czy nie miałeś jakiegoś dodatkowego audio jak nie ma wzmacniacza po lewej stronie bagaznika to powinna być chociaż jakaś wtyczka najlepiej jakbyś sprawdził gdzie idą kable z boczków eba chyba nic tutaj nie pomoże.
-
bm54 po naprawie pojedynczy trzask przy zapalaniu i gaszeniu
w te 180zł nie wierzył bym raczej proponuje ofertę z krakowa za ok 270zł sam korzystałem z ich oferty i są bardzo dobrzy w tym co robią
-
Tunery radiowe w E39?
każda navi ma dodatkowy tuner przeważnie jest to bm24 do navi 4:3 oraz bm54 do navi 16:9
-
Płyty nawigacyjne do BMW Polska + EU! Tanio!
u mnie na sprzedaż dostępne są mapy do nawigacji professional zapraszam na pw
-
Run flat
run flaty poprostu są twarde to ich główna,podstawowa cecha. właściwości jezdne zmieniają się nieznacznie. błędem napewno jest mieszanie run flatów ze zwykłymi run flaty są twardsze i przez to cięższe. a druga sprawa to inne bieżniki najlepiej jest kupować 4 jednakowe opony e60 to nie lanos że pojedzie na wszystkim tutaj wszystko czuć i wszystko ma wpływ na elektronike, bezpieczeństwo, prowadzenei
-
[e60] Roznice CIC a CCC - warto wymienic???
jeśli ktoś jest zaintereoswany to ja posiadam navi CCC oraz odtwarzacz CD po lifcie
-
E46 - dołożenie dodatkowych oryginalnych głośników
dodatkowe wiązki mogą być np stąd że ktoś wymianił boczki więcej głośników mają zestawy hi-fi ale do nich potrzebny jest wzmacniacz. Powinien być w bagażniku. radio może obsługiwać max 4 głośniki
-
[E36]Głośniki do 600 zł
forum caraudio się kłania kiedyś w tym siedziałem poszukaj, poczytaj i wybierz kilka modeli to pomogę wybrać coś konkretnego
-
bm54 po naprawie pojedynczy trzask przy zapalaniu i gaszeniu
oddać tuner jeszcze raz do specjalistów i niech poprawią swój błąd. Gdzie naprawiałeś tuner?
-
Dopasowanie radia w E60
samo navi + ekran idrive nie mam cena 1800zł rocznik 2006. szczegółowe info na pw
-
Nie świeci mi tylna lampa tylna diodowa e39 Touring
koniec lampy, albo styki nie kontaktują ale jak nie świeci jeden pasek to lampa do wymiany.
-
NAVI ori bmw
pewnie że jest z tym że to kosztowna impreza
-
bm54 po naprawie pojedynczy trzask przy zapalaniu i gaszeniu
źle naprawiona końcówka mocy
-
Dopasowanie radia w E60
koledzy wysyłam linki na pw
-
mapy do BMW 630
da się
-
E39 2001-navi-MK3
powtarzam słowa kolegi: NIE DA się odtwarzać filmów z czytnika, one służą tylko do czytania płyt z mapami czytnik mk4 ma ten plus że czyta mapy nagrane na dvd a zmieniarki oryginalne BMW czytające mp3 dostaniesz u mnie
-
BMW E60 Polski Lektor do Navi Business
do businessa nie ma PL
-
Kupie DVD z mapą POLSKI do e60 - navi professional
u mnie dostaniesz mapy info na pw
-
Dopasowanie radia w E60
mam całą nawi professional ale przed liftem do po lifta mam tylko ten odtwarzacz ewentualnie lampy po lifcie jak potrzebujesz.
- Dopasowanie radia w E60
-
Dopasowanie radia w E60
mam na stanie takie radio do sprzedania a druga sprawa, to musisz radio zaadoptować, każdy elektryk od bmw zaprogramuje ci radio. czasem nawet trzeba jeśli radio jest identyko jak poprzednie.
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
czujniki parkowania po lifcie są mniejszej średnicy a w związku z tym otwory w zderzaku są mniejsze mowa tutaj o zestawie fabrycznym M w aucie kupionym w salonie z takim pakietem jeśli chcemy dołożyć nowy zestaw M to otwory na czujnik będa miały większą średnicę, tak jak to jest przed liftem.
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
a niby gdzie ja piszę o zamiennikach??? czytam uważnie a ty doszukujesz się problemu gotowy zestaw z ASO wystarczy, do każdego zestawu dołączona jest instrukcja montażu gdyby nie dało się tego zamontować to w ASO nie było by dotępnego gotowego zestawu
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
zestaw m-pakietowy jeśli jest dokładany to jest taki sam dla przed i po lifta natomiast fabryczny ma mnijesze otwory na czujniki parkowania ponieważ po lifcie średniac czujnika jest mniejsza. zestawy m-pakietowe: 1) sedan/kombi 2) z pdc/bez pdc 3) malowane/nie malowane poza gotowym zestawem należy jeszcze dokupić pianki pod zderzaki i nadkola ponieważ fabryczne trzeba przycinać samemu
-
Co myslicie o takich felgach do e61 XD
http://allegro.pl/felgi-bmw-e60-e61-lci-m5-m-pakiet-styling-246-i1537533091.html