Treść opublikowana przez michal9986
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
w to że tuba gra niestety nigdy nie uwieże :nienie: adapter natomiast oczywiście ma swoje plusy... daje wyjście na chinche i można wzmak podłaczyć a jak wiadomo muza pod wzmakiem zawsze zagra lepiej niż fabryka. jakbym miał swoje stare autko to chętnie bym koledze zademonstrował jak gra dobre audio... za 5-6k zł :mrgreen:
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
panowie podłączenie zwykłego adpatera pod kable głośnikowe daje mizerne efekty najlepiej jest oddać radio do zakładu CA który wyprowadzi z niego 1/2 pary niskonapięciowych wyjść na chinche i wtedy ma to jakiś sens kable można pociagnąć pod podłogą BTW jakbyś posłuchał RE Audio SE lub SX w wersji 25cm to byś zmienił zdanie co do tego czy koniecznie jest zakładanie 30cm. Dla obrazowego porównania taki SX 25cm to jak ja 5 sztuk blaupunkta pozdro :cool2:
-
xenony - kilka pytan... :)
hehe dobre dobre :cool2:
-
zamontowanie subwafer 'a wzmacniacz 'a w e39 sed ostatecznie
rozwiązanie jest umieszczasz skrzynie z subem w obudowie zamkniętej w otwór na narty nastepnie gąbką wygłuszająca rozkaładasz ładnie naokoło membrany żeby bass szedł tylko do kabiny no i oczywiście ważny jest dobór sprzętu, zwykłe 300rms tu nic nie pomoże polecam suby PB ze starej serii 500rms lub RE audio
-
wybor felg 17"
i oto chodziło dziękuje kolego furka zacnie się preentuje na tych felach pozdro
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
nadmieniam że ma to głównie bajer bo wiadomo że rzadko jeździ sie na światłach przeciwmgilenych czy drogowych. chodzi o ładną barwę przed wszystkim a na drugim miejscu widocznosć od światel mijania mam xenony :D
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
oki dzięki koledzy odciągneliście mnie od tego zakupu w takim razie Paweł co z twoich propozycji zaświeci najlpiej na biało i zbliżeniowo do xenona?
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
hehe japońskie to nie to samo to chińskie :lol: ale tak poważnie to już miałem kupować... co jest z nimi nie tak, słabo święcą? co polecasz innego?
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
a skąd iwesz jak świecą? miałeś je? testowałeś? po pierwsze nie chińskie po drugie nie badziew po trzecie jeszcze nie kupiłem po czwarte lepsze niż philips blue vision
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
a jak chcesz zmienic sposob swiecenia zarowki hb3 na xenon???zalozyc niebieskie gumki :norty: czy pomalowac :norty: ??? zrobie z nich pisanke :-) http://www.allegro.pl/item315867143_zarowka_hb3_9005_65w_4200k_0pak_2szt_.html
-
wybor felg 17"
akurat dwa wyżej wyminione modele mi się nie podobają :lol: ja też wolałbym oryginały do e39 takie jak na samym początku zaproponowałem ale kolega mnie troche zmartwił że wyglądają optycznie na mniejsze wyczaiłem więc cos takiego: http://img132.imageshack.us/img132/6550/319809356ji2.jpg co o tym myślicie??? BTW czy ktoś wie czy serwisie dostane same oryginalne białe kierunki takie jak na fotce i czy ktoś zna cene?
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
już odpowiedziałeś na moje pytanie chodziło mi o barwe xenona bo wymieniam żarówke hb3 i chce żeby świeciła podobnie jak xenon dzieki
-
jaka barwa oryginalnej żarówki xenon?
pytanko jak w temacie chciałbym kupić zarówke hb3 o barwie takiej samej jak mój xenon, ktoś wie jaka tam jest barwa? wyjmowałem żarówka ale nie ma tam takiej informacji
-
wybor felg 17"
mam takie same teraz na E34, tylko na balonie 15" śliczne są:) możesz zapodać fotki
-
wybor felg 17"
oto mój drugi typ z tym że jest to model do 3jek a nie do 5tek i nie wiem czy będzie pasować i dobrze wygladać na 5tce http://www.allegro.pl/item317419633_bmw_17_do_e46_orginal_100_idealne_piekne.html
-
wybor felg 17"
Nie mam zdjecia E39 z tymi felgami, ale kiedyś widziałem "piątkę" na 17-nastkach tego modelu. Koła kompletnie gubią się przy gabarytach E39, rant pomniejsza jeszcze dodatkowo optycznie felgę. Niemniej jednak jeśli autko jest obniżone, w ciemnym kolorze z np. ciemną szybą taka felga idealnie sie wkomponowuje w E39 i razem to wszystko wygląda naprawdę ekstra. Trzeba jeszcze spojrzć na ET felgi, żeby nie chowała się ona głęboko pod błotnikami. niestety nie mam czarnej tylką srebrną bete :( i czrnych szyb też nie mam dobrze by było jakby ktoś zarucił e39 na tych felgach żebym sam się przekonał czy zapomnieć o nich i szukać czegoś innego
-
wybor felg 17"
podłączam się do tematu czy ma ktoś fotki e39 z takimi felgami: http://moto.allegro.pl/item321492740_super_felgi_bmw_17_idealne.html te mi się najbardziej podobają, ale nie widziałem jeszcze ich na e39
-
jak model radia CD pasuje zamiast kaseciaka?
a z obsługą takiego radia nie ma problemu? tzn czy stary dół w pełni kompatybilny jest z górą na CD?
-
jak model radia CD pasuje zamiast kaseciaka?
z tego co widze na fotkach to moja wersja to BE3251 ,wersja bez telefonu. I według mnie powinienem zmienić na PH 9860 lub Bussines CD RDS. Tylko skoro mozna założyć wejście liniowe to po co radio zmienić. podłączy się mp3 i też będize hulać
-
jak model radia CD pasuje zamiast kaseciaka?
witam kolegów chciałbym zmienić zwykłego kaseciaka na radio CD bussines jakich modeli szukać, które będą pasować bez żadnych przeróbek ma ktoś fotki takich modeli?
-
jaka moc żarówek do przeciwmgielnych i drogowych
witam jestem na etapie wymiany żarówek do wyżej wymienionych świateł czy można dać 100Watowe zarówno do przecimgielnych jak i drogowych czy może dać 65w do wszystkich albo tylko do przeciwmgielnych jakie powinno się założyć zgodnie z kanonami?
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
postojówki mają trzonek BAX9S który znacząco rózni się od w5w
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
postojówki są h6w
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
w e39 w5w nie pasują :roll: chyba nie jesteś zorientowany w temacie poza tym zwykłe ledy które są na allegro będą mrugać lub wogóle nie śweicić szukam rezystora tylko nie wiem jakiego aby działały
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
mijania mam Xenon jakby co i nie zmieniam go daj jakiegoś linka z allegro jeśli możesz bo sam coś nie moge znlaeźć