Skocz do zawartości

adriano666

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adriano666

  1. kupując nie wrócilem zbardzo na to uwagi, a strzały są ale tylko przy odpalaniu auta jak jest mało gazu w butli. odrazu napisze że cewki, świece, kable są wporządku. I może mi ktoś nie uwierzy ale podczas jazdy od ponad roku użytkowania auta nie miłem żadnego strzału
  2. dobrze wiedzieć, ale zdaje mi się żę mało kto to ma
  3. adriano666 opublikował(a) temat w E34
    Witam koledzy, przeglądałem ostatnio sobie allegro w poszukiwaniu silnika m50b20 moją uwagę przykól kolektor ssący :? , w moim autku wygląda nieco inaczej a mam także m50b20, i mam takie 2 tależyki na srubkach co widać na fotkch, powiedzcie mi co to może być http://img116.imageshack.us/img116/6013/foto399tf4.th.jpg[/img]
  4. dzis podczas jazdy rozpadł mi się tłumik środkowy, pewnie na dnaich zakupie nowy i zamontuje, ale mam pytanie czy można zamiast tłumika wstawić poprostu rure, i czy to wpłynie na osiągi, bo podejżewam że spadnie moment obrotowy . pozd.
  5. adriano666 odpowiedział(a) na adaho temat w E34
    lej valvoline max life 10w40 albo shella helix 10w40
  6. nie ufam żadnym serwisom, gdzie musze zostawić auto i nie widze co z nim robią. Uważam że jeżeli coś umiem zrobić wole wymienić, naprawic to sam, i mieć pewność że jadąć w trasie coś mi niewalnie.
  7. o chłopie, coś tak patrze że Twoja bumka była dobrze łatana :mrgreen: , nawet w moim kaszlaku nie jest tak źle :D , a wymiana progów to dobra sprawa jeżeli : - masz dobrego spawacza - ładnie wszystko spasujesz - i jeśli wytrzymają 2 lata to będziesz skakał z radości :duh: kolega miał robione progi i ogólnie całą blache po dzwonie, zrobioną w aso, i mijają już 2 lata i zaczyna wszystko wychodzić, łączenia(spawy) korodują, chciarz były zabezpieczone, i do tego auto nie jeżdzone zimą.
  8. adriano666 odpowiedział(a) na bonzo320i temat w E39
    nie czytałem dokładnie całego tematu, a masz sprawne tuleje w belce, łączniki, ostatnio zmieniałem dla kolegi w e39 te pierdułki to autko też się podniosło, nieznacznie alę zawsze coś
  9. jak wymienić olej w skrzyni biegów m50b20, jaki olej zalać, i jak się do tego zabrać ?
  10. motor life to raczej dobry środek, nie jest to moto doktor, czyli producent kiesielu do silnika :D
  11. adriano666 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    jeździłem już zadbaną 535 oczywiście bez gazu, i mam jako takie porównanie, a co do "v" jakoś nie przypadają mi do gustu, R6 od dawno kojarzyło mi się z bmw, a "v" raczej z muscle carami. pozdr.
  12. jeszcze bedzie próbował z jakimś uszlachetniaczem, może to pomoże, chociaż wymiana była by owiele lepsza
  13. adriano666 odpowiedział(a) na Sterna_e39 temat w E39
    jeżeli masz automat, to jest mniej roboty, ale jak nie to odradzam, i ogólnie odradzam, ciężka sprawa, do zrobienia ale nie wiadomo jak tozadziała, jeśli już to koledzy klubwicze w toruniu zajmują się takimi swapami. pozdr.
  14. Kolega wczoraj zmienił olej w swojej buni ma 2.0 24v, i miał półsyntetyk, klepały mu szklanki, i zalał shella 15w50, i ....... klepie dalej, czego to może być wina ?
  15. adriano666 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    i jednak bede poszukiwał 535 za granicami naszego kraju, bo obejrzałem już pare, w praktycznie każda była jeśli nie zajechana to zardzewiała
  16. adriano666 odpowiedział(a) na adriano666 temat w E34
    spalanie mnie nie przeraża, licze się z tym że będzie mi paliła ok 20 litrów/100, bede szukał i tego i tego, zobaczymy co znajde, i nie zamierzam sie spieszyć
  17. adriano666 opublikował(a) temat w E34
    Witam. Stoje przed wyborem zakupu drugiej 5, ma to być R6, zapas mocy, piękne brzmienie, i nie wiem co mam wybrać czy 3.5 211 KM czy 2.5 193 KM
  18. adriano666 odpowiedział(a) na mus102 temat w E34
    też mam taki problem tyle że raz na 2 miesiące
  19. tacy mechanicy, najlepiej szybki i po łebkach, dlatego jeśli ma się choc troche pojęcia o swoim autku takie żeczy jak wymiana olejów, płynów robić samemu, nie jest to trudne i nie zajmuje dużo czasu.
  20. na moje oko, powinno być, tego z 10 litrów przy spuszczaniu :? , ale nie wiem jak to jest z dieslem, ale wydaje mi sie że podobnie
  21. przy spokojnej jeździe tak do 120 trasa - 9 - 10 i przy letkiej nodze : miasto - 12 średnio - 12 - 11 na pb gaz + 1, 2
  22. adriano666 odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    no to akurat jest dobry żarcik :cool2: , chyba chcesz mieć odżutowiec a nie bmw turbo
  23. adriano666 odpowiedział(a) na karolass temat w E39
    w jakims poprzednim poście już pisałem troszke, ale napisze i tu. Jeżeli chcesz mieć pewność, co do wytrzymałości silnika, to pokolei: - remont(zakucie), wytrzymalsza uszczelka pod głowice - turbo + cały osprzęt - nowy wydech - 1 lub 2 komputery - + inne bzdetki jako bov itp. - nowe sprzęgło, - najlepiej most ze szperą Jeżeli sam bedziesz dłubał autko to mysle że z częściami zmieścisz sie w granicach 15 - 20 tys. zł, do tego strojenie w jakiejś firmie, o ile sie podejmie(nie zawsze chcą, wolą sami montować i potem stroić). Dlatego lepiej mieć "duże" zaplecze finansowe, wszystko razem jak na moje oko powinno się zamknąć w 30 tys, a moc jaką można uzyskać to pewnie ok 450 - 550 KM, tak mówili w VTG
  24. a czy przy wymianie wahaczy wymieniłes cos takiego jak wspornik drążka kierwniczego, lub chociarz tulejke na nim, ostatni jak robiłem u siebie zawieszenie to te gównienko powodowało drgania, przy hamowaniu, aż cały przód podskakiwał.
  25. dzisiaj robiliśmy małe porównanie z kolegą, jeździłem M50B20 swoim bez vanosa, i kolegi z vanosem, i zabardzo żadnych różnic nie odczułem, nawet jakby moje e34 lepiej smigało i się wkręcało, ale to może sprawka poprzedniego właściciela, który "coś" tam zmajstrował

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.