Treść opublikowana przez adriano666
-
M50B20 kolektor ssący, pilne
kupując nie wrócilem zbardzo na to uwagi, a strzały są ale tylko przy odpalaniu auta jak jest mało gazu w butli. odrazu napisze że cewki, świece, kable są wporządku. I może mi ktoś nie uwierzy ale podczas jazdy od ponad roku użytkowania auta nie miłem żadnego strzału
-
M50B20 kolektor ssący, pilne
dobrze wiedzieć, ale zdaje mi się żę mało kto to ma
-
M50B20 kolektor ssący, pilne
Witam koledzy, przeglądałem ostatnio sobie allegro w poszukiwaniu silnika m50b20 moją uwagę przykól kolektor ssący :? , w moim autku wygląda nieco inaczej a mam także m50b20, i mam takie 2 tależyki na srubkach co widać na fotkch, powiedzcie mi co to może być http://img116.imageshack.us/img116/6013/foto399tf4.th.jpg[/img]
-
520 M50B20 - tłumik środkowy
dzis podczas jazdy rozpadł mi się tłumik środkowy, pewnie na dnaich zakupie nowy i zamontuje, ale mam pytanie czy można zamiast tłumika wstawić poprostu rure, i czy to wpłynie na osiągi, bo podejżewam że spadnie moment obrotowy . pozd.
-
520i-wymiana oleju
lej valvoline max life 10w40 albo shella helix 10w40
-
konserwacja progow i podwozia przed zima
nie ufam żadnym serwisom, gdzie musze zostawić auto i nie widze co z nim robią. Uważam że jeżeli coś umiem zrobić wole wymienić, naprawic to sam, i mieć pewność że jadąć w trasie coś mi niewalnie.
-
konserwacja progow i podwozia przed zima
o chłopie, coś tak patrze że Twoja bumka była dobrze łatana :mrgreen: , nawet w moim kaszlaku nie jest tak źle :D , a wymiana progów to dobra sprawa jeżeli : - masz dobrego spawacza - ładnie wszystko spasujesz - i jeśli wytrzymają 2 lata to będziesz skakał z radości :duh: kolega miał robione progi i ogólnie całą blache po dzwonie, zrobioną w aso, i mijają już 2 lata i zaczyna wszystko wychodzić, łączenia(spawy) korodują, chciarz były zabezpieczone, i do tego auto nie jeżdzone zimą.
-
Nisko siedzi
nie czytałem dokładnie całego tematu, a masz sprawne tuleje w belce, łączniki, ostatnio zmieniałem dla kolegi w e39 te pierdułki to autko też się podniosło, nieznacznie alę zawsze coś
-
jak wymienić olej w skrzyni biegów m50b20
jak wymienić olej w skrzyni biegów m50b20, jaki olej zalać, i jak się do tego zabrać ?
-
520 24v popychacze raz jeszcze - ciekawostka
motor life to raczej dobry środek, nie jest to moto doktor, czyli producent kiesielu do silnika :D
-
535 czy 525 24v
jeździłem już zadbaną 535 oczywiście bez gazu, i mam jako takie porównanie, a co do "v" jakoś nie przypadają mi do gustu, R6 od dawno kojarzyło mi się z bmw, a "v" raczej z muscle carami. pozdr.
-
520 24v popychacze raz jeszcze - ciekawostka
jeszcze bedzie próbował z jakimś uszlachetniaczem, może to pomoże, chociaż wymiana była by owiele lepsza
-
523i zmiana silnika na 4.0
jeżeli masz automat, to jest mniej roboty, ale jak nie to odradzam, i ogólnie odradzam, ciężka sprawa, do zrobienia ale nie wiadomo jak tozadziała, jeśli już to koledzy klubwicze w toruniu zajmują się takimi swapami. pozdr.
-
520 24v popychacze raz jeszcze - ciekawostka
Kolega wczoraj zmienił olej w swojej buni ma 2.0 24v, i miał półsyntetyk, klepały mu szklanki, i zalał shella 15w50, i ....... klepie dalej, czego to może być wina ?
-
535 czy 525 24v
i jednak bede poszukiwał 535 za granicami naszego kraju, bo obejrzałem już pare, w praktycznie każda była jeśli nie zajechana to zardzewiała
-
535 czy 525 24v
spalanie mnie nie przeraża, licze się z tym że będzie mi paliła ok 20 litrów/100, bede szukał i tego i tego, zobaczymy co znajde, i nie zamierzam sie spieszyć
-
535 czy 525 24v
Witam. Stoje przed wyborem zakupu drugiej 5, ma to być R6, zapas mocy, piękne brzmienie, i nie wiem co mam wybrać czy 3.5 211 KM czy 2.5 193 KM
-
Znika Płyn z chłodnicy
też mam taki problem tyle że raz na 2 miesiące
-
wymiana płynu chłodniczego
tacy mechanicy, najlepiej szybki i po łebkach, dlatego jeśli ma się choc troche pojęcia o swoim autku takie żeczy jak wymiana olejów, płynów robić samemu, nie jest to trudne i nie zajmuje dużo czasu.
-
wymiana płynu chłodniczego
na moje oko, powinno być, tego z 10 litrów przy spuszczaniu :? , ale nie wiem jak to jest z dieslem, ale wydaje mi sie że podobnie
-
Ile pala wasze E-34 m50 b20(2.0 150KM)???
przy spokojnej jeździe tak do 120 trasa - 9 - 10 i przy letkiej nodze : miasto - 12 średnio - 12 - 11 na pb gaz + 1, 2
-
turbo do 523i
no to akurat jest dobry żarcik :cool2: , chyba chcesz mieć odżutowiec a nie bmw turbo
-
turbo do 523i
w jakims poprzednim poście już pisałem troszke, ale napisze i tu. Jeżeli chcesz mieć pewność, co do wytrzymałości silnika, to pokolei: - remont(zakucie), wytrzymalsza uszczelka pod głowice - turbo + cały osprzęt - nowy wydech - 1 lub 2 komputery - + inne bzdetki jako bov itp. - nowe sprzęgło, - najlepiej most ze szperą Jeżeli sam bedziesz dłubał autko to mysle że z częściami zmieścisz sie w granicach 15 - 20 tys. zł, do tego strojenie w jakiejś firmie, o ile sie podejmie(nie zawsze chcą, wolą sami montować i potem stroić). Dlatego lepiej mieć "duże" zaplecze finansowe, wszystko razem jak na moje oko powinno się zamknąć w 30 tys, a moc jaką można uzyskać to pewnie ok 450 - 550 KM, tak mówili w VTG
-
Bicie przy Hamowaniu co to może być...:( 525TDS..:)
a czy przy wymianie wahaczy wymieniłes cos takiego jak wspornik drążka kierwniczego, lub chociarz tulejke na nim, ostatni jak robiłem u siebie zawieszenie to te gównienko powodowało drgania, przy hamowaniu, aż cały przód podskakiwał.
-
Wymiana silnika 20 12V na 24
dzisiaj robiliśmy małe porównanie z kolegą, jeździłem M50B20 swoim bez vanosa, i kolegi z vanosem, i zabardzo żadnych różnic nie odczułem, nawet jakby moje e34 lepiej smigało i się wkręcało, ale to może sprawka poprzedniego właściciela, który "coś" tam zmajstrował