Treść opublikowana przez KrzychJ
-
Słabsze osiagi a sonda lambda
Byłem u mechanika u mnie to czujnik temp silnika padł i pokazało że ma temp -56C* i dobija ją ogromną dawką paliwa :duh: :mad2:
-
Słabsze osiagi a sonda lambda
koledzy podłączę się i mam takie małe pytanie miałem problemy z sondą wymieniłem ją parę miesięcy, a moje pytanie jest takie czy jak sonda padnie czy jest problem z odpaleniem samochodu bo mam taki oto problem (gdy samochód jest w garażu i nie pada na niego słońce to odpala super :cool2: ale problem zaczyna się gdy postoi od 7-17 w czasie prac na słońcu , nie chce załapać i od razu krztusi się a gdy dodam gazu troszkę to gaśnie dopiero za 3 razem odpali i słabo się kręci a przy tym zamułka, no i pierdzenie :duh: :mad2: )
-
Czy to jest typowy dźwięk bociana M40? VIDEO
Aha no to teraz załamka :mad2: , jestem w sumie z powiatu Wejher. ale jutro będę w Wejherowie bo musze parę części kupić do tapicerki z foty. napisz czy coś po 17.00 by ci pasowało i gdzie. pozdro. To mój nr :arrow: 665386796
-
Czy to jest typowy dźwięk bociana M40? VIDEO
dzięki wielkie :modlitwa: za odpowiedz ulżyło mi, czyli rozrząd wymieniam czym prędzej i niech go ustawią. pozdro
-
Czy to jest typowy dźwięk bociana M40? VIDEO
hmm to wtedy mój m40 też na złom??? :mad2: powiedzcie czy mam racje :mad2: i czy da się z niego coś jeszcze wyciągnąć powiem jeszcze że jak jest cały dzień na słoneczku to mam problem z odpaleniem i za 2 razem zaskakuje i jest z niego straszny muł kolega powiedział żebym wymienił rozrząd bo jest prawdo podobnie przestawiony i złe spalanie mam (mam opóźniony zapłon bo ciężko mu wchodzić od razu z wolnych obrotów na wysokie) Oto filmik http://pl.youtube.com/watch?v=BnHnmrQCUSg
-
Powyżej 130 śmiedzi w kabinie
masz wyciek skrzyni kapie ci na wydech i tyle mam to samo pogonie ją do 180 i mam taki smród że głowa boli :mad2: tylko smród jest gdy stanę a nie gdy jadę
-
wilgoc we wnetrzu auta
Wiedz na kanał i zobacz podłogę ja mam już spokój gdy ją zrobiłem , lub za przednim siedzenie jest taki patent do odprowadzania wody (nie wiem jak to nazwać) okrągły metalowy odprowadzacz wody o średnicy 10cm około, jest on właśnie za przednim siedzeniem zaklej go czymś (silikonem) i masz spokój
-
ustawianie zaplonu w M40
sGARY masz może taki problem że jak postoi ci na słońcu to masz problem z odpaleniem, aha jak rozrząd jest przestawiony o te np. 3 stopnie to czy DME ustawia zły zapłon :mad2:
-
Krokowiec i co dalej???
nagrzej bunie by nie gazować na zimnym najlepiej jak skądś przyjedziesz i sprawdź czy masz zapłon ustawiony dobrze czy się nie dławi, ja mam u siebie taki problem że mam z tego co się dowiedziałem rozrząd przestawiony o mniej więcej 3 stopnie i zapłon jest przestawiony
-
Problem z silnikiem :////
Załóż inny silniczek krokowy miałem to samo po włączeniu na luz silnik gasł (pożycz od kumpla jak możesz)
-
Problem z jupiterkami i szyber dach
Poradziłem sobie z tymi dwoma problemami pod dywanem (podłogą) miałem urwany kabelek zielono czarny jest tam ich kilka i są mostkowane ze sobą, znalazłem przekaźnik o który się pytałem jest obok przekaźnika od szyber dachu wyjąłem i włożyłem inny, dodatkowo szyber miał bóg wie czemu plus (napięcie) do konsoli środkowej i tam [BAD] blada (Sajgon aż miło) niewiadomo gdzie był podpięty więc znowu operacja na kablach podpiąłem się do już zdewastowanego (pociętego) kabla od zapalniczki szyber działa a wraz z tym, lampki do czytania. Jak bym gdzieś dostał poprzedniego właściciela to bym go z ,,jajka” powiesił za jego debilizm ale cóż chorym trzeba wybaczać!!!! To tyle myślę że komuś się przyda moja przygoda z tymi usterkami.
-
Woda w aucie :(
Nasuwa mi się jedna myśl po problemie ze swoją bunią, bita !!! mam pod podłogą kałużę, podłoga przetropiała że paluszkiem mogę ją skubać od strony pasażera, zobacz podłogę na 80 % myślę że masz podobną sytuacje Ps. to miejsce tylko mokre jest czy cała podłoga??
-
kłopoty ze światłami
Mam podobny problem tylko mi akurat oświetlenie wnętrza niechodzi w pozycji gdy otwieram drzwi, przełączam na max w prawo przycisk oświetlenie kabiny i chodzi Oświetlenie, no i szyber padł. co odpowiada za te lampki nie świecące gdy otwieram drzwi???
-
Problem z jupiterkami i szyber dach
Panowie nie pomożecie szukałem na temat tych lampek wewnątrz i nic a strasznie mnie to drażni jak otwieram drzwi a tu zero reakcji światła, bezpieczniki mam wszystkie całe jest oprócz tego jakiś przekaźnik jak tak to gdzie się znajduje
-
Problem z jupiterkami i szyber dach
mam problem z oświetlenie wnętrza i szyber dachem jest to jakoś powiązane ze sobą ____ A problem to taki że kiedy otwieram drzwi obojętnie które lampki wnętrza nie chodzą gdy przełączę by cały czas się paliły to działają od czego mam szukać jakiś schemat czy coś podobnego i drugi to szyber nie działa od czego szukać co najczęściej pada :mad2:
-
niewiem co sie dzieje
Jak powyżej kolega pisał mam taki sam problem wymiana świec kroka przepływka sonda itd. … litania co wymieniłem a beta dalej swoje podjechałem do nowo zapoznanego kolegi posłuchał, parę razy pogazował i oto problem zapłon mam o parę stopni przestawiony nie mam mocy, ma problemy z odpaleniem na ciepłym i te obroty skaczące raz do 1500 a raz do 850 pokrótce to kicha z tym i nie obejdzie się bez wymiany wałka i popychaczy i całego rozrządu
-
Co to za ustrojstwo na krokowym
http://img134.imageshack.us/my.php?image=obraz003ei7.jpg Panowie powiedzcie, od czego to jest (to regulacja krokowego)?? Miałem to zaklejone silikonem :mad2: da tempaków :zlosc:
-
obroty na biegu jalowym 1800 do max!! POMOCY
Miałem podobny problem i chyba nadal ma u mnie po odłączeniu aku to wpada na 2000 obr. i schodzi do 1800 obr. nie mam pojęcia co to może być ale ja zatkałem przepływke by nie zasysała tyle powietrza i na razie jest git, puki co ( dodam że boje się odłączyć aku) :mad2: a i mam mały problem bynia na zimnym silniku po około 5 min w czasie pracy na postoju, wstrząśnie nią, spadną obroty jedno razowo do 500 obr, sekunda mnie i znowu jest git :norty: wie ktoś coś o tym :?:
-
czy przeplywka bedzie pasowac??
ja miałem od e30 przepływke i pasowała
-
Falujące obroty
Ja mam coś podobnego po włączeniu świateł, nawiew, itp. bunia ma słabsze obroty i falują a jak dodam gazu to się letko dusi :mad2: i za chwile wskakuje na obroty
-
Nie odpala
nie to wiem że upływa trochę (zegar, komp., itp. pobierają by podtrzymać pamięć) ale mam ostatnio problemy z ładowaniem na biegu jałowym i bo ładuje mi 11.8v przy obciążeniu, i ze 3 razy nie mogłem go odpalić regulator napięcia to nie jest bo mam kupione nowy, i teraz tak szukam co mogło być przyczyną rozładowania akumulatora
-
czy Vanos działa?
Podłączę się pod temat Vanoso występuje też w 1.8i M40 1991r silnikach czy tylko w tych potworach
-
Nie odpala
ok ale są tylko opisy od czego one są ale ja potrzebuje od pompy i zapłonu jakie powinny być (65-30-87-87) bądź (65-30-87-87b) coś w tym stylu jaka ich oporność bądź podaj kolory tych przekaźników, a wyczytałem na forum że komuś przez nie prąd upływał 0.03v jak to sprawdzić bo mam też problem z upływaniem prądu i słabym ładowaniu na biegu jałowym, możliwe jest to że przez rozrusznik może upływać prąd bo coś z nim nie tak czasami sobie strzeli :mad2:
-
Nie odpala
Odpaliłem ją w końcu, włożyłem stare świece bo były suche, sprawdziłem cewkę zapłonową była ok. poprzemieniałem sterowniki w akcie desperacji (a ma ktoś schemat jakie sterowniki (przekaźniki) gdzie jaki ich symbol) i jaka może być przyczyna wieszania się sterowników bądź przekaźników po odłączeniu zasilania bo je na 80% podejrzewam :mad2: . No i gdy odpalił to znowu zaskoczył na 2000 obr. i spadały pomału do 1500 odr. :evil: Zostawiłem włączony silnik i zatkałem przepławkę tak by letko powietrze zasysała bo zasysała powietrze jak głupie i oto cud wskoczyła na normalne obroty tak jak by elektronicznie była otwarta przepustnica gazu ktoś miał lub wie co to za przypadłość :?:
-
Nie odpala
Ej koledzy kłócić się kiedy indziej, a tu nadal mój kłopot jest, to sterownik pada. Kiedy go kręcę z nogą na pół gazie to czasami takimi krótkimi skokami jak by chciał zapalić