Treść opublikowana przez michal_325d
-
e36_malowanie zacisków
podepne sie pod temat. Pytanko czy farba HAMMERAITE jest juz z podkladem czy zastosować dodatkowy jakiś podklad jak to jaki?? czy moze coś innego proponujecie do malowania?? i jaki kolor do srebrnej buni i srebrnych alusów, czarny czy srebrny??
-
[EXX] Naprawa cieknącego podszybia - mokry filtr
pozwolę sobie odświeżyć temat. co z tymi okrągłymi uszczelkami pod wycieraczkami można je kupić?
-
[e46] jakie oponki letnie polecacie 225/45r17
nie mam czujek a co było fabrycznej to nie wiem dokupiłem teraz aluski bmw 17 wzór 119 i muszę kupić 4 oponki. poszukuje dobrej opony ale żeby wystarczyła na trochę anie po jednym dwoch sezonach się skończyła. max za sztukę mogę dać 500. nie chce runflatow.
-
[e46] jakie oponki letnie polecacie 225/45r17
a te bridgesony to brac run on flat? nigdy takich opon nie mialem ale slyszalem ze na rf sie gorzej smiga
-
[e46] jakie oponki letnie polecacie 225/45r17
mam na oku: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, http://www.oponyplus.pl/index.php?p1635,opona-letnia-goodyear-eagle-f1-asymmetric-225-45r17-91y albo http://www.oponyplus.pl/index.php?p1442,opona-letnia-uniroyal-rainsport-2-225-45r17-91w a moze polecicie cos innego?
-
[e46] jakie oponki letnie polecacie 225/45r17
Witam tak jak w temacie jakie opony polecacie??
-
320d wymiana uszczelki tloczka hamulcowego PILNIE Pomocy
witam, dzieki udalo mi sie wyjać ten tloczek i zalozyć ta gumke. wszystko gra
-
320d wymiana uszczelki tloczka hamulcowego PILNIE Pomocy
Witam tak jak w temacie. Podczas wymiany klocków zobaczyłem ze mam delikatnie pęknięta uszczelkę na tłoczku z przodu. Pytanie jak ja wymienić?? (mam juz nowa) czy trzeba odkręcać przewód hamulcowy? jak później ewentualnie odpowietrzyć jedna stronę ? Czym go przesmarować po oczyszczeniu? Czym przesmarowac te dwa srebrne króćce co sa przy prowadnicach? Dzięki za jakąś szczegółową instrukcje.
-
320d jakie tarcze nawiercane wybrac??
Witam tak jak w temacie jakie tarcze na przód wybrać. Obecnie mam textara i dość często mi się przegrzewają a podczas deszczu kierownica drży. Słyszałem ze nawiercane bądź nacinane tarcze maja pomoc. I pytanie która firmę wybrać i czy później do takich tarcz trzeba dobierać specjalne klocki ?"? co myslicie o ATE POWER DISC? 320d 150 po lifice.
-
320d 150 WYKRES PO CHIPIE co sądzicie?
Dymić nie dymi tzn. może bardzo delikatnie. No odrazu mówili ze coś jest nie tak z dołem stawiali na przepływomierz, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć bo wymieniałem jakiś czas temu oczywiście na oryginalny. A robilem w diagtroniku. Jakieś pomysły co to moze byc z tymi moim dołem?
-
elektrozawór wody 320d
ile ta pompeczka kosztuje bo mnie tez chyba czeka wymiana, bo wyskoczył bład po podpieciu kompa
-
320d 150 WYKRES PO CHIPIE co sądzicie?
tak jak w temacie. Wklejam wykres po programie i przed. Wiem ze nie jest dobrze i pytanko co to moze byc?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95e7e9ae0af1b120.html
-
320D Wycieraczki problem z mechanizmem
pozwolę sobie odnowić temat. Pomoże mi wstawienie nowego mechanizmu bez silniczka??
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
Separator przeczyszczony? filtr paliwa i przewody pod ciśnieniowe wymienione? - Separator czyli odma tak?? jak tak to oczywiscie wymieniona, filtr paliwa nie wymienany a przewody wymienione
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
co do mojego wykrsu: filtry powymieniane, zaworki poczyszczone, egr wymieniony, turbo wymienione na nowe jakies 15tys. temu.
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
nikt nie chce pomoc?
-
320d 150km wykres z hamowni cos jest nie tak;(
Witam tak jak w temacie postanowilem sprawdzic ile tak naprawe jest tam mocy i wyszło nie tak jak powinno :( co to moze być?? http://wyslijto.pl/files/download/qi0ql2mq7z plik hamownia01
-
320d pytanie o zwiekszenie mocy chip/box
pozwole sobie odsiwzyc temat- a macie jakies opinie o firmie Diagtronik w Warszawie?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Obecnie mam wlasnie diesla i wiem cos o tym i dlatego chce sie skusic na ta benzynke. Poleciecie jakies zrodla dobrych ogloszen?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no wlasnie powypadowe, zniszczone itp. a na jakich portalach szukac oprocz polskich tych najpopularniejszych jak allegro, otomoto, gratka, mobile.eu. Znaciue jakies jeszcze inne a najlepiej zagraniczn. Te 0,8 oleju to szczegow ale dzieki za te uwage. czyli rozumiem ze raczej ciezko bedzie znalesc poliftowa do 45tysi?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam mam juz troche dosyc dieselkow i chce powrocic do benzynki i mam pare pytań apropo oczywiscie e46 i to po 2003r w benzynie. Z tego co wiem to najlepszy silnik jest 3.0 i 2.5 ten pierwszy jest znacznie lepszy ale tez to zadkosc w sendanie znalesc taka w manualu i z napedem na tyl bo tylko to wchodzi w gre. Chce sie dowiedzec czy naprawde jak sie trafi normalny egzempaz to nic tam prawie sie nie psuje? do jakich przebiego mozna szukac benzyniaków? . I gdzie najlepiej takiej laluni szukac? Może ktoś ma taka na sprzedaż najlepiej jeszcze w m-pakiecie. Orietacyjnie jak szykalem na mobile.eu to pare tam jest ale nie mam pojecia ile beda mnie kosztowaly opłaty za taki samochod chcac sobie go sprowadzic. I czy do 45tysi bym sie wyrobil. dzieki za jakies odpowedzi. kolego,nastepnym razem zatytuluj swoj watek poprawnie.ten Ci poprawilem.
-
320d - Dymienie na siwo podczas dłuższego postoju
wiem, wiem ze tak sie nowinno robic na dniach bede do wymienial
-
320d - Dymienie na siwo podczas dłuższego postoju
ja miałem podobna sytuacje z tym dodawaniem gazu okazało się ze zasłonięcie egru pomogło.
-
[E46] Montaż lichtpaket - tzw. jupiterki
Ja się już skusiłem, też udało mi się kopic zestawik trzech lampek z kostkami za 50zl;) bez tych podświetleń do "makijażu". I mam mały problem przednie oświetlenie działa idealnie łącznie z tymi do czytania dwiema lampeczkami, które są tak jak ktoś napisał uzależnione od stopnia podświetlenia deski rozdzielczej. Mój problem polega na tym ze lampki tylne działają ale tylko po jednej żarówce ta druga się nie włącza i tez nie działa ten przycisk. I pytanie do autora tej instrukcji czy u Ciebie ten przycisk działa i czy działają obydwie żarówki?
-
320d Oświetlenie wnętrza pytanie
Oki, chodzilo mi o to czy po zastosowaniu do Twojej instrukcji bedzie wszystko dzialo jak trzeba, ale widze ze tak. dzieki jak sie ocipli to bede chcial bo zrobic. pozdro