Treść opublikowana przez michal_325d
-
E90 3.0 d m-pakiet WBAVC91040KS09694
michal_325d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ktoś może coś wie o tej e90? http://m.otomoto.pl/C27352306 VIN: WBAVC91040KS09694 ja wiem tyle ze nie ma książki serwisowej ale właściciel twierdzi ze bedzie miał wydruk serwisów z aso i ze auto było serwisowanie. Przyznał się ze praawa strona była porysowana i naprawiona, szyby wszystkie niby oryginalne. Nie jest trochę zbyt droga?
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
Dzięki panowie za odpowiedzi, ale szukam albo po Lifcie 2.0 d 184 albo 164 ale jak r4 to po Lifcie. A przed liftem poszukuje 3.0d 330d albo 325d manualu. Jak narazie z miernym skutkiem :(
-
E90 330i 2008 WBAVB33506PS05775
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa "Amerykanka" miała być 2008( tak mam jak wchodzę w to ogłoszenie przez aplikacje) więc cena tej w porownianiu do tego forumowicza ktory sie obrazil i za kare w razie czego nie sprzeda mi auta ;)wydawala się atrakcyjniejsza. A co do tych 10 lat to wiem bo ostatnio sprzedałem swoją 10 letnia i ludzie narzekali ze Ubezpieczalnia im nie ubezpieczy, ze assistance im nie dadzą itp. A kupując auto licze się z tym ze po 2 latach będę chciał je zmienić i 10 letniej e90 nie sprzedam nawet nawet za 40tys.
-
E90 330i 2008 WBAVB33506PS05775
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo 320SI. Takie sprawy to sie raczej załatwia na PW a nie na forum ale spoko. Tak Twoja E90 jest niby taka idealna nie przeczę, że tak nie jest ale jej nie widziałem ale za 05rok to wydaje mi się ze jest zbyt droga, za 2lata będzie miała 10lat...A E60 była piękna sporo droższa ale wydaje mi sie warta tych pieniędzy full wypas. A co do poniedziałku to miałem zadzwonić i potwierdzić czy będę jechał czy nie, wiec z tego co pamiętam to nie umawialiśmy się. Pozdro
-
E90 330i 2008 WBAVB33506PS05775
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWielkie dzięki a myślałem ze jak auto przyjechało pare lat temu i wtedy był dolar tańszy to ze było całe albo naprawdę lekko uszkodzone a nie coś takiego. Jeszcze raz dzięki
-
E90 330i 2008 WBAVB33506PS05775
michal_325d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam czy ktoś może dowiedzieć się coś jaka była historia tego auta? Nr vin WBAVB33506PS05775, niestety nie mogę samodzielnie rozkodowac vinu bo obecnie mogę korzystać tylko z telefonu. Dzięki. Ja od sprzedającego wiem ze był "delikatnie" uszkodzony z przodu. http://otomoto.pl/bmw-330-C24497958.html
-
E60 525d WBANX510X0CT40166 Wawa
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki za zainteresowanie ale odpuszczam sobie ta e60 po przeczytaniu tego wszystkiego. Dziki
-
E60 525d WBANX510X0CT40166 Wawa
michal_325d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, ktoś coś wie o tym BMW? nr. VIN WBANX510X0CT40166 http://otomoto.pl/bmw-525-C27164477.html
-
Roznica miedzy 525i 218 przed i po Lifcie
Mam pytanie czy silnik 525 N53 czyli na bezposrednim wtrysku czyli po 2007r tez jest taki bezawaryjny jak jego poprzednik N52 o tej samej mocy czyli 218? Tam jest tylko różnica w wtryskach ? Jest to prawda ze te n53 znacznie mniej pali od n52?
-
E60 po 2007 525i
ok a silnik 525i N53 to chyba jest na bezposrednim tak?
-
E60 po 2007 525i
Ok dzięki a masz może jakaś fajna stronie z oznaczeniami i informacjami o silnikach jakie były w bmw w danych latach wsadzane?
-
E60 po 2007 525i
Ok a orietujecie się czy w e60 po 2007 były w 525 bezpośrednie wtryski ?
-
E60 po 2007 525i
no właśnie poszukuje 3.0 258 ale mam do kupienia ladna z PL z malym przebiegiem 525 218 i tak właśnie się zastanawiam czy jest duża róznica tych aut. Poprzednio miałem e 46 320d 04 zrobiona na 184km i 400 momentu i zastanawiam się czy nie będzie ta 525 podobnie przyspieszała do 200km/h co ta moja stara 320d/184.
-
E60 po 2007 525i
ok ale nie jest to silnik tak zbudowany jak ten po FL po 3.0i 272? bo tam z gazem to ponoć loteria
-
E60 po 2007 525i
Witam czy w E60 525i 218km po 2007 po lifcie są bezpośrednie wtryski? Można tam wsadzić gaz?
-
E60 dołożenie oryginalnych parktroników i pytanie o Mpakiet
Witam tak jak w temacie sprawa dotyczy E60 po lifcie 2007 z mala navi, mam pytanie czy wystarczy kupić czujniki oryginalne na allegro i moduł parktronika który jest chyba w bagażniku i to wystarczy? Kable są poprowadzone pod ten modul? Chce żeby działało to tak jak w oryginale. Co więcej trzeba zrobić pewnie coś tam przeprogramować? jak sprawa wygląda jeżeli chodzi o praktornik z przodu kolejny moduł? Pytam bo będę chciał zrobić Mpakiet wiec przy okazji chcę dołożyć czujniki. I teraz kolejne pytanie czy Mpakiet 3.0i 218 po lifcie (zderzaki i listwy róznia sie od przed litftowych)
-
jaki miernik lakieru?
Pozwolę sobie odświeżyć temat może jakieś nowe lepsze mierniki do polecenia macie? Ktoś coś może wie na temat tych ? 1) http://allegro.pl/miernik-lakieru-p-10-s-al-dokladny-pomiar-fe-i-al-i2829128697.html 2) http://allegro.pl/miernik-czujnik-grubosci-lakieru-mgr10s-aluminium-i2829117122.html 3 ) http://allegro.pl/miernik-grubosci-lakieru-tester-i2789959822.html Ten drugi mieli w serwisie Hondy ale pewnie ten z allegro to jakaś imitacja tego co tam mieli. Który będzie najlepszy, bede go potrzebował używać dość sporadycznie ale chce żeby był dokładny a nie żebym tylko pajacował przed sprzedajacym ;)
-
Wyszukiwarka oryginalnych alufelg do wszystkich modeli
O ta stronie właśnie mi chodziło. Dzięki
-
Wyszukiwarka oryginalnych alufelg do wszystkich modeli
Witam tak jak w temacie kiedyś znalazłem taka fajna wyszukiwarkę gdzie wybiera się model BMW i wyszukiwalo jakie mogły byc oryginalnie alusy do konkretnego modelu. Teraz szukałem tej stroni dłuższy czas i nie mogę znaleść. Pomorzecie ? ;)
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiem wiem, ale niby miało wszystko oprócz tego wspawanego błotnika.
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhak to nie problem można go chyba odkręcić ale z ta navi to mnie trochę zmartwiłeś
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażon ja sprowadził dwa lata temu. Odrazu mówi ze lewy błotnik wymieniany ale fotek nie ma:(
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo ja p.......... ale wstyd:( http://moto.allegro.pl/bmw-325i-e90-po-lifcie-szwajcaria-rok-gwarancji-i2837809813.html
-
E90 325i 2008 WBAPH31040E125073
michal_325d opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, wie ktoś coś może o tej ładnej bmw? Ja wiem tyle że był robiony tylni lewy błotnik a tak to niby oryginał. Oglądał ktoś ją może. VIN WBAPH31040E125073 sorry ale nie wychodzi mi rozkodowanie tak jak Wy to robicie. http://moto.allegro.pl/bmw-325i-e90-po-lifcie-szwajcaria-rok-gwarancji-i2837809813.html
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
ok dzieki za info. A ten silnik 177km?