Treść opublikowana przez michal_325d
-
Jaki Bluetooth, zestaw głosnomowiacy polecacie
witam tak jak w temacie moja e90 niestety nie posiada Bluetootha i chce dokupić jakiś przenosny sprzecik ale nie ten do ucha. kompletnie nie wiem jakiej firmy i jaki model wybrać. Macie jakieś sprawdzone modele? Aha i żeby był kompatybilny z iphonami. Jest tego sporo na allegro ale wiem ze przez niektore oprocz szumu to prawie nic nie słychać.
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
Wymienilem filtr paliwa manna i nic nie pomogło nadal jak samochod postoi pare godzin na mrozie to te szarpniecia występują :(
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
Wtryski były sprawdzane tak jak pisałem jakieś 2 tyg temu i wszystko było git. Mogę sie łudzić ze wymiana filtra paliwa pomoże? Pytam bo jest trochę zimno żeby w garażu marznac i go wymienić jak i tak pewnie to nic nie da. To szarpanie tak jak pisalem wystepuje tylko na zimnym podczas delikatnego przyspieszenia
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
To szarpanie jednak występuje i to przy tych morozach -10 -15 jest coraz częstsze ale tylko do momentu gdy silnik sie nie rozgrzeje czyli po jakiś 8 km to dopiero ustępuje. Jest to tak jak by chwilowy brak dopływu paliwa, szarpniecie podczas przyspieszenia.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
to i ja może wpadnę pierwszy raz nataki spocik. Chyba ze tam dla "świeżaków" nie ma miejsca ;)?
-
podgrzewane lusterka brak kabla :(
ok dzięki a gdzie ten kabelek powinien się znajdować który idzie do podgrzewacza lusterka?
-
podgrzewane lusterka brak kabla :(
Witam, mam podgrzewane lusterka ale lewe grzeje bez problemu a prawe niestety nie:( dzisiaj zdjąłem wkład lusterka i okazało się ze jest podgrzewane ma te dwa piny do grzałki ale nie mam kabla który powinien wychodzić z drzwi. tzn ten jeden do sterowania jest ale tego drugiego nie ma. Co zrobić? ma ktoś jakaś fotkę skąd ten kabel powinien wychodzić? trzeba ściągać boczek? żeby zdjąć tą plastikowa osłonkę która idzie na gorze drzwi i maskuje mocowanie lusterka trzeba ściągać boczek?
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
No właśnie chodzi mi konkretnie p 3.0d albo lepiej napisze 325d bo zaraz zje.... dostanę ;)
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
Ten wykrzyknik sie potwierdził bo właśnie chwile temu zapaliła mi kontrolka od spryskiwaczy. Sorry za takie pytania ale w e46 było całkiem inaczej :) a co do tego szarpniecie to delikatne. Myślałem ze może filtr paliwa tylko nie wiem gdzie on sie znajduje bo jakoś mało jest instrukcji co i jak robić w e90. Świece raczej nie bo po odpaleniu pracuje równo.
-
325d pomarańczowy wykrzyknik, szarpniecie na zimnym
Witam co oznacza po włączeniu zaplonu duży pomarańczowy wykrzyknik? Jak auto odpadli wykrzyknik znika. Druga sprawa to jak samochod stał na zewnątrz to tez zdarzyło sie ze zapaliła spiralka pomarańczowa dodam ze było wtedy -6 to rozumiem ze podgrzewacz świece tak i to jest normalne? Kolejna sprawa o którą chce Was zapytać to jest coś takiego ze jak silnik sie rozgrzewal i jechałem chwile na tych samych obrotach powiedzmy 1700 to poczułem szarpniecie jedno i pózniej jeszcze z dwa i koniec. Zaobserwowalem to tylko na zimnym silniku podczas jazdy. Co to może być? Turbo i wtryski raczej odpadają bo było to sprawdzane jakiś tydzień temu.
-
Cieknące spryskiwacze reflektorów wymiana.
Ktoś ma jakiś patent na naprawę cieknacej dyszy xenonów?
-
[e90] 325d dymienie z wydechu
sprawdzę, u mnie tez właśnie wczoraj był tak jak wspomniałem jakiś ciemno zielona ciecz a płyn chłodniczy mam błękity.
-
[e90] 325d dymienie z wydechu
tak, sprawdzałem płyn wczoraj jak zobaczyłem tą ciemno zieloną w końcówkach wydechu. Odkręciłem jak silnik był jakieś 20 min po jeździe wiec był jeszcze ciepły i odkręcając korek zeszło powietrze i poszło dość sporo pary. poziom płynu był na maxa. Poźniej trochę pojeździłem a dzisiaj rano pod samochodem był wyciek płynu tzn tak na oko 100ml. po lewej stronie. Płyn nadal jest na poziome max tzn. moze jakis 1cm nizej niż wczoraj. Jak się patrzy przy otwartej masce to po prawej stronie na samym przodzie tej osłony widać płyn. Jest opcja ze przez to moje otwarcie tego zbiorniczka tak się stało.
-
[e90] 325d dymienie z wydechu
nic kompletnie nie dymi. Oglądałem też korek od oleju też nic niepokojącego nie ma.
-
Kasowanie kontroli klocków
trudno czy sie nie da?
-
[e90] 325d dymienie z wydechu
I wiadomo co to było? Ja u siebie tez wczoraj miałem zielony płyn w wydechu tak samo jak na fotce
-
Kasowanie kontroli klocków
manualnie, mam auto od 4 dni wiec w e90 mam małe doświadczenie ale strasznie mnie to denerwuje.
-
Kasowanie kontroli klocków
Chce zeby czujnik był sprawny nie po to kupowałem ATE czujnik żeby go niszczyć
-
Kasowanie kontroli klocków
Wiem ze może temat był juz kilka razy ale niestety u mnie nic nie pomaga. Wymieniem klocki i czujnik ate. Po zmianie hamulec ręczny pali na czerwoni dalej. A przy odpalaniu zapala się ten samochodzik na podnośniku. Nie mogę tego skasować jest jakaś opcja żeby to skasować?
-
325d kilka pytań do posiadaczy
Ok ale tam nie znalazłem akurat rozmiaru tych tarczy 330mm przód ?
-
325d kilka pytań do posiadaczy
Witam, mam kilka pytań odnośnie e90 z 2008r 325d 197 przed liftem ponieważ stałem się właściwej takiego modelu:) 1) jakie tarcze i klocki wymiary i jaka firmę polecacie? W e46 jeździłem na textarach a tu może cośinnegopolecacie? 3) jak rozwiazaliscie brak koła zapasowego ( nie mam i niechęć mieć run flatow) jak koło dojazdowe to jakie najmniejsze polecaciedo325d? 3) czy jak mam radio BMW Professional i kierownicę multifunkcyjna to czy w tym zestawie jest bluetooth? Chodzi mi o zestaw głosnomowiacy kompatybilny z iphonem.
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
Potrzebuje dowiedzieć się ile poza aso kosztuje zrobienie tego rozrzadu tak żeby było wszystko git. I co w tych jest jeszcze awaryjnego? Nie mólysle tu o turbinie czy dwumasie.
-
320d 163 / 184 kilka pytań o awaryjność
a jaki jest koszt naprawy w 177km jak walnie ten rozrząd?
-
E90 3.0 d m-pakiet WBAVC91040KS09694
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktoś ją może oglądał ?
-
E90 3.0 d m-pakiet WBAVC91040KS09694
michal_325d odpowiedział(a) na michal_325d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotek nie ma :( właściciel pierwszy ale oczywiście w PL, sprowadził ja jakoś na początku roku. A ta moc to może dlatego ze na vervie tylko jeździ ;)