Treść opublikowana przez Serek3005
-
Cesja leasingu X5 M60i
Co nastepne ?
-
Box dachowy
Moze I ladniejsze ,kwestia gustu ale Bentley jednak to inna liga 😉
-
Box dachowy
Żona jezdzi Benltleyem Bentayga wiem raczej wiem co to wyciszone auto 🫡
-
Box dachowy
No to nie wiem 🙂 jestem akurat frikiem co do ciszy w aucie i to byla jedyna rzecz ktora dlugo powstrzymywala mnie przed zakupem trumny na dach , moze w uk mamy inne wiatry 🤣
-
Box dachowy
No nic nie slychac, w jakim celu mialbym klamac? , moze twoje g60 bylo po dzwonie i miales przeciagi w srodku 🤣🤣
-
Box dachowy
Do 140km/h zero szumu 😍 powyżej zaczyna lekko coś słychać ale to naprawdę ledwo co , z boksem na dachu i tak szybciej nie będę jeździł więc jestem mega zadowolony , to była jedyna rzecz której się obawiałem że będzie głośno.
-
Box dachowy
-
Box dachowy
Fajny Patent https://www.instagram.com/reel/DGGOKF9JmQi/?igsh=MTJxZWVnOHpxMm9oYg==
-
Box dachowy
Padlo na Thule Motion XT I czarne Thule wingbar EDGE (czekam na dostawe ) Box polozony na dachu bez belek bo chcialem zobaczyc jak bedzie wygladac 😁
-
22 cale vs 21 cale
Dokladnie tak😁 wyglad niebo a ziemia 🙂 20" cali na zimę jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale 20" na lato to jakaś kpina 🤢😮 nie rozumiem 😁 i nie przekonają mnie argumenty typu krawężnik itp itd.... jakoś nie mam z tym problemu na 22 calowych kołach 🙈 a tym bardziej nie przekonają mnie mity o jeździe x5 offroad 🤣
-
22 cale vs 21 cale
😮Sztos 😍😍😍
-
22 cale vs 21 cale
https://www.instagram.com/reel/DEUl3tAIEyn/?igsh=MWsycDVpcGpqNmVmaw== Ja to tutaj tylko tak zostawię:)
-
21 czy 22 cale na lato
Dokladnie tak jak przedmówca napisał nie ma zimówek z homologacja BMW ja nie mam już gwarancji więc mi to Lotto 😉 😉
-
21 czy 22 cale na lato
Ja jeżdżę zima /lato 22 cale i komfort naprawdę fajny
- Dystanse
- Dystanse
-
Box dachowy
Wlasnie jestem na etapie kupowania boxa na dach ( jestem kompletnym laikiem ) jak to jest z tymi mocowaniami (poprzeczkami ) to sa jakies uniwersalne mocowania czy musza byc dedykowane do x5??
-
X5 30d Gentian Blue Uni
Piekna 😍Gratulacje i Szerokosci !!
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Przyznam szczerze ze nigdy nie jezdzilem na 21" felgach , od pocztku mialem 22" na pneumatyce bez rft i komfort jazdy jest naprawdę świetny. Zima również na 22" continentale bez * i jest spoko 🙂 Nie wiem jaka jest różnica w komforcie między 22" a 21" ale w wyglądzie spora:) i dlatego nigdy nie zaloze 21" felg, śmieszą mnie x5 na 19" czy 20" felgach 😁
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
A dla mnie sky longe to must have 🙂 całkiem zmienia auto w środku szczegolnie w nocy 😍bez tego nuda jak cholera. Auto ma już kilka lat i nigdy nie było problemu ze szczelnością!
-
Szarpanie skrzyni biegów na zimnym silniku.
Ten sam olej chcą wlac? 🙈🙈 Żart jakis😡
-
Kilka pytań odnośnie bmw x5g05
Albo zrypaly ci sie swiatla i konieczna wizyta w serwisie albo wzrok i u okulisty 😁 a jak nic nie pomoze to powrot fo f10🤣
-
jaki jest rozmiar felgi w 45e?
Zostaw te 19 na zime a kup sobie cos wiekszego na lato , 19 cali na x5 to jakis zart 😁
-
Zawieszenie pneumatyczne
Nie ma znaczenia
-
Zawieszenie pneumatyczne
Tutaj link https://vm.tiktok.com/ZGdLGxpRN/