Skocz do zawartości

Serek3005

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Serek3005

  1. Co nastepne ?
  2. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Moze I ladniejsze ,kwestia gustu ale Bentley jednak to inna liga 😉
  3. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Żona jezdzi Benltleyem Bentayga wiem raczej wiem co to wyciszone auto 🫡
  4. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    No to nie wiem 🙂 jestem akurat frikiem co do ciszy w aucie i to byla jedyna rzecz ktora dlugo powstrzymywala mnie przed zakupem trumny na dach , moze w uk mamy inne wiatry 🤣
  5. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    No nic nie slychac, w jakim celu mialbym klamac? , moze twoje g60 bylo po dzwonie i miales przeciagi w srodku 🤣🤣
  6. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Do 140km/h zero szumu 😍 powyżej zaczyna lekko coś słychać ale to naprawdę ledwo co , z boksem na dachu i tak szybciej nie będę jeździł więc jestem mega zadowolony , to była jedyna rzecz której się obawiałem że będzie głośno.
  7. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Dzisiaj przyszly belki 😍
  8. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Fajny Patent https://www.instagram.com/reel/DGGOKF9JmQi/?igsh=MTJxZWVnOHpxMm9oYg==
  9. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Padlo na Thule Motion XT I czarne Thule wingbar EDGE (czekam na dostawe ) Box polozony na dachu bez belek bo chcialem zobaczyc jak bedzie wygladac 😁
  10. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Dokladnie tak😁 wyglad niebo a ziemia 🙂 20" cali na zimę jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale 20" na lato to jakaś kpina 🤢😮 nie rozumiem 😁 i nie przekonają mnie argumenty typu krawężnik itp itd.... jakoś nie mam z tym problemu na 22 calowych kołach 🙈 a tym bardziej nie przekonają mnie mity o jeździe x5 offroad 🤣
  11. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    😮Sztos 😍😍😍
  12. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    https://www.instagram.com/reel/DEUl3tAIEyn/?igsh=MWsycDVpcGpqNmVmaw== Ja to tutaj tylko tak zostawię:)
  13. Serek3005 odpowiedział(a) na Mario99 temat w X5 (G05)
    Dokladnie tak jak przedmówca napisał nie ma zimówek z homologacja BMW ja nie mam już gwarancji więc mi to Lotto 😉 😉
  14. Serek3005 odpowiedział(a) na Mario99 temat w X5 (G05)
    Ja jeżdżę zima /lato 22 cale i komfort naprawdę fajny
  15. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Jeżeli chodzi o poprawe prowadzenia to na zakrętach jest "bardziej przyklejony " na 2 pytanie niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć.
  16. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Szczerze mam to gdzieś czy to diesel czy nie czy pachnie to tanim tuningiem mi poprostu podoba się to wizualnie ( auto ma się podobać właścicielowi 🙂
  17. Serek3005 odpowiedział(a) na _holek temat w X5 (G05)
    Wlasnie jestem na etapie kupowania boxa na dach ( jestem kompletnym laikiem ) jak to jest z tymi mocowaniami (poprzeczkami ) to sa jakies uniwersalne mocowania czy musza byc dedykowane do x5??
  18. Piekna 😍Gratulacje i Szerokosci !!
  19. Przyznam szczerze ze nigdy nie jezdzilem na 21" felgach , od pocztku mialem 22" na pneumatyce bez rft i komfort jazdy jest naprawdę świetny. Zima również na 22" continentale bez * i jest spoko 🙂 Nie wiem jaka jest różnica w komforcie między 22" a 21" ale w wyglądzie spora:) i dlatego nigdy nie zaloze 21" felg, śmieszą mnie x5 na 19" czy 20" felgach 😁
  20. A dla mnie sky longe to must have 🙂 całkiem zmienia auto w środku szczegolnie w nocy 😍bez tego nuda jak cholera. Auto ma już kilka lat i nigdy nie było problemu ze szczelnością!
  21. Ten sam olej chcą wlac? 🙈🙈 Żart jakis😡
  22. Albo zrypaly ci sie swiatla i konieczna wizyta w serwisie albo wzrok i u okulisty 😁 a jak nic nie pomoze to powrot fo f10🤣
  23. Zostaw te 19 na zime a kup sobie cos wiekszego na lato , 19 cali na x5 to jakis zart 😁
  24. Serek3005 odpowiedział(a) na Tomasz73 temat w X5 (G05)
    Nie ma znaczenia
  25. Serek3005 odpowiedział(a) na Tomasz73 temat w X5 (G05)
    Tutaj link https://vm.tiktok.com/ZGdLGxpRN/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.