Skocz do zawartości

Serek3005

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Serek3005

  1. Wow nawet nie wiedzialem ze byla opcja bez elektrycznego otwierania 😮
  2. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Bierz pneumatyke ! Inna bajka
  3. Serek3005 odpowiedział(a) na Stashek temat w X5 (G05)
    Nie rozumiem wymiany filtru powietrza co 2-3 wymiane oleju 🙈Serio ?? przeciez to sa grosze 🙈
  4. Serek3005 odpowiedział(a) na DanielKZ temat w X5 (G05)
    Tak z ciekawosci , tez mam zimowki na 22 calach ale bez homologacji , odebrales auto na zimowych 22 calach z homologacja ??
  5. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Niestety BMW kaze sobie doplacac za kazda pierdole, nie wspominajac o abonamentach 😕
  6. Raczej coś jest nie tak 😕 u mnie świeci się cały czas.
  7. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    To juz kwestia gustu.
  8. Zakladaj zimowki na 22 cale. Ja tak jezdze zima I jest komfortowo z pneumatyka. 20 cale na x5 to jakies nieporozumienie 🙈🤢
  9. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Rozmowa byla o zawieszeniu pneumatycznym 😉 kolega wyzej napisal ze przy jezdzie na 21' a 22' kolach z pneumatyka nie widzi prawie zadnej roznicy .
  10. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    To trudno pozegnam sie z gwarancja I wyloze kase z wlasnej kieszeni 😕 sorry ale nie przetrawie wygladu auta za tyle kasy na jakis nedznych 20 calowych felgach 🤢 jeszcze te 21 cali bym jakos przetrawil ale tez nie widze senu:) jak ktos wyzej napisal roznica komfortu miedzy 21 cali a 22 jest praktycznie zadna a wyglad znaczny. A tak na marginesie to ilu z was rozsypal sie x drive??? 🙂
  11. Problem rozwiawiazany . Wystarczylo wymienic baterie w module.
  12. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Widocznie masz z nimi do czynienia na codzien 🤣🤣🤣
  13. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Zastanow sie co ty piszesz 🙈Jak bym na drzewie wyladowal to juz zadna gwarancja by nie pomogla 🤣
  14. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Kurcze jak juz ma sie zepsuc ten x drive to niech sie psuje w lecie 😉 😉
  15. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Nie jeśli letnie maja taki sam rozmiar 🙂 I teoretycznie nie zmieniałem wogole na zimowe 😉
  16. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    A co to za problem ?? 30 min roboty przerzucić koła:)
  17. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Rozmiar może tak 🙂 ale napewno nie pokaze czy to są opony z * czy nie 🙂
  18. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
  19. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Mam również gwarancję:) i w czym to przeszkadza ??? Jeśli cokolwiek by się stało z x drivem ( w co watpie ze opony niehomologowane moga sie do tego przyczynic 🙂 to zmieniłbym na opony homologowane letnie i tyle , niby jak by mi udowodnili ze jezdzilem na oponach niehomologowanych ?? 😁
  20. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Nic nie pisalem o homologacji, ale rozmiar zimowych jest 🙂 mam głęboko gdzies ta homologacje:)
  21. Dobre pytanie 😁
  22. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    No I taki zimowki to ja rozumiem a nie jakies balony na 20calach 😊
  23. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    Trzeba być desperatem zeby do x7 założyć 20🙈
  24. Serek3005 odpowiedział(a) na Serek3005 temat w X5 (G05)
    20' nie wyglada

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.