Witam po krotkim romansie z Audi q7 postanowilem wrocic do mojej ukochanej marki jaka jest BMW. Wybor padl na X5 Z najwazniejszych rzeczy ktore chcialem zeby auto posiadalo to: Zawieszenie Pneumatyczne Bmw individual leather Kola 22" Sky Lounge 7 seater Kamery 360 plus wszystkie asystenty kierowcy jak asystent pasa ruchu czy aktywny tempomat itp.... Reszty wyposazenia nie bede wypisywal jakich tu od groma jak w kazdej x5 :) Ps. W kraju ktorym zyje kierownica jest po prawidlowej stronie ;) O to kilka pierwszysch zdjec: