Treść opublikowana przez renoraines
-
[E39] 528iTA - dlaczego tak duzo pali
Michals skoro pali Ci ponad 20 l gazu, a to jak mowisz 5 % wiecej niz benz, tzn ze Ci pali 19l/100 PB, moi zdaniem jest to zbyt duze zuzycie spowodowane usterką. Podlaczales auto pod komputer? Ja mialem E39 540ia, ktora w najwiekszym ruchu w miescie ( Poznan) do i z pracy 8-16, palila mi 18 l/100 PB, ale to 4.4 V8 wiec tak duze zuzycie zrozumiale. Pozdrawiam
-
jakie opony na felge 8x17
to lepiej jest dolozyc dystanse niz?? w tym ukladnie jest to ciekawe bo jak ktos by sie przyczepil to tylko zmiana wyciagiecie dystansu,ale jak na tym sie jezdzi i uzytkuje? nie wplywa to na zadne zmiany lub cos...Moim zdaniem to jest tansze " wyciagniecie " felgi,ale tansze nie znaczy gorsze :wink: ...niz kupic szerokie felgi, bo jak sam zauwazyles, zdejmujesz dystanse i juz sie nikt nie bedzie czepial. Rozwiaznie z dystansami jest tansze i praktyczniejsze.
-
jakie opony na felge 8x17
Kamil jest tyle roznorodnych felg, ze mozna dobrac odpowiedni dla swojego auta rozmiar i wzor bez przerobek. Natomiast zeby felga wystawala mozna zalozyc podkladki metalowe tzw dystanse. Co do felg i opon to najlepiej zakładać opone o cal szersza od felgi. Szerokosc felgi jak w temacie w calach 8, wiec opona o cal szersza czyli szerokości 9 cali x 2,54= 22,86 cm, opona o rozmiarze 225mm
-
jakie opony na felge 8x17
Dokladnie, i analogicznie im mniejsze ET tym bardziej felga odstaje na zewnatrz auta. Jesli chcesz kupic felgi z alegro to mimo wszystko z najblizszej okolicy, zeby podjechac i przymierzyc na swoje auto, bo wazna tez jest wielkosc zaciskow, to tez musisz wziasc pod uwage.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
dla gangstera 1.6 :roll2:, wszystko wymienil i teraz sprzedaje :duh:
-
dopasowanie felg i opon - tabela rozmiarów
Wrzucam link, z pewnoscia sie przyda :wink: http://www.abbco.pl/felgi/informacje_szerokosc_felgi.htm
-
jakie opony na felge 8x17
ET to osadzenie felgi podawane w mm, informuje o polozeniu kola w nadkolu.Mowiac wprost chodzi o to jak gleboko kolo jest wsadzone w nadkole. Jest to wazne, bo przy zlym osadzeniu felgi i szerokich oponach z przodu nie bedziesz mogl skrecic kol, bo opona bedzie haczyc o nadkole. To Ci pomoze w doborze rozmiaru opon http://www.abbco.pl/felgi/informacje_szerokosc_felgi.htm
-
czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje
Masz na mysli baterie w identyfikatorze czy baterie w znaczeniu akumulator samochodowy ?
-
e60 530i vs 530d
otoz to :wink: Średnio trafiają do mnie takie argumenty,bo w obecnych czasach silniki benzynowe są także tak skomplikowane,że przy jakiejś awarii cena naprawy jest wysoka,więc już nie jest taka różnica pomiędzy dieslem a benzyną :wink: A jak ktoś nie chce kalać BMW instalką gazu,która i tak jest na tyle droga że jej zwrot nastąpi po dużym przebiegu,to 530d wypada dużo lepiej od siostry z silnikiem benzynowym :cool2: Oczywiście pod warunkiem nie kupna padliny a normalnie użytkowanego diesla :wink: E60 z mlodego rocznika i z bogatym wyposazeniem to 530i/530d kosztuje grubo ponad 100 tys zl. Wiec jesli kogos stac na zakup takiego auta, to stac go rowniez na utrzymanie. Obojetnym mu jest, czy auto spali 13l/100 bezn, czy 10 l/100 ON bo kupuje '' swoje marzenie''. Przy dieslu mimo wszystko wyzsza cena zakupu, wiekszy przebieg i drozsze naprawy. Poczytaj to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67276&highlight= szerokosci :)
-
e60 530i vs 530d
otoz to :wink:, wybierz benz.
-
kupno 740...
Kwestia gustu, osobiscie wole kupic taniej i samemu robic, wiem co mam. A co do awaryjnosci, zdrowy rozsadek, zawsze jest cos do zrobienia w uzywanym aucie. Jednak przy wiekszych problemach trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy oplaca sie inwestowac w auto, czy lepiej je sprzedac, bo wlozonych pieniedzy nikt nie zwroci.
-
323i 24V 2500cm3 - co o niej sądzicie.
Bez obrazy, ale jak ktos dopiero zdal prawko to niech sie nauczy najpierw jezdzic slabszym autem szkolac technike jazdy, a nie 170 KM i tylny naped. Sprzedawca wlozyl stosunkowo niedawno 5 tys zl w naprawy i teraz sprzedaje? Troche to naciagane,spytaj czy ma zakupy/naprawy udokumentowane. Cos musi byc powazniejszego, wymagajacego duzych nakladow fin.Wnetrze bardzo zniszczone, tyle co mozna z fotek powiedziec, najlepiej poszukaj kilka ogloszen z danego regionu, zebys nie tracil na prozno kasy na dojazd.
-
czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje
co masz na mysli z tym za duzym zasiegiem?
-
Jaki silnik w E34?
tylko M50B25 :cool2:
-
Najlepszy , najgorszy motor w E39
540ia, :clap: najlepszy z najlepszych dla kogos, kto duzo jezdzi w trasy, wiem bo mialem, sama radosc z jazdy :mrgreen: . Kierujac sie rozsadkiem postawilbym na 525d/530d
-
czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje
witam czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje, czy jest bezawaryjna, czy wrecz przeciwnie sa z nia problemy http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281434437
-
525 tds czy warto sie po to wybierac?
Najlepiej poszukaj kilka-kilkanascie ogloszen, bo po tylko 1 to sie nie oplaca jechac.
-
Coupe serii 1
Seria 1 podoba mi sie w nadwoziu 5 drz, wyglada niepozornie, a swoje potrafi. Mialem okazje jechac pare razy jako pasazer w Niemczech 130i, wrazenia na autostradzie bardzo mile. A 123d z silnikiem 400 Nm to juz wyscigowka :)
-
BMW E34 M5 - Ciekawy Individual
przyciaga uwage :wink:
-
Bear-Lock i zabezpieczenia elektroniczne - czy to wystarczy?
witam ile placiles za bear -lock? ( zakup + robocizna)
-
Fotoradary
Nawiazujac do tematu fotoradarow. Auto sluzbowe w firmie, kilku kierowcow, foto pstrykniete, jednak nie mozna rozpoznac kierowcy ( wszyscy maja stroje sluzbowe, czapeczki, okulary przeciwsloneczne, podobni sa , jak to w firmach kurierskich. Zalozmy ze nie bylo ewidecjonowane kto danego dnia uzywal auta :wink: Kto wiec dostanie mandat skoro przekroczenie predkosci jest udokumentowane na foto, ale wlascicielem auta jest firma?
-
Jak sprawdzic uzywana 320d E-46 zeby sie nie naciac?
w Anglii kierownica po prawej, wiec zadna to rewelacja, jesli juz szukac auta na wyspach to w Irlandii :wink:
-
"Żyłowanie silnika..."
Nie uszkodzisz silnika krecac na 4500 obr. Silnik najlepiej pracuje w przedziale obrotow: od obrotow gdzie silnik osiaga max moment obrotowy - do obrotow gdy silnik osiaga max moc. Nie ma natomiast sensu krecic powyzej obrotow gdzie silnik osiaga max moc, bo z technicznego pkt widzenia nic wiecej to nie da.
-
turbo
Witam, a nie lepiej po prostu odczekac w aucie te 2 m bez ingerencji w instalacje? Wiem ze cos takiego montuje fabrycznie mistubishi w lancerze evo i nazywa sie ''turbotimer''.
-
Co sądzicie 540, czy warto kupic??
Rzuca sie w oczy wytarta kierownica, niech sprzedawca poda nr VIN, sprawdzisz w serwisie jego historie ,kiedy przy jakim przebiegu bylo auto serwisowane/naprawiane.Daleko nie masz, sprawdz na zywo auto.