Skocz do zawartości

renoraines

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez renoraines

  1. Michals skoro pali Ci ponad 20 l gazu, a to jak mowisz 5 % wiecej niz benz, tzn ze Ci pali 19l/100 PB, moi zdaniem jest to zbyt duze zuzycie spowodowane usterką. Podlaczales auto pod komputer? Ja mialem E39 540ia, ktora w najwiekszym ruchu w miescie ( Poznan) do i z pracy 8-16, palila mi 18 l/100 PB, ale to 4.4 V8 wiec tak duze zuzycie zrozumiale. Pozdrawiam
  2. renoraines odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    to lepiej jest dolozyc dystanse niz?? w tym ukladnie jest to ciekawe bo jak ktos by sie przyczepil to tylko zmiana wyciagiecie dystansu,ale jak na tym sie jezdzi i uzytkuje? nie wplywa to na zadne zmiany lub cos...Moim zdaniem to jest tansze " wyciagniecie " felgi,ale tansze nie znaczy gorsze :wink: ...niz kupic szerokie felgi, bo jak sam zauwazyles, zdejmujesz dystanse i juz sie nikt nie bedzie czepial. Rozwiaznie z dystansami jest tansze i praktyczniejsze.
  3. renoraines odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    Kamil jest tyle roznorodnych felg, ze mozna dobrac odpowiedni dla swojego auta rozmiar i wzor bez przerobek. Natomiast zeby felga wystawala mozna zalozyc podkladki metalowe tzw dystanse. Co do felg i opon to najlepiej zakładać opone o cal szersza od felgi. Szerokosc felgi jak w temacie w calach 8, wiec opona o cal szersza czyli szerokości 9 cali x 2,54= 22,86 cm, opona o rozmiarze 225mm
  4. renoraines odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    Dokladnie, i analogicznie im mniejsze ET tym bardziej felga odstaje na zewnatrz auta. Jesli chcesz kupic felgi z alegro to mimo wszystko z najblizszej okolicy, zeby podjechac i przymierzyc na swoje auto, bo wazna tez jest wielkosc zaciskow, to tez musisz wziasc pod uwage.
  5. dla gangstera 1.6 :roll2:, wszystko wymienil i teraz sprzedaje :duh:
  6. Wrzucam link, z pewnoscia sie przyda :wink: http://www.abbco.pl/felgi/informacje_szerokosc_felgi.htm
  7. renoraines odpowiedział(a) na bemwu temat w E36
    ET to osadzenie felgi podawane w mm, informuje o polozeniu kola w nadkolu.Mowiac wprost chodzi o to jak gleboko kolo jest wsadzone w nadkole. Jest to wazne, bo przy zlym osadzeniu felgi i szerokich oponach z przodu nie bedziesz mogl skrecic kol, bo opona bedzie haczyc o nadkole. To Ci pomoze w doborze rozmiaru opon http://www.abbco.pl/felgi/informacje_szerokosc_felgi.htm
  8. Masz na mysli baterie w identyfikatorze czy baterie w znaczeniu akumulator samochodowy ?
  9. otoz to :wink: Średnio trafiają do mnie takie argumenty,bo w obecnych czasach silniki benzynowe są także tak skomplikowane,że przy jakiejś awarii cena naprawy jest wysoka,więc już nie jest taka różnica pomiędzy dieslem a benzyną :wink: A jak ktoś nie chce kalać BMW instalką gazu,która i tak jest na tyle droga że jej zwrot nastąpi po dużym przebiegu,to 530d wypada dużo lepiej od siostry z silnikiem benzynowym :cool2: Oczywiście pod warunkiem nie kupna padliny a normalnie użytkowanego diesla :wink: E60 z mlodego rocznika i z bogatym wyposazeniem to 530i/530d kosztuje grubo ponad 100 tys zl. Wiec jesli kogos stac na zakup takiego auta, to stac go rowniez na utrzymanie. Obojetnym mu jest, czy auto spali 13l/100 bezn, czy 10 l/100 ON bo kupuje '' swoje marzenie''. Przy dieslu mimo wszystko wyzsza cena zakupu, wiekszy przebieg i drozsze naprawy. Poczytaj to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=67276&highlight= szerokosci :)
  10. otoz to :wink:, wybierz benz.
  11. renoraines odpowiedział(a) na przemekwww temat w E38
    Kwestia gustu, osobiscie wole kupic taniej i samemu robic, wiem co mam. A co do awaryjnosci, zdrowy rozsadek, zawsze jest cos do zrobienia w uzywanym aucie. Jednak przy wiekszych problemach trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy oplaca sie inwestowac w auto, czy lepiej je sprzedac, bo wlozonych pieniedzy nikt nie zwroci.
  12. Bez obrazy, ale jak ktos dopiero zdal prawko to niech sie nauczy najpierw jezdzic slabszym autem szkolac technike jazdy, a nie 170 KM i tylny naped. Sprzedawca wlozyl stosunkowo niedawno 5 tys zl w naprawy i teraz sprzedaje? Troche to naciagane,spytaj czy ma zakupy/naprawy udokumentowane. Cos musi byc powazniejszego, wymagajacego duzych nakladow fin.Wnetrze bardzo zniszczone, tyle co mozna z fotek powiedziec, najlepiej poszukaj kilka ogloszen z danego regionu, zebys nie tracil na prozno kasy na dojazd.
  13. renoraines odpowiedział(a) na turboo_2607 temat w E34
    tylko M50B25 :cool2:
  14. 540ia, :clap: najlepszy z najlepszych dla kogos, kto duzo jezdzi w trasy, wiem bo mialem, sama radosc z jazdy :mrgreen: . Kierujac sie rozsadkiem postawilbym na 525d/530d
  15. witam czy ktos zainstalowal blokade KD-2006 i jak sie sprawuje, czy jest bezawaryjna, czy wrecz przeciwnie sa z nia problemy http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281434437
  16. Najlepiej poszukaj kilka-kilkanascie ogloszen, bo po tylko 1 to sie nie oplaca jechac.
  17. renoraines odpowiedział(a) na voshon temat w E81, E82, E87, E88
    Seria 1 podoba mi sie w nadwoziu 5 drz, wyglada niepozornie, a swoje potrafi. Mialem okazje jechac pare razy jako pasazer w Niemczech 130i, wrazenia na autostradzie bardzo mile. A 123d z silnikiem 400 Nm to juz wyscigowka :)
  18. przyciaga uwage :wink:
  19. witam ile placiles za bear -lock? ( zakup + robocizna)
  20. Nawiazujac do tematu fotoradarow. Auto sluzbowe w firmie, kilku kierowcow, foto pstrykniete, jednak nie mozna rozpoznac kierowcy ( wszyscy maja stroje sluzbowe, czapeczki, okulary przeciwsloneczne, podobni sa , jak to w firmach kurierskich. Zalozmy ze nie bylo ewidecjonowane kto danego dnia uzywal auta :wink: Kto wiec dostanie mandat skoro przekroczenie predkosci jest udokumentowane na foto, ale wlascicielem auta jest firma?
  21. w Anglii kierownica po prawej, wiec zadna to rewelacja, jesli juz szukac auta na wyspach to w Irlandii :wink:
  22. renoraines odpowiedział(a) na szsemla temat w E46
    Nie uszkodzisz silnika krecac na 4500 obr. Silnik najlepiej pracuje w przedziale obrotow: od obrotow gdzie silnik osiaga max moment obrotowy - do obrotow gdy silnik osiaga max moc. Nie ma natomiast sensu krecic powyzej obrotow gdzie silnik osiaga max moc, bo z technicznego pkt widzenia nic wiecej to nie da.
  23. Witam, a nie lepiej po prostu odczekac w aucie te 2 m bez ingerencji w instalacje? Wiem ze cos takiego montuje fabrycznie mistubishi w lancerze evo i nazywa sie ''turbotimer''.
  24. Rzuca sie w oczy wytarta kierownica, niech sprzedawca poda nr VIN, sprawdzisz w serwisie jego historie ,kiedy przy jakim przebiegu bylo auto serwisowane/naprawiane.Daleko nie masz, sprawdz na zywo auto.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.